Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Łuszczyca paznokci
Wysłane przez: patryk (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 11 wrz 2005 - 16:49:29

witam, choruje juz pewnie z 10 lat , ale paznokcie zaatakowane dopiero od roku, z reszta moge sobie poradzic ale z nimi nie , nie wiem co mma juz robic, moze poradzicie z własnego doświadczenia , bo juz nie wiem chowanie rąk doprowadza mnie do szału.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca paznokci
Wysłane przez: robert (---.opole.cvx.ppp.tpnet.pl)
Data: 13 wrz 2005 - 01:03:19

Czesc patryk nie pomoge ci z paznokciami.
Ale moze Ty mi pomożesz- piszesz ze zreszta se mozesz poradzic-moge wiedziec w jaki sposób?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca paznokci
Wysłane przez: robert (---.opole.cvx.ppp.tpnet.pl)
Data: 13 wrz 2005 - 23:07:53

???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca paznokci
Wysłane przez: Renata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 wrz 2005 - 19:51:15

O noni jest dużo materiału w Internecie. Sa noni pasteryzowane - te maja znacznie mniej biologicznie czynnych składników i sa noni najwyższej jakości - liofilizowane, produkowane w najnowocześniejszej technologii a zachowaniem wszystkich składników biologicznie czynnych - leczniczo-odżywczych owocu noni. To bardzo ważna różnica, bo pijąc sok noni jedni sa zachwyceni a drudzy piszą, że ni e pomogło. To zależy jaki sok pijesz i również jaka dawkę stosujesz. na temat liofilizacji więcej na www.zarzyccy.pl/liofilizacja.html , a na temat samego soku noni najwięcej napisane jest na najstarszym polskim serwisie istniejącym od początku 2003 roku - www.noni.com.pl
To produkt liofilizowany, a to również oznacza, że jego wchłanialności jest znacznie zwiększona przez tzw.. higroskopijność jaka wytwarza się podczas liofilizacji. Poczytaj sobie tu, a jak chcesz to również na www.faceci.com.pl/noni.html
Masz dośc duży wybór produktów z noni - soki, kapsułki, produkty pasteryzowane oraz liofilizowane. Za tym idzie równiez cena - buble kupisz tanio - to oczywiste.
produkty wysokiej jakości kosztuja, ale kto je stosueje ma z nich faktyczna korzyść.

Najlepszego wyboru musisz dokonac samodzielnie - najlepiej poczytaj troche na temat tych produktó i sam oceń kto ma rację i gdzie jest prawda?
czy pasteryzopwane soki sa lepsze od liofilizowanych czy tez to bzdura?
A ten z Lublina -polska podróbka pasteryzowana - to lepszy czy gorszy?
Jak myslisz?
=================

Na łuszczyce stosujemy cały zestaw naturlanych suplementów najlepszej jakości z certyfikatami GMP i FDA - zobacz więcej - www.noni.com.pl/suplementy.html .

W tzw. synergii składniki naturalne wzmacniają się jeszcze bardziej wzajemnie, zatem jest to bardzo korzystne, aby stosować wiele składników naturlanych ( to nie leki farmakologiczne), a nie tylko samo noni.

Więcej na temat łuszczycy - recepty: http://www.euromentor.org.pl/autoryzacja/recepty.html

Jak wazna jest prawidłowa mikroflora, której nawet noni nie zastapi piszemy na www.gronkowiec.pl/heczko_piotr.html oraz na www.noni.com.pl/acidophilus.html
Bakterie acidophilne nalezy dodac w oddzielnej suplementacji.
A błonnik w postaci NOPALIN, który jak miotełka oczyszcza jelito u wspomaga usuwanie resztek pokarmowych?
tego noni tez nie zastapi.
Zresztą poczytaj o detoksykacjia: www.gronkowiec.pl/detoksykacja.html

NONI jest bardzo dobre, ale nie zawiera wszystkich składników tego śwaita, niezbednych w łuszczycy.

Szczególnie ważna jest w łuszczycy OMEGA3, C PLUS bioflawonoidy oraz produkt sztandarowy - OCEAN21 !!!

Ocean21 to cenny produkt leczniczy stosowany w przypadku chorób skórnych. Opis znajdzeisz na www.algi.pl

Zawsze należy dbać o jelito i jego higienę. Jeśli masz problemy ze skórą, oznacza to, że Twoje jeslito jest chore - jest tam zła mikroflora i dużo gnijących i zalęgających resztek. Co na ten temat artykuły?

Poczytaj: http://www.euromentor.org.pl/autoryzacja/subskrypcja.html
Wpisz się również do subskrypcji na www.zarzyccy.pl/subskrypcja.html

Poanietaj tez o pomocnej tlenoterapii - www.faceci.com.pl/oxymax_tlen.html
oraz enzymoterapii -
www.faceci.com.pl/enzymoterapia.html

Również bardzo pomocny i leczniczy jest VITAMOIST - http://www.euromentor.org.pl/autoryzacja/subskrypcja_nr3.html

natomiast należy pamiętać, iz podstawa jest zawsze prawidlowe odzywianie, a zatem unikanie szkodliwych pokarmów + dieta zgodna z grupą krwi to jest to.
Wiecej: www.gronkowiec.pl/dieta.html

A sprawdziłeś. łaś czy masz drożdżaki - to podstawa rozowju infekcji w jelicie i całym organizmie - www.faceci.com.pl/grzybica.html

Życzę dużo cierpliwości oraz powodzenia w kuracji.

