Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: papierosy a luszczyca
Wysłane przez: Asia 25 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 kwi 2009 - 19:25:06

Neffely wiesz też tak sobie o Was myślę -aparatki Kochane!winking smileyja jestem z Zielonej Góry mam 25 lat...tyle na początekwinking smileymuszę ustawić sobie gg to postukamy ,bo zmieniałam parę spraw w kompie i mi siadło!smiling smileya Ty Droga Neffely skąd jesteś -bardzo mi się podoba wasz sposób bycia i życzę każdej Biedronie takiego poczucia humorku smiling smiley)))buzka mój mail jakby coś - [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: papierosy a luszczyca
Wysłane przez: Asia 25 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 kwi 2009 - 19:41:48

a Czarna nam coś tam ucichła i jakoś tak głucho się tu zrobiło ....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: papierosy a luszczyca
Wysłane przez: czarna (79.97.141.---)
Data: 18 kwi 2009 - 20:04:01

spoko Asia jestemsmiling smileyu mnie to na kompie siedzi ten kto pierwszy sie doczlapie na gore ,a po drodze jeden drugiego pcha na dół hehe,a no i czarna pracuje,ktos musi zeby drugiemu lepiej sie zylo:/Asia z Ciebie młoda d....ja mam 35grinning smiley pozdro kobitki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: papierosy a luszczyca
Wysłane przez: czarna (79.97.141.---)
Data: 18 kwi 2009 - 20:21:04

nefelly Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Asia i Czarna skad jestescie? chetnie bym sie z
> Wami na takiego drineczka (niejednego) umowilatongue sticking out smiley
> serio, seriosmiling smiley buziaki


z checia nefelly,ale ja teraz mieszkam w irlandii,takze chyba sie nienapijemy:/moze kiedys jak wpadne do Polandu to zatakuje

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: papierosy a luszczyca
Wysłane przez: Asia 25 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 kwi 2009 - 13:07:42

kurde ale fajnie że jestes już podeszła!!!!winking smiley))ja myślałam że tu sam gimnazjaliści przeważnie!winking smiley))ale ubolewam nad tym że tak daleko Cię wymiotłosad smileywiesz postukajmy na moim wątku Falubaza oki bo jeszcze kto sie wpieni że mu wątek zakłócamy !!!winking smiley))hi hi pozdroweczka a kiedy byś wpadła na stare śmietnisko?może jesteś na nk?????byłaby gitarka !buzka:****P.S.-Nefelly jakbyś chciała się odezwać to wątek Falubazów -zapraszam Cię serdeczniewinking smileybuziaki Biedroneczki kochane:*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: papierosy a luszczyca
Wysłane przez: Asia 25 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 kwi 2009 - 14:18:46

do Moniki, Miałam spokój gdyż nie miałam aż tak zaatakowanego stadium-bynajmniej na skórze ciała pojedyńcze plamki,jednak głowa była za to bardziej CHEŁMEM jak skórą...leżałam tylko 9 dni w szpitalu -bo nie wytrzymałam dłużej psychicznie-a tam już skoncentrowałam się wyłącznie na leczeniu(cygnolina,maść salicyl.krem borny na natłuszczanie i jeszcze jedna maść taka cuchnąca jak smoła na literę "P"nie pamiętam nazwy)a gdy już byłam w domu to Delatarem się ratowałamsmiling smileyNie było zbyt miło- wiadomo jak to w szpitalu ..jednak polecam każdemu taką kurację ,bo w rzeczywistości leczenie w domu na własną rękę nie daje tak szybkiego efektu jak kwarantanna w szpitalusmiling smileypozdrawiam gorąco i życzę siły do walki z tą POTWORĄ!!!smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: papierosy a luszczyca
Wysłane przez: madziula31 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 kwi 2009 - 18:43:35

Witam wszystkich.Dochodzę do wniosku że palenie nie robi roznicy tak jak zreszta wszystko. Nie jesc slodyczy, nie palic papierosow,nic ostrego do jedzenia no i zero alkoholu i napoi gazowanych. To przepraszam co mozna?????????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: papierosy a luszczyca
Wysłane przez: czarna (79.97.141.---)
Data: 20 kwi 2009 - 18:54:59

madziula31 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Witam wszystkich.Dochodzę do wniosku że palenie
> nie robi roznicy tak jak zreszta wszystko. Nie
> jesc slodyczy, nie palic papierosow,nic ostrego do
> jedzenia no i zero alkoholu i napoi gazowanych. To
> przepraszam co mozna?????????


Racja madziula31,ale bara bara chyba mozna hehewinking smileypozdro

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: papierosy a luszczyca
Wysłane przez: Asia 25 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 kwi 2009 - 22:12:24

ni huuhu!!!!!a w żadnym wypadku kurde!przecież to zbyt silne doznania a tego panna ł,tez nie toleruje!przy tym zaznaczam że serduszko może tez klapnąć -jak kto slabe posiada!także rozsądnie-grzeczne buzi (podkreslam -grzeczne)i starczy nie ma co przesadzać Biedronki !

