Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--123
Bieżąca strona: 3 z 3
Re: Czym domyć włosy po szpitalu ??
Wysłane przez: Pawełek :) (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 pa� 2005 - 21:40:42

Czesc! Chomiczka mam do Ciebie pytanie, widziałem w telewizji program o luszczycy i dziewczyna miała taki sam typ łusz. jak ja, powiedziała ze bardzo dobrze jej robi ten kwas ktorym Ciebie smarowali w szpitalu i mogłabys podac mi jakies namiary na taki szpital w ktorym własnie taką metodę stosuja? bardzo bym był Ci wdzieczny! czekam na odpowiedz. Pozdro

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czym domyć włosy po szpitalu ??
Wysłane przez: Chomiczka:) (---.kryry.eu.org)
Data: 01 lis 2005 - 21:36:49

HEJ !

A tak w ogóle to o jaki kwas Ci chodzi Pawełku ??
No ja byłam w szpitalu w Rybniku,a tutaj masz namiary:

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 3 w Rybniku
ODDZIAŁ DERMATOLOGICZNY <to chyba jasne....>
44-200 Rybnik, ul. Energetyków 46
woj. śląskie, tel. (032)4291999

No a poza tym pobyt w tym szpitalu wspominam BAAAARDZO miło, ale nie ze względu na personel ani żadne tam pielęgniarki, tylko ze względu na ludzi których tam poznałam smiling smiley)<<POZDRAWIAM WAS WSZYSTKICH !!!>>

Teraz wyglądam dużo gorzej niż wyglądałam przed szpitalem...
Wszędzie te cholerne kropki sad smiley
No i powoli trace cierpliwość....

PA

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czym domyć włosy po szpitalu ??
Wysłane przez: Sylwiaaa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 gru 2005 - 09:24:12

eee witam smiling smiley hehe ja mam łuszczyce od pół roku i nic mi nie pomaga smiling smiley w sumie z tego co czytam wiekszosc ludzi przejmuje sie bardziej glowa niz ciałemsmiling smiley ja o wieleee bardziej ciałemsmiling smiley teraz stosuje metode BSM w sumie nie iwerze ze mi to cos pomoze ale warto probowac smaruje sie tez oliwa z oliwek i naprawde działa(oliwa) pewnie razem z masciami jeszcze lepiej by działała:] łuska bardzo szybko odchodzi.Co do szpitala miałam juz skierowanie ale nie poszłam...bałam sie ... niewiem czego ale sie bałam....jednym szpital bardzo pomógł a tobie znow na bardzo krotkosad smiley nie wiem juz co robic powolutku mam dosc wszzystkiego :[ ehhh pozdrawiam cieplutko :*:*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czym domyć włosy po szpitalu ??
Wysłane przez: ewelka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 06 gru 2005 - 10:32:42

ja też myłam ludwikiemsmiling smiley) pomogło po paru umyciach.Ale nie myj nasady głowy tylko włosy.pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czym domyć włosy po szpitalu ??
Wysłane przez: Robert (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 06 gru 2005 - 13:04:52

pozdrawiam wszystkie biedronki ja od 99r w szpitalu w Legnicy byłem już 14 razy i przekonałem się że najlepiej zmywa mnie się włosy jak przed szpitalem ostrzyge się na łyso hihi ( metoda niepolecana dla dziewczyn :-) )
jak już ktoś wspomniał rzeczywiście,- po okluzji na noc z lorindenem to rano warto użyć parafiny naszczęscie mają taką w szpitalu potem szare mydełko i problem z głowy. Pozdrawiam i życze lśniących i czystych włosów

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--123
Bieżąca strona: 3 z 3



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.