Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: Paweł (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 15 lis 2005 - 15:03:59

zapomnialem dodac ze na samej twarzy plamki nie luszcza sie dopiero w okolicy wlosow lekko zaczynaja sie luszczyc

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: Paweł (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 15 lis 2005 - 15:06:47

Od pewnego czasu na mojej twarzy zaczely pojawiac sie czerwone plamki, ktore stanowia dla mnie duzy problem. Jedyny sposob na powstrzymanbie ich badz na rozjasnienie to masc sterydowa. Czy wy tez macie problemy z twarza i czy znacie moze jakis sposob na ich zaleczenie? pozdrawiam Paweł

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: Basia (---.bielsko.dialog.net.pl)
Data: 15 lis 2005 - 21:34:32

Nie chcę Cię martwić ale na twarz bardzo trudno co kolwiek zastosować, mój lekarz za każdym razem mnie ostrzega że to żeby te różne "smarowidła" mam stosować tylko punktowo i na wieczór , nie stosowanie się do tych zaleceń może mieć bardzo przykre konsekwencje np. przebarwienia , rumienie itp. mankamenty. Do codziennej pielęgnacji polecam PHYSIOGEL krem hipoalergiczny około 26 zł. bardzo wydajny.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca na twarzy
Wysłane przez: Crazy (---.chello.pl)
Data: 16 lis 2005 - 00:34:33

JA MIALEM NA TWARZY ALE SZYBKO ZNIKA MASCIA "LOCOID - CRELO" POLECAM !! TYLKO STOSOWAC 2 razy dziennie

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.