Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--1234-->
Bieżąca strona: 3 z 4
Re: Ziołowy preparat na łuszczycę głowy
Wysłane przez: N (212.59.252.---)
Data: 03 kwi 2014 - 08:08:17

Następny temat który warto poczytać ze ZROZUMIENIEM
http://luszczyca.org.pl/p2/forum/index.php?showtopic=7383

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziołowy preparat na łuszczycę głowy
Wysłane przez: szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 03 kwi 2014 - 08:12:01

Basia niech sie leczy czym uwaza...czym sie psika...tak na dobra sprawe nikt nie zna DOKŁADNEGO SKŁADU! i to jest FAKT

-ze posiadam preparat-którego podobno nie widziałam na oczy-udowodniłam

-ze na butelce nie ma daty produkcji i terminu przydatnosci-udowodniłam

-sprawa "straszenia" ponieważ nie mam nic do ukrycia a po raz kolejny kolezanka naditerpretuje(grzecznie mówiąc-bo ja zawsze grzecznie smiling smiley ) to wklejam,trosze przydługie ale zawiera cała moją "GROSBE":

"No cóż nie tylko ja tak sądze...nieprawdaż?Niewazne co i jak handel bez panstwowych zezwolen jest karalny...a ty masz w tym swój udzial...tak to wygląda.,jestes jak naganiacz... tongue.gif Bede sie bacznie przyglądac i odpowiedziom pana Feliksa i twoim,gdziekolwiek bedziesz krytykowała jakąs inną metode leczenia tam bede przypominała ci jak zaciekle walczyłas o cos co wogóle nie ma żadnych praw byc sprzedawane.Powtarzam do upadłego bo faktycznie nie rozumiesz....NIE OCENIAM PREPARATU....NIGDZIE NIE NAPISAŁAM ŻE NIE DZIAŁA OD POCZATKU MAM WĄTPLIWOSCI CO DO SKŁADU I ZACHOWANIA PANA FELIKSA!
ty tez co chwilke zmieniasz zdanie cały czas twierdzilas że nie reklamujesz...a ja ci udowodniłam że REKLAMUJESZ....ZRESZTA TAK JAK I HENIA CI WSKAZAŁA I TŁUMACZYŁA ZE TO CO ROBISZ TO REKLAMA.
Zebysmy sie dobrze zrozumiały...do ciebie nie mam nic...rób sobie co chcesz ale jeżeli cokolwiek proponujesz innym ludziom do stosowania,ludziom swieżynkom w łuszczycy to dla mnie to jest dranstwo...zebys chociaż napisała że komus zaszkodziło,żeby dziewczyna była przygotowana bo nie wiesz jak zareaguje....oto mam do ciebie pretensje...straszysz sterydami a na kazdej ulotce jest spis co może sie stac na preparacie nie ma....CZY TERAZ ROZUMIESZ O CO MI CHODZI?

co do zgłoszenia...no cóż można to zrobic jednym telefonem,mailem.....tylko widzisz wzieliby sie też za ciebie moja droga....bo siedzisz w tym głeboko,jestes ich adwokatem ,proponujesz ludziom kupno tego preparatu.....jak sądzisz jak to z boku wygląda?mam nadzieje że ochłoniesz z deczka,spojrzysz z boku i pewne sprawy przemyslisz....teraz Pan Feliks niech sie wypowiada....to jego biznes,a tobie jak pomaga to stosuj,nigdy nikomu nie zabraniałam stosowania czegokolwiek....tyle i...aż tyle.Miłego wieczoru"


To tyle w temacie,wszyscy ludzie na forach sie myla,jest tylko jedna prawda :O ....wystarczy poczytac moje posty i N i kazdy wyciągnie swoje wnioski.
Swoje watpliwosci wzgledem preparatu przedstawiłam,na WSZYSTKIE zarzuty N odpowiedziałam podobnie jak waldi...chociaz nie my powinnismy sie tłumaczyc.

