Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: cos nowego . look !!!
Wysłane przez: Lamel (---.adsl.inetia.pl)
Data: 07 lip 2009 - 11:51:32

I proszę jak szybko od końskiego mleka do zalotów ...
Zygfryd ale przyznaj co byśmy bez google'a zrobili? translator zadziałał a Czarna z Anią już siż prawie o Ciebie biją
Szacuneczek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cos nowego . look !!!
Wysłane przez: Zygfryd (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 07 lip 2009 - 12:03:02

Coz skromnosc wlasna kaze mi przyznac, ze to wszystko dzieki osobistemu urokowi smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cos nowego . look !!!
Wysłane przez: czarna (79.97.144.---)
Data: 07 lip 2009 - 13:15:53

lamel,a Ty skad sie zerwałes???wypraszam sobie,o nikt o nikogo sie nie bije!!!bez bicia odpuszczam...Aniu Zygfryd jest Twoj hehesmiling smileyniepotrzebuje nikogotongue sticking out smileyPP

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cos nowego . look !!!
Wysłane przez: Zygfryd (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 07 lip 2009 - 13:29:10

Dobra bez bicia zgodnie stworzymy trojkacik smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cos nowego . look !!!
Wysłane przez: czarna (79.97.144.---)
Data: 07 lip 2009 - 14:58:32

Zygfryd chyba bermucki,puknij sie w łepek maleńki...winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cos nowego . look !!!
Wysłane przez: Zygfryd (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 07 lip 2009 - 15:35:49

I caly czar poszedl....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cos nowego . look !!!
Wysłane przez: czarna (79.97.144.---)
Data: 07 lip 2009 - 15:42:07

Zygfryd Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> I caly czar poszedl....


smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cos nowego . look !!!
Wysłane przez: Zygfryd (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 08 lip 2009 - 09:09:33

o i nawet Ania sie obrazila :p

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cos nowego . look !!!
Wysłane przez: Anka (---.aster.pl)
Data: 08 lip 2009 - 09:46:48

Nie, nie obraziłam się. Widzę po prostu, że wątek zaczął już żyć własnym życiem.Ale bardzo miło, ze pomimo obrzydliwej choroby poczucie humoru nas nie opuszcza.I tak powinno być....
pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cos nowego . look !!!
Wysłane przez: wiosna (91.187.225.---)
Data: 08 lip 2009 - 13:59:09

Mam krem i szampon z dodatkiem mleka kobylego,zainteresowanych proszę o kontakt.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cos nowego . look !!!
Wysłane przez: dermocosmetic (---.centertel.pl)
Data: 03 wrz 2009 - 23:40:19

Jako sprzedawca preparatów blue cap udostępniam Państwu wyniki badań wykonanych w Narodowym Instytucie Leków w Warszawie które udowodniają że te preparaty nie posiadają sterydów o których było głośno na tym forum.
BADANIA SPRAYU
http://www.dermocosmetic.eu/badania-blue-cap-spray.html
BADANIA KREMU
http://www.dermocosmetic.eu/badania-blue-cap-krem.html

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cos nowego . look !!!
Wysłane przez: czarnaIza (79.97.150.---)
Data: 28 gru 2009 - 01:39:28

hellooo Aniu żyjesz kobieto?????odezwij sie, co u Ciebie?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cos nowego . look !!!
Wysłane przez: magdamagda (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 gru 2009 - 14:48:18