Pozdrawiam
R.Z.
www.zarzyccy.pl
www.zarzyccy.com.pl

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca paznokci
Wysłane przez: MK (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 07 pa� 2005 - 09:56:16

ja też niestety mam łuszczycę paznokci i nie wiem jak się tego pozbyć

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca paznokci
Wysłane przez: Danka (---.dhcp.jcsn.tn.charter.com)
Data: 07 pa� 2005 - 16:22:50

Ja tez choruje od 5 lat. Objawy glownie na stopach i dloniach. Stosowalam wszystko, oprocz pieczarek. Najlepsza kuracja Fumaderm, paznokcie odrosly . Niestety kuracja bardzo droga i bardzo wyniszczajaca organizm. Schudlam 10kg

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca paznokci
Wysłane przez: Dorotka (---.chello.pl)
Data: 08 pa� 2005 - 17:21:40

Do Danki


Na czym polega ta kuracja Fumaderm?

Chyba nie zrywają paznokci??

o bonciu :/:/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca paznokci
Wysłane przez: Pawel (---.dip.t-dialin.net)
Data: 09 pa� 2005 - 10:30:43

Paznokcie sa bardzo proste do wyleczenia.Trzeba tylko troche wytrwalosci.
Raz dziennie pokropic (steryd w plynie)paznokiec.Kuracja trwa dlugo tak jak dlugo rosnie paznokiec.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca paznokci
Wysłane przez: ewa (---.lubin.dialog.net.pl)
Data: 09 pa� 2005 - 16:34:58

gdzie mozna odbudowac zniszczone paznokcie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca paznokci
Wysłane przez: MK (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 10 pa� 2005 - 09:39:16

właśnie jak poprawić wygląd pazkokci, mam już serdecznie dość chowania rąk pod stół. Może znacie jakiś sposób na łuszczycę paznokci?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca paznokci
Wysłane przez: ewa (---.lubin.dialog.net.pl)
Data: 10 pa� 2005 - 10:20:40

szukam profesjonalnej manikurzystki ktora wie co to jest łuszczyca lecze sie już 30 lat nie wierzcie w cuda łuszczyca robi co chce i kiedy chce

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca paznokci
Wysłane przez: frog (---.range81-157.btcentralplus.com)
Data: 10 pa� 2005 - 17:20:34

No wlasnie, pomozcie!!!
Nie wiem jak w waszym przypadku, ale u mnie luszczyca paznokci jest dodatkowo bolesna! NIe dosc, ze wyglada okropnie, to jeszcze strasznie boli w momencie gdy zaczyna sie pojawiac.

Droga Danusiu, czy lek o ktorym piszesz jest dostepny za granica? Czy po odbytej kuracji nie ma nawrotow? Czy oprocz chudniecia sa jakies inne skutki uboczne?

Bede wdzieczna za kazda informacje.


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca paznokci
Wysłane przez: Daniel (80.54.200.---)
Data: 10 pa� 2005 - 21:56:22

Witajcie!
jestem tutaj pierwszy raz, wiec hej wszystkim , co do paznokci to kupcie plyn
Diprosalic-chyba na receptei delikatnie odginajcie paznokcia i zakrapiajcie go tym plynem kilk razy dziennie,
dowiedzialem sie o tym od mojego mlodego lekarza i zaczalem stosowac, pomaga zapewniam.
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca paznokci
Wysłane przez: Frog (---.server.ntli.net)
Data: 12 pa� 2005 - 22:51:38

Danka, prosze odezwij sie!!!

Wlasnie w tej chwili choroba atakuje mi paznokiec kciuka prawej reki.
To tak strasznie boli...

Prosze, pomoz...


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca paznokci
Wysłane przez: Danka (---.dhcp.jcsn.tn.charter.com)
Data: 14 pa� 2005 - 16:54:45

Oczywiscie, ze nie zrywaja paznokci, bo same mi odpadly. Moja luszczyca jest glownie na stopach i dloniach. Paznokcie u stop zrobily sie zolto-brunatne, ale nie odpadly, natomiast u rak powoli zaczely sie zluszczac. Niedosc, ze bolalo, krwawilo, to jeszcze paskudnie wygladalo. Nie moglam nic robic, glupie zalozenie rajstop lub zapiecie stanika bylo problemem.
Mieszkam poza granicami Polski i moje ubezpieczenie pokrywa leczenie. Probowalam prawie wszystkiego, masci, kremy, kropelki, specjany lakier,lampy, diete bez miesna.
Fumaderm to pastylki, stosuje sie je przy ciezkich przypadkach i trzeba byc pod kontrola lekarza. S Skutki uboczne to uszkodzenie watroby, nerek. Dlatego podczas brania leku, trzeba bardzo czesto robic analize krwi i kalu.
Kuracja trwa okolo 2 miesiecy, czesto wystepuja wymioty i biegunki, dlatego musialam przerwac leczenie, ale i tak pomoglo. Bralam dopoki moglam. Zakonczylam rok temu i do dzis mam paznokcie i to jakie. Luszcyce oczywiscie tez, ale w minimalnym stopniu.
Zycze powodzenia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca paznokci
Wysłane przez: Frog (---.server.ntli.net)
Data: 17 pa� 2005 - 01:11:46

Danka - dzieki serdeczne!!!

Nie wiesz czasami czy ten lek jest dostepny w Anglii?

Pozdrawiam.


Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.