Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--1234
Bieżąca strona: 4 z 4
Re: Kartalin- nowość
Wysłane przez: aga (---.dynamic.chello.pl)
Data: 20 kwi 2016 - 16:21:45

MAM PYTANIE CZY TEN KARTALIN MOŻNA STOSOWAĆ U DZIECI?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kartalin- nowość
Wysłane przez: nadella (---.zory.vectranet.pl)
Data: 23 kwi 2016 - 21:00:35

Powyzej 3 roku zycia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kartalin- nowość
Wysłane przez: BożenaP. (217.73.255.---)
Data: 08 sie 2016 - 10:59:08

Proszę o aktualne wiadomości i doświadczenia po stosowaniu terapii ..czy to maść czy też krem jest skuteczniejszy..Chcę pomóc synowi w zmaganiu się z łuszczycą,bo sterydy typu Novate itp..to masakra dla skóry..Liczę na szczere wypowiedzi kochani..proszę o pomoc !!!..Będę wdzięczna za każdą aktualną wypowiedż..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kartalin- nowość
Wysłane przez: karolina (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 16 pa� 2016 - 08:13:54

Oryginalny kartalin możesz kupić na stronie MojaNatura.pl
http://mojanatura.pl/glowna/949-kartalin-100ml-llc-astrofarma-t.html?search_query=kartalin&results=2

Mają tam też kilka ukraińskich i rosyjskich innych maści na łuszczycę. Psorilam na przykład.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kartalin- nowość
Wysłane przez: Terenia (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 08 kwi 2019 - 22:52:41

Nie mam łuszczycy . Jedyny związek z KARTALINEM mam taki że przywożę go z Rosji i sprzedaję na allegro. Sprzedaję od 2,5 roku. Jest to maść droga nawet kupując w Rosji . Mam wielu klientów . Sprzedałam ponad 1000 opakowań. Nie miałam ani jednego komentarza że jest nieskuteczny. Bardzo mnie cieszy , kiedy klient informuje mnie że mu pomógł. Firma produkująca ten krem ,, ASTROFARMA" ma teraz w sprzedaży dwa kremy Kartalin i Kartalin+. Ma też w sprzedaży szampon, mydełko -krem do mycia ciała i pasty do zębów . Wszystko na bazie ziól.. Z tego względu że nie mam łuszczycy to korzystam z kremu- mydełka do mycia . Powiem tak rewelacja . Tak delikatny że teraz nie mogę się obejść bez niego. Pasty do zębów mają parę rodzaji. Jeżeli kartalin jest dobry to cena nie jest tak porażająca. Życzę wszystkim całkowitego wyleczenia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234
Bieżąca strona: 4 z 4



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.