Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
łuszczyca czy mozna z nią normolnie żyć ja uważam że można a wy ????????
Wysłane przez: pablo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 lis 2005 - 07:40:26

mam łuszczycę od 20 lat a mam dopiero 24 lata i uważam za bezsensowne niektóre opinie że z łuszczycą nie mozna normalnie żyć niektóry z nas uważają się z gorszych od innych bo mają zeszpeconą nieco zewnętrza powłokę. ja uważam że nie mamy się czym przejmować możemy normaline chodzic na basen na plażę nie obawiajmy się głupich spojrzeń innych. ja już przestałem się nawet leczyć bo już sie pogodziłem zfaktem że łuszczycę będę mial do końca życia ale wcale się tym nie przejmuje bo i po co ::::
NIE LICZY SIĘ TO CO MA SIĘ NA SKÓRZE LECZ CO W SERCU smiling smiley


P.S. jeśli chcesz mnie poznać i pogadać wyślij mi swoje namiary ( nr gg, tel, e mail) na adres [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca czy mozna z nią normolnie żyć ja uważam że można a wy ????????
Wysłane przez: Adrian (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 lis 2005 - 11:22:00

masz racje ze nie powinnienes sie przejmowac innymi..ale czy warto zaprzestac leczenia??Mozesz sie nie przejmowac innymi , ale zarazem tez dbac o diete smarowac sie itp.
Pzdr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca czy mozna z nią normolnie żyć ja uważam że można a wy ????????
Wysłane przez: Kucajka (---.unreg.tvk.wroc.pl)
Data: 08 lis 2005 - 17:27:26

Pablo grinning smiley Nic Dodac Nic Ując grinning smiley poprostu sie z tobą zgadzam grinning smiley ja mam łuszczyce od 4 roku zycia a teraz mam 17 ... niedługo 18 tongue sticking out smiley jestem pełną życia optymistka i nawet łuszczyca nie jest w stanie tego zmienic smiling smiley Zauwazyłam ze im pozniej dostaniemy ta łuszczyce tym bardziej sie nia przemujemy tongue sticking out smiley a my dostalismy ja tak wczesnie i chyba sie potrafimy do niej przyzwyczaic grinning smiley coś w tym jest grinning smiley ostatnio probowałam nastawic dziewczyny ktore twierdza ze w zyciu latem nie załoza krotkiej spodnicy bo sie inni dziwnie patrza...jejku...a co to takiego ze sie inni patrza? (jak chce ktoś posłuchac wykładu profesor Kucajki to poszukac w temacie "podajemy swoj wiek i nr gg" gdzies troszku pod koniec grinning smiley ) no sie rozpisałam grinning smiley Wielkie pozdro Pablo :*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca czy mozna z nią normolnie żyć ja uważam że można a wy ????????
Wysłane przez: quana (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 lis 2005 - 19:55:07

wszystko zalezy od naszej psychiki, jaki kto ma dzien, w jakim towarzystwie sie obraca i etc....., najwazniejsze jest to abysmy my siebie akceptowali takimi jakimi jestesmy niezaleznie ile mamy zmian, gdzie i czy je widac czy nie... nie mozemy sie przejmowac ze mamy placki na ciele bo popadniemy w obled.. ludzie maja gorsze choroby ktore znacznie bardziej ich doswiadczaja ... i jest regula - jesli my zaakceptujemy siebie calkowicie to i wszystko na okolo bedzie mialo inny kolor... fakt! czasami czlowiek zalamuje rece bo wysiew jest nie do pokonania ale grunt to myslec pozytywnie... czego wam wszsytkim i sobie zycze smiling smiley
pzdr.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca czy mozna z nią normolnie żyć ja uważam że można a wy ????????
Wysłane przez: Jola (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 lis 2005 - 21:17:31

czesmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca czy mozna z nią normolnie żyć ja uważam że można a wy ????????
Wysłane przez: J. (195.136.49.---)
Data: 09 lis 2005 - 06:36:05

DOkładnie,ja też dostałam bardzo wcześnie,przyzwyczaiłam się do łuszczycy, moi znajomi też, przy nich kompletnie nie czuje że jestem chora, doipero jak spojrze w lustro to widzę smiling smiley nie spotkalam się jeszcze z nieprzyjemnościami na temat naszej choroby od innych,wręcz przeciwnie, wszyscy wspierają mnie w leczeniu smiling smiley))) grunt to uznać łuszczycę za hm... no, takiego piepszyka co go zawsze będziemy mieli smiling smiley)))

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca czy mozna z nią normolnie żyć ja uważam że można a wy ????????
Wysłane przez: Kama (---.dipservice.com.pl)
Data: 09 lis 2005 - 10:58:03

Większość ludzi jak widzi zmiany na skórze, pyta
- Co ty tu masz??
-To łuszczyca.
- Łuszczyca??? !!
I z obrzydzeniem robią krok do tyłu, bo myślą, że można się tym zarazić, niektórzy nawet się pytają.
- Czy to jest zaraźliwe??
nie?, na pewno, nie?!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca czy mozna z nią normolnie żyć ja uważam że można a wy ????????
Wysłane przez: Ela (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 lis 2005 - 15:52:57

Na podobne pytania odpowiadam:
To TYLKO łuszczyca.
I mam wrażenie, ze teraz to pytajacy ma kłopot jak zareagować. smiling smiley))

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca czy mozna z nią normolnie żyć ja uważam że można a wy ????????
Wysłane przez: Fionka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 lis 2005 - 17:39:24

