Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--123
Bieżąca strona: 3 z 3
Re: Zastrzyk Bilogiczny HUMIRA
Wysłane przez: Szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 08 cze 2016 - 07:32:08

http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/domowa-apteczka/leki-biologiczne-wskazania-przeciwwskazania-skutki-uboczne_39136.html

Co do łuszczycy to trzeba przejsc bez powodzenia wszystkie dostepne leczenia w Polsce:

Neotigason
Cyklosporyna
naswietlania
Terapie MTX 25mg

muszą byc bardzo dobre wyniki,próby watrobowe i wyleczone zeby,brak stanów zapalnych

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Bilogiczny HUMIRA
Wysłane przez: Z.E.J. (---.rejtravel.pl)
Data: 11 cze 2016 - 21:27:41

Odradzam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Bilogiczny HUMIRA
Wysłane przez: on37 (---.wsei.lublin.pl)
Data: 12 cze 2016 - 10:51:34

Z.E.J. Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Odradzam.


A czemu. Sam biore leki biologiczne i badanac moja skore za pomoca lupy nie znajdziesz u mnie milietra luszczycy. Tak jest od 3 lat. Zadnych skutkow ubocznych. 1zastrzyk na miesiac. Wiem ze sprzedajesz masci i dla tego odradzasz. Ja odradzam twoje masci.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Bilogiczny HUMIRA
Wysłane przez: on37 (---.wsei.lublin.pl)
Data: 12 cze 2016 - 10:51:35

Z.E.J. Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Odradzam.


A czemu. Sam biore leki biologiczne i badanac moja skore za pomoca lupy nie znajdziesz u mnie milietra luszczycy. Tak jest od 3 lat. Zadnych skutkow ubocznych. 1zastrzyk na miesiac. Wiem ze sprzedajesz masci i dla tego odradzasz. Ja odradzam twoje masci.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Bilogiczny HUMIRA
Wysłane przez: Rafał (---.236.72.248.czempin.net)
Data: 02 sie 2016 - 20:01:49

Witam wszystkich szukających pomocy w chorobie romantycznej ,
po wieloletnim leczeniu tradycyjnymi lekami dostaliśmy się do Szweckiego Domku
taki ośrodek przy Szpitalu gdzie z wielką łaską podawać zaczęli ten lek
po bardzo krótkim czasie doszło do owrzodzenia jelit ;-(
porażka , podano inny lek Remicade niby leczy dwie dolegliwości romantyzm i jelita po 2 latach stwierdzono raka chłoniak ( rak krwi )
zanim zdecydujesz się poczytaj ulotkę o ubocznych skutkach !!!!
czy warto się prosić o tą trutkę taką mamy historię co was czeka nie wiem
życzę powodzenia .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Bilogiczny HUMIRA
Wysłane przez: bfalkowska (162.158.102.---)
Data: 14 lut 2017 - 10:39:40

prosze o kontakt

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Bilogiczny HUMIRA
Wysłane przez: Szater (162.158.102.---)
Data: 14 lut 2017 - 17:52:34

ale kogo o kontakt prosisz? tongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Bilogiczny HUMIRA
Wysłane przez: Fanatyk84 (---.cust.iol.ie)
Data: 18 cze 2017 - 04:08:36

Witam. 13/06 zacząłem leczenie humira. Pierwsza dawka która dostałem to 2 wstrzykiwacze. Jak narazie poprawy nie odczuwam. Po zastrzyku mam siniaka. Od 3 dni nie mam apetytu i ciężko zasnąć to dlatego tez pisze o tak późnej lub dla niektórych wczesnej porze.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Bilogiczny HUMIRA
Wysłane przez: przem700 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 03 sty 2020 - 12:12:06

Witam. Biore Humire juz 6 miesiac. Od samego poczatku pije po 2-3 a czasm i 4 piwa dziennie, do tego pale marry jane codziennie. Wyniki mam ok, watroba, morfo, kreatynina etc w porzadku. Stawy nie bola, skora czysta. Ostatnio wypilem 0,7 jacka danielsa. Zauwazylem, ze odkad biore Humire nie mam kaca, hm... ciekawe czy ma to akis zwiazek. W szpitalu pielegniarki mowily, zeby dac sobia chwile odpoczynku od piwka przez pierwszy miesiac ale mimo doktoratu z ekonomii jestem na to za tepy i juz w dzien pierwszego zastrzyku strzelilem sobie dwa piwka. Mysle powoli, ze moja podstawowa choroba nie jest łzs tylko alkoholizm heh, ale póki wyniki ok to nic nie zmieniam. pozdro dla wszystkich łuszczaków i stawiaków!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Bilogiczny HUMIRA
Wysłane przez: AgaTika (---.adsl.inetia.pl)
Data: 04 mar 2020 - 11:16:30

Witam. Mam 5 ampułek leku humira ze Szwecji. Zostałam zakwalifikowana na nowe leczenie i zostało mi 5 ampułek leku humira z poprzedniego leczenia. Szkoda, żeby się zmarnowały, ponieważ według mnie to naprawdę dobry lek biologiczny. Ja dzięki niemu zaczęłam normalnie żyć i funkcjonować. Więcej informacji udzielę telefonicznie - 602879901.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Bilogiczny HUMIRA
Wysłane przez: robert (---)
Data: 24 maj 2021 - 18:57:18

Posiadam ampulko strzykawki  "Humira" 40mg do sprzedania.
Jezeli sa pan/i zainteresowani prosze o mozliwie szybka odpowiedz na tego E-mail.
Ewentualnie podaje tel.
0048 533 288 424
Robert

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--123
Bieżąca strona: 3 z 3



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.