Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
PYTANIE ...........
Wysłane przez: michał (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 wrz 2005 - 20:22:19

Mam łuszczyce od 10 lat i mam z tym cholerne problemy bo przeszedłem już przez masci na bazie dziekciu i przez maści sterydowe ale one równiez nie pomagały....... najbardziej wnerwia mnie to ze mam wykwity na policzkach.całe łokcie,kolana i łydki............ Co to jest DCT i czy pomaga. Pierwszy raz jestem na tym forum i prosił bym o jakieś porady..........

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PYTANIE ...........
Wysłane przez: Kucajka (---.unreg.tvk.wroc.pl)
Data: 14 wrz 2005 - 20:27:46

Hmm...Jeżeli jestes pierwszy raz to moge ci tylko powiedzieć ze jak przejrzysz całe forum to bedzie super winking smiley Doweisz sie wszystkiego... uzywaj opcji szukaj i wtedy znajdziesz potrzebne informacje... zaglądaj w starsze wiadomosci bo jest ich duzo...no i udzielaj sie na forum... o dct poszukaj w watkach starszcyh lub przez opcje szukaj winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.