Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
łuszczyca wysiękowa????
Wysłane przez: magda (81.15.159.---)
Data: 16 lis 2005 - 20:10:29

na ł.choruję od 11 lat...największym moim problemem są zmiany pod piersiami...dokładnie tam gdzie przylega stanik...bez stanika raczej się nie obędę, więc proszę o radę co z tym robic.??? dermatolog doradza jedynie clotrimazolum, a ze sterydów całkiem zrezygnowałam....ostatnio skorzystałam z rady jednego z forumowiczów co do zmian na głowie ( stosuję oliwkę z oliwek i jestem zadowolona!) więc może jest i rada na tę drugą moją dolegliwośc??? pozdrawiam !!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca wysiękowa????
Wysłane przez: magda (81.15.159.---)
Data: 17 lis 2005 - 21:32:20

zdaje się że nikt nie ma podobnego problemu......eh i co mam zrobic?????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca wysiękowa????
Wysłane przez: quana (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 lis 2005 - 21:55:32

hmmm...... ja obecnie smaruje tamte okolice daivobetem z reszta jak reszte tulowia, kiedys tez cutivatem, ogolnie tym wszystkim czym smaruje reszte ciala...
mozesz sprobowac delatar... moze pomoze albo jakas masc robiona

pzdr.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca wysiękowa????
Wysłane przez: magda (80.50.250.---)
Data: 18 lis 2005 - 22:32:16

do quany
dzięki za odpowiedź!!!!
czy wymienione przez ciebie specyfiki są sterydami? ja postranowiłam się z nimi rozstac jak mi wyskoczył ( i jeszcze siedzi ) trądzik smiling smiley prawdopodobnie posterydowy.....

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.