Dalszy mój udział w dyskusji jest bezcelowy,ludziom już otworzyły sie oczy...dostatecznie.
Miłego i spokojnego dnia życze smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziołowy preparat na łuszczycę głowy
Wysłane przez: N (212.59.252.---)
Data: 03 kwi 2014 - 08:27:32

Pokaż mi posty gdzie namawiam do zakupu????????????
gdzie proponuje "zastosuj napewno pomoże"???????????????????
opisuje działanie preparatu na sobie i do tego mam prawo wbrew temu co piszesz
jeśli uważasz że w tym pw. nie ma straszenia mnie konsekwencjami prawnym no cóż może ja nie umiem ciebie faktycznie czytać ze zrozumieniem smiling smiley
Ja opisuje działanie preparatu na swojej skórze ty robisz mu reklamę czy tego chcesz czy nie
bo ani nie znasz jego działania na własnej skórze jako że go nie stosowałaś
może to się jednak ja mylę i ty dążysz do prawdy smiling smiley
jednak dokumenty o które tak walczysz ktoś jednak dostał do wglądu ale poprosił grzecznie
gdyby nie twoje rzucanie paragrafami były by udostępnione na psoriasis już dawno
twój udział w dyskusji od początku jest dość dziwny
Poza tym pierwszy post pana Feliksa nie zawiera treści "zastosujcie napewno pomoże"
Odpowiedź na twoje pytania widzę w tym poście


""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
19.02.2013, 22:18
Post #10





Grupa: Forumowicz
Postów: 41
Dołączył: 15.02.2013
Użytkownik nr: 23409



Odniosę się ogólnie do powyższych wpisów...

Stworzyłem preparat wiele lat temu na moje problemy z łysieniem. Nie chciałem być łysy, a nic dostępnego na rynku mi nie pomagało (bardzo długa historia). Stosując go i wykonując pewne zabiegi (opisane w ulotce masaże głowy) odzyskałem sporą część utraconych włosów, co widać na moich zdjęciach na podanej stronie www.
Od lat wiedziałem, że doskonale wpływa na kondycję skóry. To że jest bardzo skuteczny na łuszczycę okazało się przypadkiem (co w skrócie opisałem na podanej stronie www).
Następnie kilku bliższych i dalszych znajomych, u których zauważyłem łuszczycę głowy (odbija się to również na kondycji włosów) i którym dałem preparat, stosując go zaledwie 1 miesiąc praktycznie pozbyli się łusek i została tylko lekko czerwona skóra na głowie.
Kuracja u nich trwa nadal, ale łuszczyca głowy praktycznie już zanikła. Leczyli się latami i nic nie dało takiego efektu.
Nic Państwu nie wciskam. Zachęcam do wypróbowania oferując darmowo butelkę (liczę tylko na pokrycie kosztów przesyłki 13,5PLN).

Trwałość preparatu 5 miesięcy. Należy przechowywać w lodówce.

Nie zawiera alkoholu.

Już kilka osób z tego forum zamówiło preparat. Mają się podzielić opinią na forum po zastosowaniu.

Ten post został edytowany przez FeliksA: 19.02.2013, 22:18
""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziołowy preparat na łuszczycę głowy
Wysłane przez: szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 03 kwi 2014 - 08:32:19

Odpowiem tak jak juz ci odpowiedzieli

POMIDOR! smiling smiley smiling smiley smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziołowy preparat na łuszczycę głowy
Wysłane przez: waldi (---.146.232.138.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 03 kwi 2014 - 10:57:39

N nie mam prawa podwazac twej wiarygodnosci ???......skoro udowadnia,m ci klamstwo po co sie jeszcze wysilasz .Idiote ze mnie robisz czy co bo skoro nawet piszesz rozne wersje na forum odnosnie platnosci po cholere jeszcze dalej beszczelnie klamiesz ...ale ,miejsza juz z tym widac tak wlasnie lubisz .Jednak nazywanie tego to juz zwykle swinstwo jednak dziwi widac nie lubisz jak ci sie pisze wprost i wytyka klamstwo .Ale moge byc i ta swinia nie rusza mnie twe okreslenie a pograstulowac tylko ze wreszcie wprost i otwarcie . Szkoda ze jeszcze wszystkim kogo nazwalas o wiele gorzej nawet nie napiszesz wprost.Jednak pamiec mam dobra i pamietm cala liste osob naprawde wporzadku jak potrafilas nazwac wiec dolaczyc do tego towarzystwa to bardziej zaszczyt ja obelga .Szkoda tylko ze nie wszystkim tak wprost ale ......przyjdze czas ze domysla sie i inni .Moge byc swinia jednak narazie swych prywatnyc pw nie wwysylam i nie informuje nawet nie mam zamiaru .Bedzie lepiej jak sie sami dowiedza .A o preparacje nie mam juz ochoty dyskutowac stosuj co chcesz ,reklamuj co chcesz itd .......kto chcial juz sie chyba zorientowal o co tu chodzi i co za biznesik z tego tyle w temacje .Dalsza dyskusja nie ma sensu .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziołowy preparat na łuszczycę głowy
Wysłane przez: brajan (---.158.216.252.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 03 kwi 2014 - 11:47:24

no to grubo nie chce cię obrażać N ale mi wystarczy lepiej się ogarnij szater szacun jesteś spoko N fanatyczka od Maciarewicza lol

