Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
jak można trafić do szpitala?
Wysłane przez: Małgosia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 lis 2005 - 15:33:56

Mam małe pytanko - w jaki sposób można trafić na łuszczycę do szpitala? Pytam, bo choruję takze na łysienie plackowate, i chętnie ddałabym się leczeniu szpitalnemu, a nie wiem, jak..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: jak można trafić do szpitala?
Wysłane przez: aga (87.207.157.---)
Data: 12 lis 2005 - 15:48:48

wystarczy że twoj lekarz dermatolog da ci skierowanie na leczenie ja ze względu na wysyp zostałam przyjęta od razu ale czeka sie max do 2 m-cy a i nie licz na cuda leczenie szpitalne łuszczysy zatrzymalo sie na poziomie pdst czyli cygnolina i jeszcze raz cygnolina

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: jak można trafić do szpitala?
Wysłane przez: Bakus (---.broker.com.pl)
Data: 12 lis 2005 - 16:02:13

A dziwisz sie ze sie zatrzymalo na poziomie podstawowym ??? wkoncu cygnolina jest tania...a jak wiadomo sluzba zdrowia nie ma pieniedzy....na wiecej :| pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: jak można trafić do szpitala?
Wysłane przez: aga (87.207.157.---)
Data: 12 lis 2005 - 16:11:41

wiec zalecam leczenie dzienne po za tym "syfem"szpitalnym smarujesz sie w domu a do szpitala chodzisz na naświetlania i kontrole

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.