Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--123456789-->
Bieżąca strona: 5 z 9
Re: Oil Pulling - skutecznosc
Wysłane przez: Darek (---.hsd1.il.comcast.net)
Data: 02 wrz 2009 - 17:34:32

Witaj Peku !


POSZLO !!!smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oil Pulling - skutecznosc
Wysłane przez: Pluum (---.chello.pl)
Data: 02 wrz 2009 - 17:37:00

http://www.efavit.pl/index.php?cat_id=54

Ja zamówiłam z tej firmy ale dopiero wczoraj, więc olejku jeszcze nie mam. A z tego co widzę to Daniela zamówiła tańszy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oil Pulling - skutecznosc
Wysłane przez: Maryla (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 wrz 2009 - 07:53:44

Witam wszystkich pullingujących i nie tylko. Własnie siedze przed kompem i to robię,minęły pierwsze 10 minut,nie źle. Nie kupiłam kokosowego,dostałam słonecznikowy.Myślę ,że czyszczenie łyżką języka gorzej zniosłam (odruchy wymiotne)niż samo płukanie olejem. Ale nie chwalmy dnia przed zachodem słońca,pozostało jeszcze do końca 16 minut.Zaczynają boleć mnie policzki ale trwam. Jakaś kropla oleju wymsknęła się i zlatuje po brodzie,nie rozpaczam,mam jeszcze tego wiele w buzi.Aaaaaaaaaaaa! co do języka,ale tam tego świństwa!skąd to się bierze?Po wyczyszczeniu od razu uzyskał piekny rózowy kolorek.I tak sobie myślę ,co będzie ,jeśli teraz zadzwoni telefon?Druga kropla wyleciała,jakieś kłopoty ze szczelnością jamy ustnej.Do drugiego pullingu przygotuję się,wezmę o dwie krople więcej.20 minut poza mną ,jeszcze 10.Zaczynam być dumna z siebie.Ciekawe czy olej będzie po zakończeniu biały bo inaczej cała akcja na nic.
6 minut do końca.Mam wrażenie że w buzi mam więcej niż łyżkę oleju,może i ślina doszła.4 minuty do końca,coraz bliżej.Smak nawet nie zły,słonecznik.2 minuty.Za chwilę napisze o końcowym efekcie,czyli kolorze z pullingowanego oleju.Hurra! koniec,idę wypluć olej i wypłukać się. Misja została spełniona prawidłowo,kolor biały. Wieczorem ponowienie. Pozdrawiam wszystkich i życzę wytrwałości.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oil Pulling - skutecznosc
Wysłane przez: Darek (---.hsd1.il.comcast.net)
Data: 03 wrz 2009 - 09:04:37

Witam Marylu !

...no prosze jaka RELACJA ! smiling smiley REWELACJA smiling smiley

czekam(y) na sprawozdanie z wieczornego pullingu !


Pozdrawiam serdecznie HURRA !

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oil Pulling - skutecznosc
Wysłane przez: Teresa (---.direct-adsl.nl)
Data: 03 wrz 2009 - 19:40:07

Witam wszystkich i Ciebie Darku.Idzie mi dobrze to juz 6 dzien.Troche milczalam mam zapalenie oskrzeli i to mi dokucza i na stopie wysypalo sie mnostwo pecherzykow ropnych,ale przeciez tak sobie mysle ze to paskudztwo musi wyjsc na wierzch.Po za tym wszystko ok,co by dzialo sie nie przerwie plukania.Pozdrawiam i zycze wszystkim wytrwania do celu.Teresa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oil Pulling - skutecznosc
Wysłane przez: Darek (---.hsd1.il.comcast.net)
Data: 03 wrz 2009 - 20:41:07

Witam !

TRZYMAMY KCIUKI !!!! smiling smileysmiling smiley


a zapaleniu oskrzeli mowimy zdecydowanie NIE !!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oil Pulling - skutecznosc
Wysłane przez: Teresa (---.direct-adsl.nl)
Data: 03 wrz 2009 - 22:47:44

Witam.Dzieki.Ja nie dam sie ide do przodu i bedzie coraz lepiej jestem tego pewna.Dziekuje Darku za pomoc materialowa i cieple slowa i ze nas nie zostawiles.Jeszcze raz wielkie dzieki.Pozdrawiam wszystkich.Teresa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oil Pulling - skutecznosc
Wysłane przez: Maryla (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 wrz 2009 - 09:09:06

Witam wszystkich.Ja drugi dzień pullinguję się. Własnie w tej chwili pisząc mija 26 minuta. Wieczoram wczoraj poszło też nie źle. Myśle ,że można sobie z tym poradzić aby tylko cierpliwości wystarczyło. Pozdrawiam wszystkich.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oil Pulling - skutecznosc
Wysłane przez: Darek (---.hsd1.il.comcast.net)
Data: 04 wrz 2009 - 09:22:10

Witam !