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziołowy preparat na łuszczycę głowy
Wysłane przez: N (212.59.252.---)
Data: 03 kwi 2014 - 14:56:00

Waldek tym reazem nawet ci nie odpowiem mam dość twoich insynuacji

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziołowy preparat na łuszczycę głowy
Wysłane przez: Sanpellrgrino (---.widzew.net)
Data: 03 kwi 2014 - 14:59:12

Krótka piłka: ktoś, kto nie miałby w tym interesu, nie broniłby tak zaciekle anonimowej osoby, handlującej tym ustrojstwem. Wielokrotnie sama nacięłam się na podobne, nic nie warte leki, chwalone w internecie przez podstawionych ludzi. Ostatnie wyrzucone pieniądze w błoto, to zakup plastrów Aikido. Dość dawno, bo potem przejrzałam na oczy i przestałam wierzyć w przeróżne opowieści o cudownych miksturach.
Pięknie zrobiono ludzi w jajo. Nawet nasz Pablo z UK dał się nabrać: http://www.luszczyca.pl/read.php?1,87860

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziołowy preparat na łuszczycę głowy
Wysłane przez: N (212.59.252.---)
Data: 03 kwi 2014 - 15:35:49

Ze swej strony dodam
"Jesteśmy jak książki ...........
większość widzi tylko naszą okładkę
mniejszość czyta wstęp
wielu wierzy tylko krytykom
nieliczni poznają naszą treść....................

Sanpellrgrino
O jakiej anonimowej osobie piszesz???????????????????
P.Feliks podał swoją stronę internetową numer telefonu więc kontakt osobisty też możliwy na przesyłkach jest adres mogę jeśli zechce osobiście się spotkać
czy to jest anonimowość?????????????????????????
Odemnie
nie bronie p.Feliksa bo ten może sam to zrobić jeśli zechce
bronie preparatu a raczej wydaje o nim pozytywne opinie
czytanie ze zrozumieniem wystarczy myślę
Tyle z mojej strony
szkalujcie dalej dobre imię tych którzy przeciwko wam!!!!!! jeśli wam to pomaga w drodze do zdrowia
bezemnie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziołowy preparat na łuszczycę głowy
Wysłane przez: N (212.59.252.---)
Data: 03 kwi 2014 - 15:37:34

zastanawiam się tylko ile jeszcze martwych nicków powstanie w temacie do boju smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziołowy preparat na łuszczycę głowy
Wysłane przez: henia (---.89-22-37-137.matrix-net.pl)
Data: 03 kwi 2014 - 16:56:33

N Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> zastanawiam się tylko ile jeszcze martwych
> nicków powstanie w temacie do boju smiling smiley
Nie przeginaj proszę - dla wiekszosci z tu piszacych/czytajacych, Ty też jesteś tylko martwym nickiem wiec odpuść sobie takie dywagacje.

Nikt tu nikogo nie szkaluje też, reklamodawcy zostały wytknięte jedynie przeklamania w jego ofercie, i to tylko tyle.

O nic też nie mam zamiaru oferenta prosić, jego "zasranym" obowiązkiem jest, dać odp. na postawione pytania. Tym bardziej, że jest to człowiek niesłowny - niech nikt z ewentualnych praktykantów tego cuda, nie spodziewa się żadnej pomocy czy gratyfikacji w momencie, kiedy sobie tym cudem zaszkodzi - taki przypadek też już znamy interesujacym się tym preparatem.

N wiemy już, że u Ciebie to działa, zakonotowaliśmy to. Dalej - to już nie Twoj biznes.... raczej. Pozdrawiam smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziołowy preparat na łuszczycę głowy
Wysłane przez: N (212.59.252.---)
Data: 03 kwi 2014 - 17:32:12

