Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Na g?ow? L'Oreal S.O.S pomaga!!!!
Wysłane przez: AniaK (---.net.pl)
Data: 03 wrz 2005 - 22:59:03

Kochani!

Mam cos nowego a propos sk?ry g?owy. Dotychczas pomaga?y mi g??wnie sterydy. Najbardziej mam to cholertwo u nasady w?os?w, z ka?dej strony. Sterydy pomaga?y, ale robi?am wszystko, zeby ich nie uzywa?. Szampony zawiod?y inne nie-sterydy tez. Od pwenego czasu u?ywam serum p/?upiezowego L'Oreal'a. Kuracja S.O.S. I dla mnie rewelacja. Od nasady schodzi?y mi na twarz r??owe placki (najpier sie przeciez robi? r?zowe, potem szorstkie, a potem ?uska). Wiec dwa razy dziennie wcieram w nie to serum-wg instrukcji na opakowaniu. Nawet troszaczke szczypie,ale dla mnie, po uzywaniu steryd?w to znak,ze dzia?asmiling smiley I faktycznie tak jest. Wieczorem mam r?zowe placki, rano nic. Jak przestaje stosowac, to po tygodniu znowu cos ma?ego powraca, ale smaruje i znowu spok?j. No i dla mnie wazne, ze to nie steryd. Moge sie tym smarowa?, a gdy juz nie wytzrymam, zawsze moge si?gn?? po sterydek. Bardzo polecam. Ca?a g?owa jest w dobrym stanie. Nie sw?dzi, a co wazne, nie trzeba tego sp?ukiwac, bo nie jest t?uste, nie skleja w?os?w i ?licznie pachnie. Jest tez do tego szampon. Nie uzywalam, ale spr?buj?. Ponizej podaje Wam link. Mozecie kupic to przez internet lub w zwyk?ej drogerii!


http://www.pedet.pl/x_C_I__P_7012656-7010001.html

Polecam bardzo i 3 mam za Was kciukismiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.