Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
On-clinic- co o tym myślicie?
Wysłane przez: piotrek 20 (62.29.133.---)
Data: 04 lis 2005 - 21:49:13

mam zamiar jechac do warszawy i poddac sie leczeniu własnie w tej klinice, czy ktoś tam był, warto wydać te 500 zł?? prosze o odpowiedz jesli ktos tam był,albo wie cos na ten temat. DUZO ZDROWIA!!!!!!!!


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: On-clinic- co o tym myślicie?
Wysłane przez: Kucajka (---.unreg.tvk.wroc.pl)
Data: 04 lis 2005 - 22:50:12

poszukaj w starych postach bo o on clinic to było jush tyle ze hohoho i jeeszcze troszke tongue sticking out smiley wsumie wiekszosc sie wypowiada negatywnie ale sa osoby ktorym pomogli tongue sticking out smiley pozzdrawiam winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: On-clinic- co o tym myślicie?
Wysłane przez: juli (---.chello.pl)
Data: 06 lis 2005 - 17:41:26

HEJ!!! wiem, ze kazdy przypadek jest inny i do kazdego trzeba podchodzic indywidualnie, ale ja osobiscie, ze swoimi doswiadczeniami odradzam. Poszlam tam wiosna po 6 latach zmagan z choroba w stadium umiarkowanym...wszytskie zmainy we wlosach. Mialam oczywiscie wielka nadzieje,z e to moze byc moje wybawienie. Zakupilam preparaty i zaczelam stosowac. I tu sprawa sie skomplikowala. Kuracja jest na tyle absorbujaca, ze tzreba byc glowe 3 razy dziennie, bo kazdy preparat naklada sie na okreslony czas. Mozna wiec nic innego nie robic, tylko siedziec w domu i mienac papki. Przeciez tak sie nie da, zwlaszcza, jesli jest sie mlodym czlwoeikiem, ktory ma studia, prace etc. i jednym slwoem zyje na zewnatrz. nie mozna przeciez zaszyc sie w domu. no i final byl nietstey kiepski. po zakonczonej kuracji, owszem zmiany sie wycofaly, ale natychmiast wrocily, a ja nie mialam juz ochoty wydawac kolejnych 100 zl na wizyte i 400 na nowa partie lekow. mam przczucie, ze to w duzej mierze wyciaganie kasy od zdesperowanych chorych szukajacych pomocy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: On-clinic- co o tym myślicie?
Wysłane przez: szun (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 lis 2005 - 18:32:51

jedz 500 to moj miesieczny dochod aby ci pomoglo
a jak nie sprawdzisz to sie nie przekonasz
ale mamy darmowa S Z spitale kliniki zastepy dermatologow
korzystajmy dopuki jeszcze nie uciekli z tego naszego pieknego kraju

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: On-clinic- co o tym myślicie?
Wysłane przez: quana (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 lis 2005 - 19:01:10

ja podobnie jak juli bylam w tej klinice, niestety rowniez mam mieszane uczucie na jej temat.... narobili mi zdjec aby porownac w przyszlosci jakie to duze zmiany nastapily... jednak z ciezkim bolem serca, nie doczekalam sie na nic pozytywnego... fakt! aby leczyc sie tymi ich specyfikami trzeba odciac sie od swiata zewnetrznego....jesli chodzi o kase to kosztowne, ale jakby mialo pomoc to i wieksza kase sie zaplaci...
ciezko radzic idz czy nie idz... i tak jak szun dobrze powiedzial ze jak nie sprobujesz to nie bedziesz wiedzial czy ci pomoga czy nie... bo wkoncu kazdy z nas jest inny... smiling smiley
jesli stac cie chociaz na to zeby sprobowac to idz zaszkodzic nie powinno smiling smiley
pzdr.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.