"""""""""""""""""""""""""""""""""""Nie przeginaj proszę - dla wiekszosci z tu piszacych/czytajacych, Ty też jesteś tylko martwym nickiem wiec odpuść sobie takie dywagacje. """""""""""""


zawsze i wszędzie pod jednym nickiem tutaj jako N
na innych forach pod własnym imieniem
nigdy nie wypowiadam się jako inna osoba..............................
Skoro ja dostałam wiadomości od oferenta jakie mi były potrzebne każdy może
propozycja stosowania preparatu była dobrowolna
p.Feliks nie ogłaszał się jako lekarz czy farmaceuta więc każdy stosujący/zamawiający robi to na własną ręke
http://luszczyca.org.pl/p2/forum/index.php?showtopic=7383
tutaj było ogłoszenie każdy mógł podjąć decyzje sam stosuje nie stosuje
podany jest adres numer telefonu
Ja zanim coś zakupie sprawdzam i zadaje pytania na temat co mnie interesuje
uważam że każda dorosła osoba postępuje tak samo
nie obrzucam winą nikogo jak coś u mnie nie zadziała
dlaczego nie było pytań Heniu od początku w sensie co was interesowało a dopiero po tym bo koleżance zaszkodziło????????????????
pyta się przed zakupem nie po ja myślę i wszystko w temacie
Nie mój biznes i nigdy nim nie był
owszem dostaje preparat za darmo kiedyś płaciłam za niego jak wszyscy
nie lubię tylko jak na podstawie jednej osoby wydaje się opinie na temat drugiej
to wszystko

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziołowy preparat na łuszczycę głowy
Wysłane przez: Sanpellrgrino (---.widzew.net)
Data: 03 kwi 2014 - 17:46:45

N jesteś żałosna. Przyczepianie się do nicków na bądź co bądź publicznym forum nie wymagającym logowania, to twój desperacki akt obrony przed kłamstwami, które ci wytknięto. Dalej kręć biznesy z Feliksem, wciskając naiwnym ciemnotę.
Bez odbioru.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziołowy preparat na łuszczycę głowy
Wysłane przez: waldi (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 kwi 2014 - 17:57:17

Mych czy swych bo widze prowokujesz strasznie Boli prawda nic nie poradze nie ublizam nie klamie nic nie wmawiam .Nawet jak wskazuje klamstwo nadal klamiesz ale mniejsza z tym bo co zabolalo ze widac twe korzysci ewidentnie no to wez pod uwage jak mi wmawialas korzysci kogos kto z serca pomagal wielu innym przez kontakt z lekarzem itd .Wiesz o czym pisze konkretnych przykladow mozna by podac dziesiatki ale niechce sprawiac komus przykrosci i nie o ciebie tu chodzi .Dla ciebie jestem zenujaca swinia itd okey przyjolem do wiadomosci .Zreszta juz dawno .Odpuscilem zlot na ktorym mi bardzo zalezalo na twym terenie itd ustapilem nie chcialem wywolywac wojny psuc komus spotkania i znowu nie tyle tobie co innym .Mam szacunek do tych ludzi kazdy jest inny kazdy jest jaki jest idealem nikt z nas nie jest .Sam jestem wyrywny nerwowy itd ale staram sie uszanowac kazdego moze wychodzi mi roznie ale kazdy sam niech oceni .TY zrobilas to i okey wlasciwie nie powinienem miec pretensji tyle tylko ze jesli komus cos sie wmawia powinno sie wyjasnic powody ale w tej chwili ma to juz zero znaczenia .Nie mam ochoty z toba dyskutowac dawno przedstawilem powody .Powody traktowania nie tylko mnie ale wiesz o co chodzi .Tak wiec przyjolem do wiadomosci kim jestem i od swini z daleka w takim razie .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziołowy preparat na łuszczycę głowy
Wysłane przez: brajan (---.158.216.196.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 03 kwi 2014 - 19:23:42

Ja pierdxiu tepa dzida, miksuj się laska swoje już pokazalas lol dobrze że tego główna nie kupilem

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziołowy preparat na łuszczycę głowy
Wysłane przez: j (---.gtnet.net.pl)
Data: 04 kwi 2014 - 15:35:52

Odnoszę wrażenie, że jest sytuacja w tym wątku podobna jak na Ukrainie.
Dać broń i sie sami wystrzelacie.Paranoja.
Ja tam nie kupuję ziółek ktorego składu nie znam. a Gość mi sie nie podoba, bo agresywny i nie miły.

No ale jak N pomaga? Cieszę się.I tam nie widzę u niej wazeliniarstwa, dostała za darmochę to wiadomo, że przychylniejszym okiem patrzy.
Wcześniej inna damusia, tu atakująca zachwalała Majkelsa z siłą wodospadu Niagary, aż się tu zapłuła. Jakoś się uspokoiło z Majkelsem, bo kupa ludzi kupiła i rezultaty bardzo przeciętnie. Za to teraz atakuje N.

