Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Fryzjer w Wawie - gdzie?
Wysłane przez: Gunia (---.mimuw.edu.pl)
Data: 23 wrz 2005 - 14:36:18

Witam, Czy ktos moglby mi polecic zaklad fryzjerski w Warszawie, gdzie w milej atmosferze obetna mi wlosy na lebku z luszcyca? Ja wiem, ze teoretycznie to w kazdym powinni. Ale mam juz dosc min, spojerzen z ukosa i mamrotan pod nosem. I zbyt malo nerwow, zeby "walczyc o swoje". Z gory dziekuje, Gunia


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Fryzjer w Wawie - gdzie?
Wysłane przez: marcia082 (---.chello.pl)
Data: 24 wrz 2005 - 19:31:10

Cześć.
Ja mieszkam na Jelonkach i mam świetną fryzjerkę. Co prawda przed wuizytą u fryzjera staram się jakoś zaleczyć główkę, żeby nie było tak źle. I zawsze jak idę to mam prawie czystą głowę. Ale ostatnio rozmawiałam z moją fryzjerką o mojej chorobie i okazało się, że jej siostra też ma łuszczycę i jej głowa nie wygląda tak dobrze. Więc sądzę, że jeśli twoja głowa jest w bardzo złym stanie to nie zrobi to różnicy mojej fryzjerce. Tylko, że powinnaś jej powiedzieć to siadając na fotelu. I jest jeszcze jeden problem ona jest teraz na urlopie macierzyńskim bo urodziła dziecko, ale w listopadzie powinna wrócić.
Podaję Ci telefon do zakładu w którym pracuje: 665 96 10
Fryzjerka nazywa się Beata. Muszę Ci jeszcze powiedzieć że jest rewelacyjna. Trafiłam do niej przez przypadek jakiś rok temu i tak świetnie dobrałą mi fryzurę że nigdy jej nie zamienie. Acha zakład znajduje się na Powstańców ląskich 26 przy Hali Wola.
Pozdrawiam i mam nadzieję, że też będziesz zadowolona.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Fryzjer w Wawie - gdzie?
Wysłane przez: C. (213.77.35.---)
Data: 01 pa� 2005 - 13:03:27


Ps. Powstańców Śląskich

Warto polecić też zakład fryzjerski na ul. Ciołka
/ ten na przeciwko Urzędu pracy/ czynny także w soboty.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.