Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
DIAGNOZA OBERONEM
Wysłane przez: ARLINA (---.icpnet.pl)
Data: 10 lis 2005 - 18:46:21

Czy ktoś z Was był badany OBERONEM ( diagnoza komputerowa) ? Napiszcie czy wykryto Wam łuszczycę i jakie macie opinie o tym .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: DIAGNOZA OBERONEM
Wysłane przez: Magdalena (---.lubin.dialog.net.pl)
Data: 11 lis 2005 - 17:19:35

Witam! Owszem w tej desperacji poddałam sie badaniu Oberonem.Badanie przeszłam mając wysiew łuszczycy na ciele.Pani doktor zaleciła diete i przepisała suplementy z firmy Vision.Kuracja ma trwac dwa miesiące,a potem badanie kontrolne.Główną przyczyną zachorowania na łuszczyce jest : (wynik badania)zapalenie żołądka na tle nerwowym ,przemęczenie,stres,wykryto jeszcze inne nie związane z łuszczycą rzeczy. O efekcie leczenia jeszcze nic nie mogę powiedziec,niedawno zaczęłam. Ogólnie rzecz mówiąc, do zdrowych okazów nie należe,aż dziw bierze ,że jeszcze się nie rozleciałam.Pozdrawiam M.smiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: DIAGNOZA OBERONEM
Wysłane przez: Jola (---.ostnet.pl)
Data: 11 lis 2005 - 17:41:53

A czy moglabyś mi napisać co to jest ten OBERON?
Czy to wykrywa jakie choroby są powiązane z łuszczycą?
Jak takie badanie wygląda?
Bo bardzo chętnie bym z tego skorzystała ale nie wiem gdzie i co mam szukać. Proszę o odpowiedz, pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: DIAGNOZA OBERONEM
Wysłane przez: krystyna (---.icm.edu.pl)
Data: 11 lis 2005 - 19:12:04

zmiana skórna u mojego znajomego została zdiagnozowana jako coś tam odzwierzęcego po ugryzieniu szczura, którego faktycznie miał, z którym się często bawił i do czego podczas "badania" się przyznał...

niestety był to czerniak...

chłopaka nie ma już wśród nas...

UWAŻAJCIE !!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: DIAGNOZA OBERONEM
Wysłane przez: ARLINA (---.icpnet.pl)
Data: 13 lis 2005 - 12:11:08

Oberon to urządzenie komputerowe , które wykrywa wszystkie choroby , pasożyty , wirusy i bakterie . Badanie trwa około godziny . Tylko się siedzi przy komputerze ze słuchawkami na uszach .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: DIAGNOZA OBERONEM
Wysłane przez: Jola (---.ostnet.pl)
Data: 13 lis 2005 - 12:34:36

dzięki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: DIAGNOZA OBERONEM
Wysłane przez: sabi (212.244.155.---)
Data: 14 lis 2005 - 16:38:41

Witam! Chce zapytac czy mozna dostac skierowanie od lekarza rodzinnego na to czy prywatnie? jak tak to ile takie badanie kosztuje ? dzieki z gory za odpowiedzsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: DIAGNOZA OBERONEM
Wysłane przez: TOMEK (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 lis 2005 - 11:31:54

Witam! ile to kosztuje i czy jest refundowane przez nfz i gdzie to sie znajduje.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: DIAGNOZA OBERONEM
Wysłane przez: ARLINA (---.icpnet.pl)
Data: 15 lis 2005 - 17:55:07

Można tylko prywatnie , kosztuje około 150 zł . Żadnych skierowań . W dużych miastach znajdziecie takich , którzy się tym zajmują . Szukajcie wyszukiwarką w internecie czy na waszym terenie ktoś to wykonuje . Czasami zajmuja się tym Rosjanie .

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.