Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Mam coś nowego !!!!!!
Wysłane przez: Marek (---.chello.pl)
Data: 05 pa� 2005 - 09:40:46

Witam mam 27 lat z naszą wspólną znajomą Ł jestem od 15 roku życia ( Elokomy , Lorindeny , pobyt w szpitalu itd.) miesiąc temu byłem u znajomego, który ma kłopoty z kręgosłupem i miał w domu zabiegi robione przez Ukraińca. Zobaczył mnie i zaproponował maść &#8211; zaśmiałem się wiecie jak to jest po tylu latach leczenia nowe cudo ;-) ale kupiłem drogie (gówno), &#8211; bo śmierdzi smołą &#8211; wiecie, jak ;-)) ale mi pomaga i zamawiam to teraz u niego jak ktoś chce spróbować proszę o prywatnego Emila. A właśnie, co to takiego??? Pisząc po polsku &#8211; pikladol 30ml &#8211; gęste, tłuste, ciemno brązowe &#8211; drogie, ale wydajne ja mam z 50 plam łuszczycy średnica 5 zł na miesiąc starcza &#8211; smaruje na noc, karzą 3 razy dziennie, ale jedzie &#8211; jak iść do ludzi ;-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Mam coś nowego !!!!!!
Wysłane przez: DORIS (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 pa� 2005 - 13:31:31

Drogie to znaczy ile? I ile Ty masz z tego za pośrednictwo?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Mam coś nowego !!!!!!
Wysłane przez: Marek (---.chello.pl)
Data: 06 pa� 2005 - 08:13:50

50 zł za 30 ml ale wydajne - ja z tego mam tyle że może komuś też to będzie pomagało a jak będzie nas więcej to może utarguje się coś z ceny !!! Widzę że nasza "polskość " nawet w tej chorobie nas nie opuszcza ??? Pierwsza myśl to nie czy mi to pomoże - tylko ile ten cwaniak na tym zarabia ;-( szkoda że taka nasza polska rasa. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Mam coś nowego !!!!!!
Wysłane przez: Kasia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 pa� 2005 - 10:24:32

Jest tylu oszustów. Podejrzewam, iż każdy z nas wydał mnóstwo kasy na przeróżne "cudowne" środki, że nie ma się czemu dziwić! Preparaty do codziennej pielęgnacji też kosztują, plus coś co pozwala jakoś w miarę wyglądać. Każdy kto tutaj proponuje zakup jakiegoś wspaniałego leku za swoim pośrednictwem jest podejrzany o to że chce poprostu zarobić a nie pomóc!!! Podejrzewam iż nie tylko w Polsce. Nikt nie lubi być naciągany, a chorzy na łuszczycę i tak mają mnóstwo wydatków.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Mam coś nowego !!!!!!
Wysłane przez: Marek (---.chello.pl)
Data: 10 pa� 2005 - 10:25:29

Wiem też jestem chory !!!! I to mi pomaga w zaleczaniu - podzieliłem się tym tylko i proponuję pomoc w zakupie bo w polsce tego nikt Wam nie sprzeda. Wybaczcie wszyscy !

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.