Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
CZY NIE UWAŻACIE ZE TO DZIWNE??
Wysłane przez: michał (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 wrz 2005 - 20:23:33

Mam do was pytanie które dręczy mnie tak od roku??
jak to jest ze o przeróżnych chorobach rozmawia sie w TV,robi sie wielkie akcje uświadamiające ludzi, a na temat łuszczycy nei ma NIC!! nie denerwuje was to?? pytania ludzi czy <moge sie tym zarazić?,co to wogóle jest>
Ja uważam ze taka akcja była by przydatna by ten cholerny kraj i jego mieszkańcy którzy zachowują sie jak rasistowskie świnie zaczeły troche myślec....... wiem ze to troche ostre słowa ale czasem każdy z nas ma dosyc spojrzeż i szeptów za plecami........

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CZY NIE UWAŻACIE ZE TO DZIWNE??
Wysłane przez: Kucajka (---.unreg.tvk.wroc.pl)
Data: 27 wrz 2005 - 20:51:03

Jakis czas temu jakiś pan mowił ze będą robić jakis program o łuszczycy tongue sticking out smiley dokładniej to chyba ktoś z TVNu był ale nie jestem pewna winking smiley Pozatym jak żyje nie widziałam praogramu o łuszczycy tongue sticking out smiley Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CZY NIE UWA?ACIE ZE TO DZIWNE??
Wysłane przez: Mat (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 wrz 2005 - 21:33:49

wiem, ?e kiedy? w 'rozmowy w toku' co? o '? by?o smiling smiley tz ja nie widzia?em ale moja Sylwia mi m?wi?a winking smiley

P.S. jakby kto? wiedzia? o jakim? prog w TV to dajcie zna? smiling smiley sam ch?tnie pos?ucham co tam 'ciekawego' ( tongue sticking out smiley ) gadaj? smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CZY NIE UWAŻACIE ZE TO DZIWNE??
Wysłane przez: Owoc (62.233.243.---)
Data: 28 wrz 2005 - 02:18:13

Oglądałem Rozmowy w toku ale nie dokładnie. Był poruszany temat łuszczycy ale wydawało mi sie że mnie to nie dotyczy do puki nie poznałem mojej dziewczyny z tym problemem ( bo wydaje mi sie że tak można to nazwać) a szkoda że nie słuchałem dokładnie.
może teraz więcej bym coś o tej chorobie wiedział i nie zadawał bym głupich pytań jak do tej pory w tematach dotyczących... sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CZY NIE UWAŻACIE ZE TO DZIWNE??
Wysłane przez: Justi (---.acn.waw.pl)
Data: 28 wrz 2005 - 14:30:39

rzeczywiście, o łuszczycy mówili w Rozmowach w toku,a jakiś czas temu znowu powtarzali, ale to nie było tylko o łuszczycy ale i o innych chorobach skóry. Nie pamiętam tytułu programu ale ogólnie to było to w kontekscie tego że ludzie się brzydza i boja ludzi z takimi chorobami skóry.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CZY NIE UWA?ACIE ZE TO DZIWNE??
Wysłane przez: Mat (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 wrz 2005 - 15:45:25

Owoc, jak masz jakie? pytania, w?tpliwo?ci to wal ?mia?o smiling smiley
sorry, jak Cie '?le potraktowa?em' to sie wiecej nie powt?rzy smiling smiley

pozdrowionka smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CZY NIE UWAŻACIE ZE TO DZIWNE??
Wysłane przez: dorota (---.wroclaw.mm.pl)
Data: 29 wrz 2005 - 20:25:36

hej, no właśnie, co do programu o łuszczycy, jedna osoba kiedyś dała pomysł żeby zrobili program na ten temat w rozmowach w toku, i zbierała chętnych którzy wystąpiliby w programie i opowiedzieli właśnie o naszych problemach itp., ze względu na to że osób zgłosiło się za mało, zrobili program pod innym tytułem i zaprosili ludzi do studia z łuszczycą, i z atopowym zapaleniem skóry.Także pomysł był naprawdę dobry, i jestem pewna, że gdyby ktoś z nas chciałby wystąpić w rozmowach w toku, to zrobiliby taki program tylko o nas, czyli o łuszczykach.... tyle że mało nas odważnych......ale jak się zbierzemy ekipą to trzeba dzwonić do Drzyzgi i będziemy kręcić film <lol2> smiling smiley)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CZY NIE UWAŻACIE ZE TO DZIWNE??
Wysłane przez: Kucajka (---.unreg.tvk.wroc.pl)
Data: 29 wrz 2005 - 21:53:12

Pełen optymizm tongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CZY NIE UWAŻACIE ZE TO DZIWNE??
Wysłane przez: Mat (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 wrz 2005 - 22:10:24

uh yeah grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CZY NIE UWAŻACIE ZE TO DZIWNE??
Wysłane przez: Dorotka (---.chello.pl)
Data: 30 wrz 2005 - 07:00:29

Ja widziałam ten program ale to było baaaardzo dawno i niewiele Pamiętam, ale to prawda ze o łuszczycy było niewiele.
Czytałam że nie było chętnych do wystąpienia w Rozmowach w toku.
Ludzie ukrywają swoją chorobę i wstydzili się wystąpić,
a ja bym poszła a co mi tam smiling smiley hihihi smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CZY NIE UWAŻACIE ZE TO DZIWNE??
Wysłane przez: jado (87.207.114.---)
Data: 01 pa� 2005 - 16:08:21

Bo wiecie, jak to jest z łuszczycą? Niestety jest generalnie niewyleczalna, niestety. Jest to swego rozaju defekt genetyczny spotykany już u ponad 8% poplacji ludzkiej. Oczywiście jest wiele odmian i stanów zaawansowania tej choroby, ale tak jest i już.
A co do odczuć współmieszkanów naszje planety na widok człeka z łuszczycą powiem tak: letni dzień, więc jestem w bluzce bez rękawa aby Ł potraktować witaminą Słońce i stoję w kolejce w sklepiku osiedlowym. W pewnym momencie poczułam bardzo mocno, że przygląda mi się ktoś... a była to dziewczyna, która stała za mną i z przerażeniem i obrzydzeniem patrzała na me ramiona z już podleczoną Ł.
Do tego ciekawostka otóz ja nie zmaltratowałam i nie "upiększyłam" swego ciała z rozmysłem bądź bez niego, natomiast ta dziewczyna była wykolczykowana i wytatuowana na maxa. Mnie to nie raziło, więc czemu ją moja choroba tak?
Myślę, że tak się dzieje bo ludzie nie mając doczynienia z czymś innym boją się tego, bo taka jest ich natura i nic tego nie zmieni. Kiedyś bali się ognia teraz np. naszej choroby.

Pozdrawiam :-D

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.