Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
czy to łuszczyca? Pomózcie
Wysłane przez: Szymon (---.icpnet.pl)
Data: 22 wrz 2005 - 20:27:21

Witam
mam 28 lat. mam to od kiedy pamietam, nie byłem z tym u lekarza gdzyz objawia się w miejsu intymnym, po prostu jest mi wstyd i tyle. Piekielne na pady swedzenia w kroku i na podbrzuszu, skóra sie łuszczy. Czasami odpadają większe kawałki naskórka, a czasami trochę mija i jest wydaje sie lepiej, ale wciaz swędzi. Najgorzej jak sie bardzo spocę. Może poszedłbym z tym do lekarza ale to chyba nie jest zaraźliwe bo moja żona niczego takiego nie ma, a jestem żonaty od 5 lat, więc zdażyłaby sie zarazić. Ona oczywiscie upiera sie bym poszedł to zbadać ale wiecie, ja sie po prostu tego bardzo wstydzę. Dodatkowo jak miałem 12 lat wyszło mi cos podobnego na powiece. Oj jak wtedy cierpiałem, bo wygladałem ja mutant. Zeszło i myslałem ze juz sie nie pokaze. A tu masz od tygodnia znowu. Dlatego zacząłem sie nad tym zastanawiać. W poniedziałek ide do lekarza, trudno. Ale chciałbym wiedzieć co o tym sądzicie, może ktoś tez miał lub ma cos podobnego. taki objaw umiejscowiony jest tylko tam, no powiedzmy w miejscach owłosionych , skóra reszty ciała jest ok, za wyjatkiem powieki. Czy to jest łuszczyca?


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy to łuszczyca? Pomózcie
Wysłane przez: Kucajka (---.unreg.tvk.wroc.pl)
Data: 22 wrz 2005 - 20:58:19

Z opisu troche na to wygląda... Ale najlepiej bedzie jak naprawde pojdziesz do lekarza. zkoda ze troche pożno bo moze jakbys poszedł wczesniej i okaże sie ze to łuszczyca mogłbys wczesniej zaczac leczycwinking smiley Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy to łuszczyca? Pomózcie
Wysłane przez: Dorotka (---.chello.pl)
Data: 23 wrz 2005 - 06:46:50

Witaj Szymonie smiling smiley


Kucajka ma rację, powinieneś iść do lekarza, bo jeśli to łuszczyca to wszybciej zaczniesz leczyć i być może nie przeniesie ci się w inne miejsca.


Pozdrawiam i głowa do góry smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy to łuszczyca? Pomózcie
Wysłane przez: Fretka (---.kryry.eu.org)
Data: 25 wrz 2005 - 12:37:42

Ja na powiekach oka również mam łuszczyce...idź do lekarza najlepiej.Co do tej łuszczycy na powiekach to przerąbane bo mało co pomaga w tym miejscu...no ale trudno,choroby sie nie wybierasad smiley

Pozdrawiam!
P.S. Odwagi życze smiling smileysmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy to łuszczyca? Pomózcie
Wysłane przez: NINA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 wrz 2005 - 13:06:26

nie wiem co robic
prawdopodobnie tez mam łuszczyce
niestety najgorsze jest to ze na twarzy a ta czesc ciała jest tym bardziej wazna ze jestem fotomodelka
może jest jakiś sposób bo ostatnio zaczynam wygladać tak jakby miał mi odpaść mi nos...

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.