Pogięło Was dziewczynki, ładna pogoda, a wynocha od kompa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziołowy preparat na łuszczycę głowy
Wysłane przez: waldi (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 kwi 2014 - 17:36:06

Oj wydaje mi sie ze z bronia byla by gorsza .Twierdzisz ze jak za darmoche to ,,wiadomo ze przychylniejszym okiem ,,a ja tam jednak wierze ze nie koniecznie tak jest zawsze i ze wszystkimi .Wbrew pozorom nie kazdego mozna kupic a moze to kwestia ceny ?????tak tanio jednak bym sie nie sprzedal .A POGODA fakt wysmienita nie ma wiec sie co sprzeczac bo sie nam zmieni jeszcze .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziołowy preparat na łuszczycę głowy
Wysłane przez: henia (---.89-22-37-137.matrix-net.pl)
Data: 04 kwi 2014 - 17:59:59

waldi Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Twierdzisz ze jak za darmoche to ,,wiadomo ze
> przychylniejszym okiem ,,a ja tam jednak wierze ze
> nie koniecznie tak jest zawsze i ze wszystkimi
> .Wbrew pozorom nie kazdego mozna kupic a moze to
> kwestia ceny ?????tak tanio jednak bym sie nie
> sprzedal .

Żadne tam przychylniejsze oko. Moim zdaniem zerkamy tylko na sprawę, z inne stron.
N - jako praktyk, z pozytywnymi efektami u siebie; co zaznaczam, niekoniecznie musi mieć takie samo przełożenie, u innych.
A ja np. - jak potencjalny nabywca, z wielością zapytań merytorycznych. Ale też jako ta, która "naraiła" przyjacióce preparat, i u ktorej przyniósł on, totalne pogorszenie.

Rekamodawca olewa pytania wiec i my mamy pełne prawo olac jego ofertę.

To tylko tyle i żadne tam "sprzedanie się"; to tak jak z... przekazywaniem wiesci uzyskanych drogą prywatna, na forum publicznym - wg. Boziewicza, to by była podstawa, do wyzwania na ubitą ziemię np.

Leczmy sie, przekazujmy wieści ale nie róbmy z siebie, czy naszych współtowarzyszy w walce, demonów. Pozdrawiam smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziołowy preparat na łuszczycę głowy
Wysłane przez: waldi (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 kwi 2014 - 18:38:45

Heniu zwal jak zwal cos takiego czy przychylne oko czy tez sprzedanie sie itp jednak cos znaczy jesli ktos zaciekle broni czegos co nie koniecznie takim cudem jest .Znam tez przypadki gdzie pogorszyl sprawe a juz nie wspomne o takich co nic nie dal .Nie atakowalem jednak tylko stwierdzilem ze to nie cudo a atakowano mnie ale ...... .Nie wiem czy komus to pomoglo jednak osoba co ewidentnie klamie i kreci nie przyyznajac ze ma z tego korzysci jest malo obiektywna tym bardziej broniac producenta cudenka a wyzywajac tych co ma odmienne zdanie .Co do przekazywania wiesci prywatnych czy uzyskanych prywatnie na forum publiczne masz racje jednak jak narazie ja wlasciwie ich nie przekazalem choc wiem ze ktos celowo wprowadza Cie w blad .Kiedys sama to pewnie odkryjesz bo nie sadze bys byla osoba co dala by soba manipulowac .Na tyle CIE znam bez wzgledu na to jak oceniasz teraz me wpisy .Pozdrawiam .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ziołowy preparat na łuszczycę głowy
Wysłane przez: Sanpellrgrino (---.widzew.net)
Data: 04 kwi 2014 - 18:41:06

j Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> No ale jak N pomaga? Cieszę się.I tam nie
> widzę u niej wazeliniarstwa, dostała za
> darmochę to wiadomo, że przychylniejszym okiem
> patrzy.
Ale o czym ty piszesz? "Dostaje za darmo, więc patrzy przychylniejszym okiem"? Czyli co; łże, bo inaczej nie wypada? Nie rozumiesz, że takie zachowania rodzą patologie? Dziś jest Felix, jutro będzie Obelix, to znaczy kolejny chcący zarobić na czyimś nieszczęściu?


> Wcześniej inna damusia, tu atakująca
> zachwalała Majkelsa z siłą wodospadu Niagary,
> aż się tu zapłuła. Jakoś się uspokoiło z
> Majkelsem, bo kupa ludzi kupiła i rezultaty
> bardzo przeciętnie. Za to teraz atakuje N.

Kupa ludzi kupiła od innego naciągacza, kit tam, przejdźmy nad tym do porządku dziennego. Załamka jak się czyta co niektórych. Robieni w jajo, jednocześnie udający, że nic się nie stało.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234-->
Bieżąca strona: 3 z 4



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.