Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
luszczyca narzadow płciowych
Wysłane przez: aska (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 wrz 2005 - 19:23:00

czesc słuchajcie mnie mecza nie tylko krosty na głowie czy na ciele ! sa jeszcze o wiele gorsze które przeszkadzają praktycznie we wszystkim !! Chodzi mi o luszczyce narzadów intymnych takich jak pochwa i okolice odbytu ! czy ktos zna naprawde dobry sposób na ich zaleczenie ??


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyca narzadow płciowych
Wysłane przez: jarek (---.udn.pl)
Data: 12 wrz 2005 - 21:17:54

Oliwka dla dzieci...żadne tam maści czy sterydy.Nie mam pewności czy to Ci pomoże ,ale zawsze można spróbować,na pewno nie zaszkodzi....Życzę powodzenia i pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyca narzadow płciowych
Wysłane przez: Kucajka (---.unreg.tvk.wroc.pl)
Data: 13 wrz 2005 - 18:48:17

Czy mi się wydaje czy jest jush post o ten nazwie..??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyca narzadow płciowych
Wysłane przez: Renata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 wrz 2005 - 19:52:03

O noni jest dużo materiału w Internecie. Sa noni pasteryzowane - te maja znacznie mniej biologicznie czynnych składników i sa noni najwyższej jakości - liofilizowane, produkowane w najnowocześniejszej technologii a zachowaniem wszystkich składników biologicznie czynnych - leczniczo-odżywczych owocu noni. To bardzo ważna różnica, bo pijąc sok noni jedni sa zachwyceni a drudzy piszą, że ni e pomogło. To zależy jaki sok pijesz i również jaka dawkę stosujesz. na temat liofilizacji więcej na www.zarzyccy.pl/liofilizacja.html , a na temat samego soku noni najwięcej napisane jest na najstarszym polskim serwisie istniejącym od początku 2003 roku - www.noni.com.pl
To produkt liofilizowany, a to również oznacza, że jego wchłanialności jest znacznie zwiększona przez tzw.. higroskopijność jaka wytwarza się podczas liofilizacji. Poczytaj sobie tu, a jak chcesz to również na www.faceci.com.pl/noni.html
Masz dośc duży wybór produktów z noni - soki, kapsułki, produkty pasteryzowane oraz liofilizowane. Za tym idzie równiez cena - buble kupisz tanio - to oczywiste.
produkty wysokiej jakości kosztuja, ale kto je stosueje ma z nich faktyczna korzyść.

Najlepszego wyboru musisz dokonac samodzielnie - najlepiej poczytaj troche na temat tych produktó i sam oceń kto ma rację i gdzie jest prawda?
czy pasteryzopwane soki sa lepsze od liofilizowanych czy tez to bzdura?
A ten z Lublina -polska podróbka pasteryzowana - to lepszy czy gorszy?
Jak myslisz?
=================

Na łuszczyce stosujemy cały zestaw naturlanych suplementów najlepszej jakości z certyfikatami GMP i FDA - zobacz więcej - www.noni.com.pl/suplementy.html .

W tzw. synergii składniki naturalne wzmacniają się jeszcze bardziej wzajemnie, zatem jest to bardzo korzystne, aby stosować wiele składników naturlanych ( to nie leki farmakologiczne), a nie tylko samo noni.

Więcej na temat łuszczycy - recepty: http://www.euromentor.org.pl/autoryzacja/recepty.html

Jak wazna jest prawidłowa mikroflora, której nawet noni nie zastapi piszemy na www.gronkowiec.pl/heczko_piotr.html oraz na www.noni.com.pl/acidophilus.html
Bakterie acidophilne nalezy dodac w oddzielnej suplementacji.
A błonnik w postaci NOPALIN, który jak miotełka oczyszcza jelito u wspomaga usuwanie resztek pokarmowych?
tego noni tez nie zastapi.
Zresztą poczytaj o detoksykacjia: www.gronkowiec.pl/detoksykacja.html

NONI jest bardzo dobre, ale nie zawiera wszystkich składników tego śwaita, niezbednych w łuszczycy.

Szczególnie ważna jest w łuszczycy OMEGA3, C PLUS bioflawonoidy oraz produkt sztandarowy - OCEAN21 !!!

Ocean21 to cenny produkt leczniczy stosowany w przypadku chorób skórnych. Opis znajdzeisz na www.algi.pl

Zawsze należy dbać o jelito i jego higienę. Jeśli masz problemy ze skórą, oznacza to, że Twoje jeslito jest chore - jest tam zła mikroflora i dużo gnijących i zalęgających resztek. Co na ten temat artykuły?

