Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Poznalem osobe chora na ł
Wysłane przez: Adrian (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 07 lis 2005 - 19:08:27

Moi rodzice sie zozwiedli.Tata znalazł partnerke , a mama nie.Jednak w tym tygodniu poznalem kolege mamy , ktoremu sie bardzo podobala od dawna.Jest on wysokim 33 letnim mezczyzna bardzo przystojnym i atrakcyjnym.Po kilku dniach mama powiedizla mi ze jest chory na łuszczyce.Przyznam ze poczatkowo zabrzmalo to strasznie , ale ja zawsze bylem tolerancyjny i wiedzialem ze nie zrobi mi to roznicy.Coprawda u niego luszczyca nie jest tak przewlwkla.Ma nie wiele zaczerwienionych miejsc i wiem ze moglby ja wyleczyc calkiem ale nie smaroje tego i nie przestrzega diety.Przez ta chorobe mial problemy ze soba.Nigdy nikomu nie mowil oniej otwarcie , ale ja z mama pokazalismy mu ze to nie zadna hanba ani wstyd.
Poprostu mowilismy o niej jak o grypie - o chorobie uleczalnej.Widzielismy jego plecy brzuch , a on przekonal sie ze akceptujemy to w 100%(nie wyobrazam sobie aby tego nie akceptowac).Teraz nie ma problemow ze soba.Mowi otwarcie o chorobie.Smaroje sie i jest o wiele szczęśliwszy.A ja ciesze sie ze poznalem taka osobe jak on.Zastepuje mi swietnego kolege a zarazem ojca choc znam go tak nie wiele.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Poznalem osobe chora na ł
Wysłane przez: Łukasz (---.udn.pl)
Data: 07 lis 2005 - 22:22:02

Duży plus dla Was yawning smiley)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Poznalem osobe chora na ł
Wysłane przez: Adrian (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 07 lis 2005 - 23:06:22

Dziekismiling smileysmiling smileysmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Poznalem osobe chora na ł
Wysłane przez: iza (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 lis 2005 - 15:26:43

Miłość i akceptacja drugiej osoby;poczucie bezpieczeństwa sąniezmiernie ważne dla osób chorujących na łuszczycę.Mogą czynić cuda!Jesteśmy bardzo wrażliwi.Gratuluję otwartości i życzę am powodzenia!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Poznalem osobe chora na ł
Wysłane przez: jarek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 lis 2005 - 23:30:43

super.tak dalej.pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.