Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Dr Grabowicz
Wysłane przez: Manort (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 wrz 2005 - 00:00:04

Witam
Z góry sorki za dubla posta, miał być nowy temat.. Coś się jednak popsuło.
Do wszystkich zainteresowanych osobą Pana Doktora Włodzimierza Grabowicza. Nie dziwcię się jak nie otrzymujecie szybko odpowiedzi od Niego. Jest to człowiek według mnie wielki! Dzisiaj miałem osobiście możliwość Go poznać i mogę to stwierdzić z wielką słusznością. Jest to osoba już starsza i nie jest w stanie odpisywać na wszystkie listy, ale z tego co z Nim rozmawiałem stara się to robić jak tylko mu zdrowie na to pozwala. A listów ma bardzo dużo!!! Sam widziałem. Oczekujcie odpowiedzi, na pewno Wam odpowie po jakimś czasie. Jeżeli ktoś jest zainteresowany rozmową z Panem Doktorem polecam wycieczke do Łodzi. Nie jest trudno znaleźć jego ulicę. Mi to zajęło pare minut. Zainteresowanym mogę udzielić porad na e-maila. Profesor z tego co mi wiadomo e-maila nie posiada. Najlepszy z Nim kontakt to telefoniczny, albo osobiście w Łodzi. Jego leki w rzeczywistości pomagają i mam nadzieję przekona się o tym moich dwóch znajomych po kilku dniach, po tym co pokazał mi Doktor można śmiało ocenić, że Jego leki pomagają!! Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dr Grabowicz
Wysłane przez: marcia082 (---.chello.pl)
Data: 20 wrz 2005 - 19:54:58

Błagam Cię o jakieś informacje dotyczące dr Grabowicza.
Mój mail: [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dr Grabowicz
Wysłane przez: Łukasz (---.udn.pl)
Data: 20 wrz 2005 - 21:09:53

Manort powiedz jak długo trzeba czekać na leki i jaki jest ich koszt. Do Marcin a wpisz w wyszukiwarke imie i nazwisko a wyjdzie dużo wyników.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dr Grabowicz
Wysłane przez: Manort (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 wrz 2005 - 21:38:03

Tego udzielic nie moge, tyle powiem porozmawiaj sam z Doktorem a Ci powie, nie jest drogo a dzialaja. Najlepiej sie z Nim umowic osobiscie i spotkac.

Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dr Grabowicz
Wysłane przez: jola (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 lis 2005 - 21:43:10

Witam. Bardzo proszę odpisz mi odnośnie doktora:
1. Czy można zastać jego w każdy dzień
2. Czy przyjmuje w określonych godzinach
3. Czy musi byc chory osobiście czy może kupić maść ktoś inny
4. Czy maść można nabyć od razu czy trzeba zamawiać
Próbowałam się skontaktować z doktorem telefonicznie ale odpowiada że numer czasowo niedostępny. Mieszkam 300 km od Łodzi i będe jechała w ciemno. Proszę odpowiedz.Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.