Dla tych ktorzy chca sie dowiedziec co to jest upor i prawdziwa konsemwencja prowadzaca do SUKCESU podaje linka do obejrzenia (tylko kilka minut) smiling smiley


http://www.youtube.com/watch?v=2GKRjeJL48o

I tak trzymac Marylu !!!!! smiling smiley


Darek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oil Pulling - skutecznosc
Wysłane przez: Maryla (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 wrz 2009 - 10:07:28

Obejrzałam ten filmik. To się nazywa konsekwencja w dążeniu do celu. My co prawda nie po sławę ale po zdrową skórę musimy trwać w uporze i nie poddawać się przeciwnościom. Dziekuje za tą historię Darku.Pozdrawiam.Maryla

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oil Pulling - skutecznosc
Wysłane przez: Darek (---.hsd1.il.comcast.net)
Data: 05 wrz 2009 - 04:29:53

Witam !

...i o zdrowie wszystkich pytam ?

Oto madrosc jest z dluuuga siwa broda
dla tych co podazaja pullingowa droga smiling smiley



"Biorąc pod uwagę wszystkie akty tworzenia,
odkrywa się jedną elementarną prawdę:
gdy się czemuś prawdziwie poświęcamy,
wspiera nas Opatrzność"


JOHANN WOLFGANG GOETHE

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oil Pulling - skutecznosc
Wysłane przez: Daniela (---.uznam.net.pl)
Data: 06 wrz 2009 - 19:54:50

Stosuję olej kokosowy, ale jakoś bardzo szybko mi go ubywa. 3x dziennie łyżka stołowa to jest 150 ml. na 10 dni z tego wyliczenia wynika ża powonno do wystarczyć na 33 dni, a ja po 10 dniach mam niecałe pół opakowania.Może mi to ktoś wyjaśnić dlaczego tak się dzieje?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oil Pulling - skutecznosc
Wysłane przez: Cobra (188.33.157.---)
Data: 06 wrz 2009 - 20:52:37

Witam wszystkich
mam pytanie czy ktoś poza Darkiem zauważył na sobie jakieś efekty oilpulingu
w moim wypadku jest tak że nie daje sobie rady z olejem słonecznikowym mam odruchy wymiotne.
Teraz czekam za paczkę z olejem kokosowym może będzie lepiej.
pozdrawiam i życzę wytrwałości

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oil Pulling - skutecznosc
Wysłane przez: Daniela (---.uznam.net.pl)
Data: 07 wrz 2009 - 08:11:17

Ale dałam plamę, przecież 3x 10 ml to jest 30 a nie 15, więc wszystko się zgadza.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oil Pulling - skutecznosc
Wysłane przez: Maryla (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 wrz 2009 - 08:48:01

Stosuję oil pulling 5 dzień 2 razy dziennie. To jeszcze za krótki okres aby pojawiły sie jakieś oznaki polepszenia zdrowia, aczkolwiek pogorszenia stanu też nie stwierdzam.Stosuję olej słonecznikowy i dobrze go toleruję,ale jak skończę butelkę 0,5 l to sprawię sobie kokosowy. Powiedziałabym ,że raczej czyszczenie języka gorzej znoszę.Ale czego się nie robi dla zdrowia.Aby tylko starczyło samozaparcia i zdyscyplinowania.Pozdrawiam wszystkich.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oil Pulling - skutecznosc
Wysłane przez: Maryla (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 wrz 2009 - 12:27:18

Mam zapytanie do osób które stosują olej kokosowy, o to ,gdzie go zakupiły i w jakiej cenie. Przeglądam w internecie,jest 500ml po 70zł. Inne z kolei 50ml po 10 zł.czyli wychodziłoby że 500 ml kosztowałoby 100 zł.Oczywiście uwzlędniam tylko te tłoczone na zimno. Z góry dziekuje a informacje.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oil Pulling - skutecznosc
Wysłane przez: Daniela (---.uznam.net.pl)
Data: 08 wrz 2009 - 08:03:53

Na poprzedniej stronie napisałam gdzie kupiłam olej kokosowy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oil Pulling - skutecznosc
Wysłane przez: on (---.chello.pl)
Data: 08 wrz 2009 - 11:00:36

http://www.nokaut.pl/oferta/olej-kokosowy.html

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oil Pulling - skutecznosc
Wysłane przez: Pluum (---.chello.pl)
Data: 08 wrz 2009 - 18:48:37

Dostałam olej kokosowy i właśnie zaczęłam pullingowanie. Wyżej napisałam gdzie kupiłam. Wzięłam łyżkę stołową, myślałam że będzie luzik ale tego jest bardzo dużo, aż mnie przytyka. Chyba mi to urosło w ustach (uuups, o rany, zabrzmiało jak zwierzenia erotomanki winking smiley) Pozdrawiam wszystkich.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oil Pulling - skutecznosc
Wysłane przez: Darek (---.hsd1.il.comcast.net)
Data: 09 wrz 2009 - 01:01:35

Witam Pluum !

...dopoki nie stwardnieje nie muszisz sie tym przejmowac smiling smiley

Pozdrawiam

Darek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--123456789-->
Bieżąca strona: 5 z 9



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.