Poczytaj: http://www.euromentor.org.pl/autoryzacja/subskrypcja.html
Wpisz się również do subskrypcji na www.zarzyccy.pl/subskrypcja.html

Poanietaj tez o pomocnej tlenoterapii - www.faceci.com.pl/oxymax_tlen.html
oraz enzymoterapii -
www.faceci.com.pl/enzymoterapia.html

Również bardzo pomocny i leczniczy jest VITAMOIST - http://www.euromentor.org.pl/autoryzacja/subskrypcja_nr3.html

natomiast należy pamiętać, iz podstawa jest zawsze prawidlowe odzywianie, a zatem unikanie szkodliwych pokarmów + dieta zgodna z grupą krwi to jest to.
Wiecej: www.gronkowiec.pl/dieta.html

A sprawdziłeś. łaś czy masz drożdżaki - to podstawa rozowju infekcji w jelicie i całym organizmie - www.faceci.com.pl/grzybica.html

Życzę dużo cierpliwości oraz powodzenia w kuracji.

Pozdrawiam
R.Z.
www.zarzyccy.pl
www.zarzyccy.com.pl

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyca narzadow płciowych
Wysłane przez: Jola (---.adsl.inetia.pl)
Data: 14 wrz 2005 - 21:58:56

w kazdy temacie ten sam watek, to chyba lekka przesada!!!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyca narzadow płciowych
Wysłane przez: Dorotka (---.chello.pl)
Data: 14 wrz 2005 - 22:04:35

TIAK smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyca narzadow płciowych
Wysłane przez: Łukasz (---.tkdami.net)
Data: 15 wrz 2005 - 13:12:48

Renata przestań pierd....... o tym noni jak masz zamiar spzrzedawac to wyjazd na allegro, a nie się wpieprzasz z tym noni wszędzie. Wkurzyła mnie ta klijentka wrrrrrrrr............ . Nie moża jej jakoś zablokować ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyca narzadow płciowych
Wysłane przez: Aska (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 wrz 2005 - 18:52:01

No dobrze ! Ale czy nie ma rozwiazania na mój problem ??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyca narzadow płciowych
Wysłane przez: Dorotka (---.chello.pl)
Data: 16 wrz 2005 - 18:54:31

Asiu też tak miałam i codziennie myłam się rumiankiem.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyca narzadow płciowych
Wysłane przez: Aska (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 wrz 2005 - 19:11:33

I tylko rumianek moze pomóc czy jest cos jeszcze ????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyca narzadow płciowych
Wysłane przez: Aska (---.orange.pl)
Data: 24 wrz 2005 - 18:38:13

widze ze na moje schorzenie chyba naprawde nie ma lekarstwa !!!!!!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyca narzadow płciowych
Wysłane przez: Ela (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 wrz 2005 - 20:30:55

Do Aski,
Tak smetnie zabrzmiały twoje ostatnie wypowiedzi, ze przeczytalam od nowa caly wątek.
Wiesz, okolice odbytu to oprocz przemywania ziolami, możesz smarować śmiało Linomagiem. W przypadku duzej oporczywości zmian czasami jak posmarujesz lekkim sterydem to tez nic sie nie stanie (np. Elocom). Ale najlepiej, aby to bylo tylko awaryjnie, czyli bardzo rzadko.
A co do pochwy, to wg mnie jest to sluzówka, a łuszczyca jest chorobą skóry. Z tym chyba warto poszukać pomocy u rozsądnego ginekologa.
Może przyczyna dolegliwości jest co innego np. jakaś bakteria lub grzybek. To wykryje wymaz z posiewem. A to jest już zupełnie inne leczenie i potrzebny jest lekarz.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyca narzadow płciowych
Wysłane przez: Miły Łuszczyk (82.177.10.---)
Data: 26 wrz 2005 - 14:26:49

hmmm przykro mi z tego powodu dziewczyny wy chyba gorzej sie krepujecie niz faceci ..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyca narzadow płciowych
Wysłane przez: Andrzej (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 wrz 2005 - 16:00:27

Spróbuj Lorinden T, jest już wycofany ale w niektórych aptekach można go jeszcze dostać.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyca narzadow płciowych
Wysłane przez: Aska (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 wrz 2005 - 16:22:58

hmmmm....... spróbuje zastosowac tych masci ! mam choc drobna nadzieje ze cos pomoze

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyca narzadow płciowych
Wysłane przez: monika (80.50.250.---)
Data: 26 wrz 2005 - 21:35:59

cześć Asiu miałam ten sam problem lekarz przepisał mi locoid w kremie pomogło

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyca narzadow płciowych
Wysłane przez: Aska (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 wrz 2005 - 14:51:15

ja tak szczerze wam powiem ze stosowalam w okolicy pochwy i odbytu masć Deromvate ale tylko w tym pierwszym pomoglo ! dalej mam wielkie ;-(( problemy z wypróznieniem......:-(((((

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyca narzadow płciowych
Wysłane przez: Miły Łuszczyk (82.177.10.---)
Data: 28 wrz 2005 - 15:20:25

proponuje dupcie ciachnac cygnolika ..wypali i po krzyku

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.