Pablo masz racje,ze liczy sie to co w sercu, niedawno poznalam kogos chorego na łuszczyce, pokochalam go i planuje z nim przyszlosc, liczy sie to kim sie jest, choroba przeciez nie wybiera...Buzka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca czy mozna z nią normolnie żyć ja uważam że można a wy ????????
Wysłane przez: Kama (---.dipservice.com.pl)
Data: 10 lis 2005 - 10:58:40

Myślę, że nie chodzi tu o to, kto kogo będzie w zakłopotanie wprowadzał i komu będzie bardziej głupio (temu co zadał pytanie, czy tem który musi na nie odpowiadać). Chodzi o to, że nadal ludzie wiedzą bardzo niewiele na temat tej choroby, a przecież choruje na nią tak wielu ludzi!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca czy mozna z nią normolnie żyć ja uważam że można a wy ????????
Wysłane przez: agnieszka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 lis 2005 - 23:11:08

czesc macie racje że z łuszczyca można życ normalnie pod jednym tylko warunkiem ,że trzeba pokochac ją jak kogoś bardzo bliskiego

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca czy mozna z nią normolnie żyć ja uważam że można a wy ????????
Wysłane przez: Bożka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 lis 2005 - 23:47:54

hej witam łuszczyki
mam tą chorobe 27 lat i choć 40 na karku jestem przytłumiona dolegliwościami swymi ale to i moze taki mój charakter,kiedyś stroniłam od spotkań,kontaktów wiecej jak dziś,,,,dziś jest inaczej lepszy swiat
a moja córka ma 11 lat łuszczyce i zupełnie inaczej patrzy na wszystko niekrępuje sie zupełnie i kontakty i basen jakby nic,,,ale przynajmniej niepopada w dołek i jest otwarta na świat
z tą chorobą da sie i trzeba z nia żyć.Choć jest czasem naprawde ciężko ale są i lepsze chwile ,co zrobić skoro gen uszkodzony ,trezba mazidła czy znaczy człowiek co ma na sobie czy on sam i jego wnętrze >>>>
pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca czy mozna z nią normolnie żyć ja uważam że można a wy ????????
Wysłane przez: Bożka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 lis 2005 - 23:53:15

tak racja trzeba przyjąć ją za jak swoją i nauczyć sie z nią żyć,
wkońcu choroba nie wybiera>>>>sa gorsze żeczy na tym świecie
jesteśmy w jakiś stopniu też dlatego wyjątkowi i inni ,,,
skoro jest znami żyć trzeba wyjść wiele niema,trzymajcie sie-smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca czy mozna z nią normolnie żyć ja uważam że można a wy ????????
Wysłane przez: Bożka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 lis 2005 - 10:09:13

KOCHANI-smiling smileymożna żyć z ta chorobą !!!!!!!!!!!!!wytrwałość siła cierpliwość w leczeniu
skoro tyle ludzi ją dotkneła....żyje sie z nia i jak nic w swiecie z nami do będzie do końa....
są przypatki LUDZI jeszcze że zdziwienie i odraza jakbyśmy mogli ich ale to naszęście się powoli zmienia tok myślenia
choć wiele niezdaje se z tego sprawy{tolerancja} bo wychodzi z załozenia ze jak ich to nie dotyczy i są super-------pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca czy mozna z nią normolnie żyć ja uważam że można a wy ????????
Wysłane przez: Karolina (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 12 lis 2005 - 00:44:13

Czesc!!!Moim zdaniem z łuszczyca mozna zyc!!!a wiecie dlaczego bo nie mamy innego wyboru!!!ja naprzykład nie moge juz zniesc tego ze ,gdy sie bardzo zdenerwuje albo ze stresuje wysiewy z powrotem wracaja. Już nie moge wytrzymac gdy patrze na swoje ciało po którym zostały blade blamki(to po opaleni)a na nich nowe czerwone plamki!!!to jest naprawde okropne nie wiem jak ja dalej to wytrzymam co prawda moze uznacie ze nie wiem jeszcze ze mozna zyc z ta choroba normalnie bo ja dopiero mam ja od 3 miesiecy. Ale juz od tego czasu moje zycie radykalnie sie zmnieniło. Pozdrawiam was wszytkich . Pa


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca czy mozna z nią normolnie żyć ja uważam że można a wy ????????
Wysłane przez: jacek (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 12 lis 2005 - 11:07:27

mam 35 lat ,pierwsza remisje mialem 24 lata temu i od tamtej pory nie kojarze jakis zmian ktore wplynely negatywnie na zycie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca czy mozna z nią normolnie żyć ja uważam że można a wy ????????
Wysłane przez: ulka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 lis 2005 - 23:04:31

od kilku tygodni pracuję w opiece społecznej. jużpierwszego dnia doszłam do wniosku, ze to nie jest aż tak duży problem jakby to się niektórym wydawało. przepraszam za porównanie : ludzie nóg, rąk nie mają a ja mam się łuszczyca przejmować???? są ważniejsze sprawy...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca czy mozna z nią normolnie żyć ja uważam że można a wy ????????
Wysłane przez: Bakus (---.broker.com.pl)
Data: 14 lis 2005 - 09:20:03

Zgadzam sie z Toba w 100%...wkoncu nie jestesmy roslinkami zeby nas podlewac musieli....jestesmy normalnymi ludzmi...sa ludzie ktorzy maja duzo powazniejsze problemy, a nasz problem w porownaniu do ich problemu jest niewielki....pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca czy mozna z nią normolnie żyć ja uważam że można a wy ????????
Wysłane przez: Madzia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 15 lis 2005 - 16:04:10

Szczerze daje rade bo musze!

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.