Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
ducray kertyol-s krem
Wysłane przez: piotr (---.icpnet.pl)
Data: 09 lis 2005 - 17:29:58

czesc mam pytanie czy ktos z was stosowal ten krem jezeli tak to z jakim efektem

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ducray kertyol-s krem
Wysłane przez: iras (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 lis 2005 - 17:12:07

Cześć Piotr. Ja to jakiś czas temu stosowałem ale tylko przez cztery dni. Po dwóch dniach ładnie zeszła łuska i zostały czerwone plamy a po kolejhnych dwóch zaczeło strasznie piec i palić. Nie do wytrzymania. Oddałem krem znajomej z tym samym problemem tyle tylko, że u niej troche to inaczej wygląda i jej pomogło. Musisz sam testować. Powodzenia


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ducray kertyol-s krem
Wysłane przez: tomek (---.centrum.punkt.pl)
Data: 10 lis 2005 - 17:54:56

Może lepiej serię Xerial firmy SVR. Są tam rózne preparaty na bazie mocznika i kwasu salicylowego. Podobne działanie ma też maść Hasceral i kosztuje ok. 10 zł.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ducray kertyol-s krem
Wysłane przez: piotr (---.icpnet.pl)
Data: 10 lis 2005 - 21:26:32

dzieki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ducray kertyol-s krem
Wysłane przez: Jola (---.ostnet.pl)
Data: 11 lis 2005 - 17:56:01

Witaj! Ja stosowałam ten krem, mimo nieprzyjemnego zapachu (bo to jest na bazie dziegci) to mi duzo pomoglo, ja stosowalam go na skore glowy i mi ladnie wygoilo glowke z luszczycy i milalam pare miesiecy spokoju ale znowu mam remisje na glowie i lekarka mi zalecila znowu cos innego, pozdrawiam Jola

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.