Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Oxsolaren +Solarium!!!
Wysłane przez: Lukasz (---.crowley.pl)
Data: 26 wrz 2005 - 22:56:37

Witam prosze o podanie jakiejs dobrej rozpiski osoby ktore leczyly sie tym sposobem!Dzieki!Pozdrowka!Acha czy to musi byc jakis specjalny rodzaj solarium?Bo sa podobniez rozne lampy na solariach wiec...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oxsolaren +Solarium!!!
Wysłane przez: Aska (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 wrz 2005 - 14:52:33

sorka ale nic mi o tym nie wiadomo ! ale jesli ktos napisze to tez chetnie sie dowiem !!!;-))

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oxsolaren +Solarium!!!
Wysłane przez: artur (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 28 wrz 2005 - 11:53:55

hej witam sa dwa rodzaje lamp ktore pomagaja sa to szpitalne solaria zwane jako pufy lub sub 1 rodzaj to sa z tabletkami ktore bierzesz 2 godziny przed naswietlaniem a 2 sposob to naswietlasz sie poczontek jest 30 sekunt na drugi o 30 sekunt wiecej i smarowanie sie kremem bornym a po 3-4 godzinach zmywasz reszki kremu i smarujesz sie cygnolina lub cygnodermem zalerzy gdzie jestes wysypany a te zwykle solaria nie pomagaja tylko opalaja tylko skure zrdowa i nic po zatym pozdrawiam pa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oxsolaren +Solarium!!!
Wysłane przez: Lukasz (---.crowley.pl)
Data: 28 wrz 2005 - 19:49:36

hmm a byly osoby ktore pisaly ze uzywaly to razem z normalna solarka i sie wyleczyly.(pare postow nizej)no to ja juz nic nie wiem

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.