Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
migdalki
Wysłane przez: obi (---.intern.klinikumsolingen.de)
Data: 01 pa� 2005 - 16:55:10

chcialem przekazac ze po wycieciu migdalkow WSZYSTKO wrocilo do normy !ta operacja jest bezplatna dla ubezpieczonych a przekroczony poziom powoduje wysyp.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: migdalki
Wysłane przez: martita (---.rev.vline.pl)
Data: 01 pa� 2005 - 17:51:44

no ta, tez o tym mysle, szczególnie że mam spore problemy z infekcjami migdałków, ale odradzają lee, potem że niby mogą być problemy z oskrzelami. a Tobie co powiedzieli na ten temat? pozdr!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: migdalki
Wysłane przez: Agata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 pa� 2005 - 00:18:52

Nie bój zaby jeśli to am poprawić twój stan to wycinaj!!
Ja nie jestem łuszczykiem(mój facet tak)ale też zauważyłam duuuużą poprawę jeśli chodzi o stawy.Jedynym przykrym(dla mnie)skutkiem ubpocznym jest alergia na kurz.Ale to podobno zdaża się u dorosłych po usunięciu migdałków.
Powodzeniasmiling smiley))

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: migdalki
Wysłane przez: aga (---.intern.klinikumsolingen.de)
Data: 02 pa� 2005 - 08:37:54

ja mam usuniete migdaly a pozatym one funkcjonuja tylko do 9 roku zycia.potem one zanikaja a infekcja nie i stan sie pogarsza jesli byly juz powarznie zainfekowane.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: migdalki
Wysłane przez: obi (---.intern.klinikumsolingen.de)
Data: 02 pa� 2005 - 08:52:17

co wszystko prawda.zbadac sie warto a na wszystkie ogniska zapalne w organizmie dzialaja zapalnie.nasze organizmy sa szczegulnie na infekcje i wszelkiego rodzaju podraznienia podatne.dlatego reaguja przeciwcialami ktore sa potem zwane LUSZCZYCA.dlatego stosujemy kremy ktore sa przeciwbakteryjne i nawilzajace.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.