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: papierosy a luszczyca
Wysłane przez: Asia 25 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 kwi 2009 - 22:15:19

współczuje tylko tym co ślepo wierzą w takie historie ...i doradzałabym im jednocześnie zakupić hypoalergiczną trumnę i czekać spokojnie przy szklance czystej NIEGAZOWANEJ wody na swoją kolej...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: papierosy a luszczyca
Wysłane przez: nefelly (---.toya.net.pl)
Data: 20 kwi 2009 - 23:51:29

hahahahahaha Asia dobre, dobregrinning smiley hahahahsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: papierosy a luszczyca
Wysłane przez: Asia 25 (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 11 lut 2015 - 21:38:31

Asia 25 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Neffely wiesz też tak sobie o Was myślę
> -aparatki Kochane!winking smileyja jestem z Zielonej Góry mam
> 25 lat...tyle na początekwinking smileymuszę ustawić sobie
> gg to postukamy ,bo zmieniałam parę spraw w
> kompie i mi siadło!smiling smileya Ty Droga Neffely skąd
> jesteś -bardzo mi się podoba wasz sposób bycia
> i życzę każdej Biedronie takiego poczucia
> humorku smiling smiley)))buzka mój mail jakby coś -
> [email protected]

czy ktoś tu jeszcze jest? Nefelly,Czarna ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: papierosy a luszczyca
Wysłane przez: Dr (---.17-1.cable.virginm.net)
Data: 19 sty 2020 - 14:58:03

ALKOHOL POWODUJE POTEZNE WYSYPY A PAPIEROSY SPOWOLNIAJA PROCES LECZENIA JEST TO UDOWDONE PRZEZ LEKARZY I OSOBY CHORE PROSZE NIE PIC I NIE PALIC ! Miewalem pacjentow którzy byli wyleczeni jedna impreza wracali po 14 dniach leczenia cali wysypani to samo papierosy troche wolniej ale tez wysypują skore

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: papierosy a luszczyca
Wysłane przez: Dr (---.17-1.cable.virginm.net)
Data: 19 sty 2020 - 14:58:03

ALKOHOL POWODUJE POTEZNE WYSYPY A PAPIEROSY SPOWOLNIAJA PROCES LECZENIA JEST TO UDOWDONE PRZEZ LEKARZY I OSOBY CHORE PROSZE NIE PIC I NIE PALIC ! Miewalem pacjentow którzy byli wyleczeni jedna impreza wracali po 14 dniach leczenia cali wysypani to samo papierosy troche wolniej ale tez wysypują skore

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: papierosy a luszczyca
Wysłane przez: Dr (---.17-1.cable.virginm.net)
Data: 19 sty 2020 - 14:58:04

ALKOHOL POWODUJE POTEZNE WYSYPY A PAPIEROSY SPOWOLNIAJA PROCES LECZENIA JEST TO UDOWDONE PRZEZ LEKARZY I OSOBY CHORE PROSZE NIE PIC I NIE PALIC ! Miewalem pacjentow którzy byli wyleczeni jedna impreza wracali po 14 dniach leczenia cali wysypani to samo papierosy troche wolniej ale tez wysypują skore

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: papierosy a luszczyca
Wysłane przez: Waldek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 24 lut 2020 - 09:27:57

Mój stan skóry lekarze określają średnio ciężki,więc sporo tego jest .paliłem sporo 1,5 paczki . Od ponad roku nie palę i bardzo możliwe że każdy organizm inny ale mnie w niczym nie pomaga nie palenie , jak była łuszczyca tak jest

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: papierosy a luszczyca
Wysłane przez: j (---.gtnet.net.pl)
Data: 27 lut 2020 - 10:32:45

Waldek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> niczym nie pomaga nie palenie , jak była
> łuszczyca tak jest
Cześć Waldi być może masz rację w jednym, że palenie tytoniu nie ma bezpośredniego wpływu na łuszczycę.
Ale za to ma wpływ na płuca i ogólny stan zdrowia. Palacz, który spala 2 paczki papierosów dziennie ma płuca podobne do górnika przodowego. Uczestniczyłem w takich profilaktycznych zajęciach, na których pokazano nam płuca zdrowego człowieka i palacza z 20 letnim stażem. Jedne różowe miękkie w dotyku, drugie sztywne i tak jakby były w przepalonym oleju przechowywane. Ci co palili po tych zajęciach mieli mieszane uczucia.
Pozdrawiam
J.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: papierosy a luszczyca
Wysłane przez: Andrzej (---.centertel.pl)
Data: 29 lut 2020 - 00:57:11

Ja, zawodowego palacza poznaję od razu z daleka - po wyglądzie twarzy i skóry.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.