Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: rzucam palenietongue sticking out smiley
Wysłane przez: dieloman (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 sty 2011 - 16:39:42

Z doświadczenia tongue sticking out smiley
Po siedmiu latach palenia ,a w ostatnich miesiącach to paliłem prawie dwie paczki grinning smiley, postanowiłem rzucić to dziadostwo. Było naprawdę ciężko :O pierwszy dzień był nie taki zły, ale drugi to masakra - ile ja ogródka skopałem =) żeby nie myśłeć tongue sticking out smiley Następny dzionek też musiałem sobie jakąś pracą fizyczną zająć bo zwariować szło i tak przez prawie dwa tygodnie grinning smiley Ale największy test siły woli przyszedł po 1.5 misiąca na imprezie, no bo jak to piwo bez fajurki :O
Życzę powodzenia rzucającym - mi się udało smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: rzucam palenietongue sticking out smiley
Wysłane przez: monika (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 sty 2011 - 16:56:03

witam.dzis dostalam tabexsmiling smiley i zaczynam kuracjesmiling smileysmiling smileypozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: rzucam palenietongue sticking out smiley
Wysłane przez: m (---.play-internet.pl)
Data: 12 sty 2011 - 22:43:47

witam radze sprobowac popytac po aptekach bo w niektorych sprzedaja bez recepty a glownymi przeciwskazaniami sa problemy z krazeniem sercem miazdzyca itp nadczynnosc tarczycy czy chora watroba lub nerki wiec jesli tego nie macie mozna je brac moj chlopak wlasnie rzuca i super mu idzie po trzech dniach nie pali w ogole a palil paczke. nietstey ja nie moge bo mam problemy z krazeniem a plastry odpadaja bo nie wolno ich stosowac w chorobach skory a niestety mam luszczyce i mam problem bo chce rzucic ale sama nie daje rady. napiszcie jak z luszczykami po tabexie a moze ktos go bral kto ma zylaki?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: rzucam palenietongue sticking out smiley
Wysłane przez: monika (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 sty 2011 - 22:05:36

witam od wczoraj zaczelam kuracje tabexem idzie doskonale ale to poczatek jak narazie spalilam od wczoraj 5 fajeksmiling smiley oby sie udalo..smiling smileypozdrawiamsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: rzucam palenietongue sticking out smiley
Wysłane przez: nefelly (---.toya.net.pl)
Data: 14 sty 2011 - 22:35:19

super, cieszę się MOniasmiling smiley jutro minie 7 dzień bez papierosa, chociaz chyba za mało tego tabexu brałam, bo ciagnie mnie nadal baaardzo moooocno, trzymam za wszystkich kciukismiling smiley
ciekawa jestem czy za jakiś tydzień albo dwa nie będziemy mieć wysypu giganta...chociaz w sumie nie jestem w najlepszej kondycji, więc trudno mi będzie to ocenic, ale czekam na wasze spostrzezenia na temat rzucania palenia, a stanem skóry, buziak:*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: rzucam palenietongue sticking out smiley
Wysłane przez: monika (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 sty 2011 - 22:41:22

Powiem tak nie palilam juz 1,5 miesiaca i w tym okresie wysypalo mnie po 2 latach przerwy takze watpliwa sprawa zeby to pomoglo na nasza skore ale kto wie...grunt to rzycic tosmiling smileypozdrawiam i trzymam kciuki.neffeli podaj mi gg jak mozesz na meila [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: rzucam palenietongue sticking out smiley
Wysłane przez: nefelly (---.toya.net.pl)
Data: 14 sty 2011 - 23:42:27

właśnie spodziewam się mega wysypu, a poprawy, dopiero po kilku miesiącach może da się jakąś zauważyctongue sticking out smiley wyślę za chwilkę maila, buź

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: rzucam palenietongue sticking out smiley
Wysłane przez: Gość (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 16 sty 2011 - 08:47:50

Dziewczyny jak moge coś doradzić ziele tymianku oczyszcza drogi oddechowe po nikotynie co może być pomocne przy rzucaniu palenia,ssanie cynku organicznego powoduje że przez co najmniej 3godz papieros nie smakuje bo jest słodki i tez dobrze wpływa na pozbycie sie zapachu po papierochach,warto spróbować.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: rzucam palenietongue sticking out smiley
Wysłane przez: Ja..44 (---.152.150.204.dsl.dynamic.eranet.pl)
Data: 16 sty 2011 - 20:13:52

KOCHANI ..zyczę wytrwałości w rzucaniu papierosów ale Powiem jedno by rzucić palenie TRZEBA sorki za słowo dojrzec do tego psychicznie.....skoro zabraknie nam swego postanowienia żadne środki nam nie pomogą...Ja rzuciałam znam jak ciężko rzucić ale dopóki nie dojrzałam sama do tego żadne prośby ani środki nie pomogogły ...Wystarczy chcieć.....nie palę juz 8 lat i od tamtego czasu NIE zapaliłam.....Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: rzucam palenietongue sticking out smiley
Wysłane przez: nefelly (---.toya.net.pl)
Data: 17 sty 2011 - 22:56:56

zgadzam się, ludzie którym umiera matka na raka pluc, czy kobiety w ciazy rzucają bez problemu, bo mają bardzo mocna motywacje, mam nadzieje, ze mi nie zabraknie;/ a juz powoli się łamię, mam nadzieję, że jednak mi się uda..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: rzucam palenietongue sticking out smiley
Wysłane przez: aga (---.opera-mini.net)
Data: 18 sty 2011 - 00:02:12