prosze bardzosmiling smileysmiling smileysmiling smiley




Jazda mleka niezwykle korzystne dla choroby skóry
W Belgii i Holandii, mleko koń staje się bardzo popularne wśród osób cierpiących na łuszczycę lub egzemę. W tych krajach, ludzie mają stosować mleko koni choroby skóry przez wiele lat, i ma to zadziwiające rezultaty.
Przez ponad 40 lat, Marc Nuyttens (50) z Belgii cierpiał na łuszczycę, ale on był wolny od skargi w ciągu ostatnich dwóch lat. "A wszystko z powodu mleka koń", on uśmiecha się.
"Miałem siedem lat, gdy rozpoczął skarg. Na szczęście nie wykracza poza moje stopy i nogi niższe, ale bardzo cierpiał od wielu lat. Nie mogłem znieść skarpetki, długie spodnie, a nawet arkusz na nogi w nocy . swędzenie doprowadził mnie do szału.
"I został przepisany kortyzon krem na długie lata; boję pomyśleć ile garnki i rozmazany na nogi i nogi. Jak tylko będę zatrzymywać, czerwony łuszczących wróci. Pewnego dnia mój przyjaciel zaproponował staram leczyć mleka konia ".
"Każdy dzień, piłem ćwierć litra. Po jednym tygodniu, łuszczyca poprawki okazało Scarlet Red. Chciałam się zatrzymać, ale mój przyjaciel zachęcił mnie do dalszego; pogorszenia było oczyszczanie reakcji w moim ciele, które zostały spowodowane przez mleko koni. po 2 do 3 tygodni, sytuacja zaczęła się poprawiać, a po 6 tygodni, w jakiej były praktycznie nie ma. Przez ostatnie dwa lata nie miałem żadnych skarg na wszystkich ".
Medycyna Świat
Po niezliczonych pozytywnych wyników z mlekiem koni, badania została powołana na Uniwersytecie w Jenie i rezultaty były imponujące.
Łącznie 23 osób z lekkimi i średnio-ciężkim wyprysk były testowane. Jedna grupa tych osób stosowane mleka konia na okres 4 miesięcy, podczas gdy inna grupa wykorzystywane placebo. Każdego miesiąca, reklamacje uczestników skóry oceniano i uczestnicy zostali zaproszeni do przedstawienia ich doświadczeń w zakresie ewentualnego obniżenia świąd spowodowany przez wyprysk.
Badanie wykazało, że nie było żadnej poprawy wśród ludzi, którzy skorzystali z placebo. Jednak uczestnicy, którzy używali mleka konia na okres czterech miesięcy zauważyliśmy poprawę nawet o 30%.
Badania wykazały również, że im dłużej używane mleko koni, lepsze wyniki stało.
Do niedawna, mleko koń był dostępny tylko w jej naturalnej postaci płynnej. Wiele osób uważa, że mleko koni niesmaczny i nieprzyjemny smak i zapach, i nie ma problemu z jego ograniczonej przydatności do spożycia. Teraz mleko koń jest dostępny w postaci kapsułek o nazwie Equilac - działają równie dobrze, są łatwiejsze w użyciu, i kapsułki nie występują nieprzyjemne smaku.

Wynik Rapid
Equilac jest odpowiedni dla dorosłych i dzieci, bez żadnych skutków ubocznych. 2 kapsułki dziennie przez okres 3 miesięcy jest wystarczający. Poprawa występuje po około 3 tygodni - zmniejsza swędzenie i plamy stają się mniej czerwone.
Krem sam w sobie nie wystarczą
Nie wystarczy stosować kremy lub kremy hormonalne, jak to możliwe jedynie tymczasowo i tylko tłumić objawy zewnętrzne. Jeśli nie stosuje się krem do 3 dni, swędzenie i powrotu poprawki natychmiast. Jeśli naprawdę chcesz leczenia, trzeba rozwiązać sprawy - od wewnątrz - i to właśnie Equilac robi dla Twojej skóry.
Jazda mleka jest podbijają świat
Do niedawna mleko koń był dostępny tylko w Belgii i Holandii, ale kapsułki Equilac mogą być wysyłane do dowolnego kraju.
Uwaga: Equilac nie jest dostępny w aptece. Jest to ekskluzywny dodatek do żywności, które nie mogą być produkowane na dużą skalę. W chwili obecnej Equilac jest dostępna tylko z tej strony.
Czy dziś coś
Możesz zrobić coś pozytywnego na temat łuszczycy i egzemy już dziś! Wniosek swój Equilac 3 miesięcy leczenia, wypełniając formularz. Kto wie, może wkrótce dołączyć do szeregów naszych zadowolonych użytkowników! Spróbuj! Całkowity koszt wynosi 75 EUR za 3 miesiące, który jest tylko 0,83 EUR za dzień - skóra i ciało nie zasługują na to drobne inwestycje.
www.equilac.net

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cos nowego . look - Equilac
Wysłane przez: bogulo2 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 25 kwi 2010 - 10:19:22

Witam,
Zapewne większość z Was ma wiedzę nt. właściwości mleka oślego i mleka klaczy, sam też miałem problemy skórne (parapsoriasis) i wtedy zacząłem szukać rozwiązań. Udało mi się zdobyć produkty Equilac, jak i inne z mleka oślego i potwierdzam. Są dobre...naprawdę dobre.

Jeżeli ktoś się spodziewa, że zostanie cudownie wyleczony, to jest w błędzie. Jeżeli ktoś się spodziewa dużej poprawy, lepszego komfortu, a w dluuższej perspektywie "efektu kleopatry" winking smiley to będzie więcej niż zadowolony.

http://kosmetykizmleka.pl - dzwoniłem i pytałem. Dopiero ruszają i rozkręcają interes, ale można kupować to co jest wystawione. Jest też mleko klaczy, ale jeszcze nie mają zgody na sprzedaż (choć chętni mogą dzwonić i się dowiedzieć szczegółów)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cos nowego . look !!!
Wysłane przez: http://kosmetykizmleka.pl/ (---.adsl.inetia.pl)
Data: 14 maj 2010 - 00:12:52

http://kosmetykizmleka.pl/ - tam znajdziecie equilac

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.