Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
wasze dzieci ?
Wysłane przez: lilka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 08 lis 2005 - 10:52:02

mam pytanie czy wasze dzieci chorują na łuszczyce?


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wasze dzieci ?
Wysłane przez: gosiasz (---.energis.pl)
Data: 08 lis 2005 - 19:00:36

NIE I MAM NADZIEJĘ, ŻE TAK ZOSTANIE!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wasze dzieci ?
Wysłane przez: Magdalena (---.lubin.dialog.net.pl)
Data: 10 lis 2005 - 18:26:24

Przykro mi to pisac ,ale chorują.W 2001 r. urodziłam synka,córka miała wtedy 9lat.Jakieś 6 miesięcy po porodzie obsypało mnie i moją córke.Synek w lutym skonczy 5lat,zachorował dwa miesiące temu na łuszczyce paznokci. To przykre patrzec jak się męczą takie małe istotki.Pozdrawiam wszystkie mamusie i wszystkich tatusiów.Magdalena

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wasze dzieci ?
Wysłane przez: Tesa (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 12 lis 2005 - 19:42:11

mam córki, narazie nie mają tego świństwa mam nadzieje że tak pozostanie


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wasze dzieci ?
Wysłane przez: gienia (---.compi.net.pl)
Data: 12 lis 2005 - 21:03:05

Witam,

Ja nie ma dzieci, ale jestem dzieckiem ojca z łuszczycą. Mój ojciec zachorował po ukończeniu 30 lat. Ja mam od kiedy pamiętam zmianę na kolanie, na którą trwały rozważania lekarzy łuszczyca-nie łuszczyca. Ponieważ żadne środki nie pomagały na nią, więc ją w koncu olałam i przestałam leczyć - do czasu kiedy siedziała sobie na kolnie to czułam się bezpiecznie. Niestety od jakiegoś czasu paskudztwo zaczyna sobie coraz bardziej pozwalać.

Drogie Panie - jak to jest w ciąży? czy rzeczywiście zmiany ustępują, czy też wręcz przeciwnie?

pozdrawiam
Agnieszka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wasze dzieci ?
Wysłane przez: agnieszka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 lis 2005 - 23:20:47

mam 8 letnią córkę i na razie u niej nie stwierdzono łuszczycy mam nadzieje że tak już pozostanie a łuszczyca w czasie ciąży ustąpiła całkowicie pojawiła się gdy przestałam karmić córkę piersią pozdrawiam wszystkich łuszczyków

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wasze dzieci ?
Wysłane przez: Ilona (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 12 lis 2005 - 23:27:54

Ja mam łuszczyce od ponad 15 lat. Mam 6-letnią córeczką i jak na razie, na szczęście, nic Jej nie jest. Mam nadzieję, że już tak pozostanie. U mnie w rodzinie podobno miał dziadek, także pojawia się co drugie pokolenie. A jeśli chodzi o ciążę, to nic mi nie zniknęło, ani w czasie jej trwania ani po. Niestety, taki już jest nasz los.
Pozdrawiam!!


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wasze dzieci ?
Wysłane przez: Julka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 lis 2005 - 00:39:55

Mój tata jak ostatnio się dowiedziałam za młodu przez jakiś czas chorował na łuszczyce ale od ok 20-25lat jest zdrowy.
Mam nadzieje,że i ja wyzdrowieję i tak jak on bede mogła zapomnieć o tym świństwie.. Wam też tak życze,pozdrawiam!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wasze dzieci ?
Wysłane przez: magda (80.50.250.---)
Data: 13 lis 2005 - 10:15:09

do gieni!
u mnie w pierszej ciąży złagodniało. po urodzeniu dziecka miałam spokój przez jakieś 2 lata tzn. nie było zmian na ciele ale w głowie trochę się utrzymywało. po urodzeniu drugiego dziecka wylazło , ale w umiarkowanej ilości....i tak siedzi do dziś na łokciach , kolankach , włoskach itp. a synek mój ma już 5 i pół roku....
ale jak pewnie zauważyłaś czytając "dzieje łuszczycy" u różnych osób trudno przewidziec jej "zachowanie"...natomiast borykałam się z okropnym trądzikiem i w ciążach i po....aż do teraz ( w okresie dojrzewania tyle nie miałam pryszczy co mi teraz wychodzi...) istnieje obawa że to tzw. trądzik posterydowy...rzuciłam więc w cholerę sterydy gdy doszło do mnie że 8 lat bez przerwy doktory przepisywały mnie to świństwo....pozdrawiam smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wasze dzieci ?
Wysłane przez: gienia (---.compi.net.pl)
Data: 13 lis 2005 - 17:58:00

Dzieki za odpowiedzi, troche mnie pocieszyły, bo myślę o...smiling smiley)) i boje sie, mogłoby się pogorszyć. Wiecie, całe życie tylko czekam na pełne objawy (bo na razie ograniczają się do jednej nogi) i tak chyba czuja się wszystkie dzieci łuszczyków - zwłaszcza dziewczynysad smiley

pozdrawiam
Agnieszka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wasze dzieci ?
Wysłane przez: anka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 14 lis 2005 - 12:38:10

ja choruję od15 lat mam dwie córki są zdrowe i mam nadzieję że tak zostanie.
w czasie ciąży obiawy ustępowały ale jak karmiłam to obiawy się nasiłały, gdy skończyłam karmienie to sytuacja była opanowana.pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.