Nie pale prawie dwa lata tabex kupowałam wtedy jeszcze bez recepty brałan ściśle wg przepisu ale tylko dwa tygodnie, później juz nie musiałam dałam radę a tabletki pomogły. Wysyp łuszczycy mam duży po regularnym stosowaniu leków na łuszczyce a bez fajek czuję się dużo lepiej no i kasa w kieszeni

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: rzucam palenietongue sticking out smiley
Wysłane przez: kiper (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 20 sty 2011 - 12:15:27

20 dzień bez papieroska mentolowego .Postanowienie noworoczne .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: rzucam palenietongue sticking out smiley
Wysłane przez: gosia79z (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 sty 2011 - 16:06:58

Rzucajcie!!!!!
Ja rzuciłam 19 miesięcy temu.Pomagał mi ZYBAN, a w sumie to jego sporo tańszy zamiennik WELLBUTRIN.Kasa -300 zł- miesięcznie zostaje w kieszeni, mozna to na suplementy, czy leki przeznaczyć.Tylko waga skoczyła o kilka kilogramów.
Powodzenia życzę!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: rzucam palenietongue sticking out smiley
Wysłane przez: monika (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 sty 2011 - 11:24:23

witamsmiling smiley 11 dzien bez papieroska z tabexemsmiling smileypozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: rzucam palenietongue sticking out smiley
Wysłane przez: zosia53 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 sty 2011 - 14:13:37

Kochani rzucający!
Trzymajcie się.
Ja próbowałam rzucić z plasterkami - wtedy jeszcze nie wiedziałm,
że mam łuszczycę. Przybyło mi 10 kg i po 4 miesiącach niepalenia wróciłam do tego paskudztwa.
Może znów uda mi się zacząć rzucanie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: rzucam palenietongue sticking out smiley
Wysłane przez: aneta2013 (---.play-internet.pl)
Data: 27 lut 2011 - 02:28:08

Wiatm! Ja rzuciłam palenie 4 marca 2009 dzięki proszkom TABEX bardzo polecamsmiling smiley ale niestety mi przytyło się w przeciągu 1,5 miesiąca 12 kg.. achsmiling smiley ale przez pół roku zrzuciłam 14 kg.. waga się utrzymywałam do czasusad smiley ale już się biorę za siebie i zaczynam znowu zdrowe odżywianiedrinking smileybecnie nie zamierzam zapuścić się do wagi po rzuceniu palenia niestety ale trzeba sie pilnować i oczywiście bez papierosówsmiling smiley 4marca miną 2 lata jak nie palę i jest supersmiling smiley więc trzymam kciuki za wszystkich którzy rzucają i zamierzają rzucić bo "NIE WARTO PALIĆ I MARNOWAĆ SWOJE ZDORWIE" Pozdrawiamsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: rzucam palenietongue sticking out smiley
Wysłane przez: aneta2013 (---.play-internet.pl)
Data: 27 lut 2011 - 02:29:54

Wiatm! Ja rzuciłam palenie 4 marca 2009 dzięki proszkom TABEX bardzo polecamsmiling smiley ale niestety mi przytyło się w przeciągu 1,5 miesiąca 12 kg.. achsmiling smiley ale przez pół roku zrzuciłam 14 kg.. waga się utrzymywałam do czasusad smiley ale już się biorę za siebie i zaczynam znowu zdrowe odżywianiedrinking smileybecnie nie zamierzam zapuścić się do wagi po rzuceniu palenia niestety ale trzeba sie pilnować i oczywiście bez papierosówsmiling smiley 4marca miną 2 lata jak nie palę i jest supersmiling smiley więc trzymam kciuki za wszystkich którzy rzucają i zamierzają rzucić bo "NIE WARTO PALIĆ I MARNOWAĆ SWOJE ZDORWIE" Pozdrawiamsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: rzucam palenietongue sticking out smiley
Wysłane przez: aneta2013 (---.play-internet.pl)
Data: 27 lut 2011 - 02:30:21

Wiatm! Ja rzuciłam palenie 4 marca 2009 dzięki proszkom TABEX bardzo polecamsmiling smiley ale niestety mi przytyło się w przeciągu 1,5 miesiąca 12 kg.. achsmiling smiley ale przez pół roku zrzuciłam 14 kg.. waga się utrzymywałam do czasusad smiley ale już się biorę za siebie i zaczynam znowu zdrowe odżywianiedrinking smileybecnie nie zamierzam zapuścić się do wagi po rzuceniu palenia niestety ale trzeba sie pilnować i oczywiście bez papierosówsmiling smiley 4marca miną 2 lata jak nie palę i jest supersmiling smiley więc trzymam kciuki za wszystkich którzy rzucają i zamierzają rzucić bo "NIE WARTO PALIĆ I MARNOWAĆ SWOJE ZDORWIE" Pozdrawiamsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.