Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Leczenie super efekty
Wysłane przez: szefoko (---.dynamic.chello.pl)
Data: 26 sie 2015 - 00:01:23

Witajcie,
chciałem się podzielić super miejscem, gdzie zaleczenie naszej przyjaciółki- łuszczycy, jest serio mozliwe! Wybierzcie się do Lubelskiego Centrum Diagnostycznego w Świdniku. Ja tam jeździłem prawie dwa lata na zastrzyki (niestety sponsor sie wycofał, ale niebawem ma ruszyć kolejny program) i dzięki nim praktycznie o łuskach i plamach zapomniałem. Przy super efektach, jeszcze super obsługa medyczna: jak w domu, na nic nie czekasz, wszyscy są dla ciebie uprzejmi i na dodatek chcą poświęcić ci swój czas i podzielic się swoją wiedzą. Czy to możliwe? Tak, jestem tego najlepszym dowodem. Jeszcze nigdy (a choruję jakieś 8 lat) nie spotkałem takich profesjonalistów w tym zakresie (łuszczyca) i tak bombowyh efektów!!!
Krzysiek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Leczenie super efekty
Wysłane przez: jabar7 (---.82.41.31.ip4.feromedia.eu)
Data: 04 wrz 2015 - 08:44:45

Kochani, fantastyczne efekty osiągnąłem w leczeniu łuszczycy stosując tylko WITAMINY. Pierwszym razem używałem MULTI CODE 50+ dla mężczyzn. Ogniska łuszczycy samoczynnie, po około 10 dniach, ginęły /jakby były wsysane w ciało!!!/. Po pewnym czasie zupełnie przypadkowo kupiłem: Katelin + SR. Jest to potas, który stosuje się w leczeniu NADCIŚNIENIA. Efekt - również zachwycający!!! Ogniska samoczynnie giną bez smarowania. Wiem, że każdy organizm inaczej reaguje na każdy lek, ale spróbować można, tym bardziej, że w/w witaminy są sprzedawane w aptekach bez recepty. Pozdrawiam. Mój wniosek: ŁUSZCZYCA JEST EFEKTEM BRAKU PEWNYCH WITAMIN /mikroelementów/.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Leczenie super efekty
Wysłane przez: Szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 04 wrz 2015 - 11:08:03

raczej nie.....tongue sticking out smiley gdyby to było takie proste,wyleczylibysmy sie na bank wszyscy winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Leczenie super efekty
Wysłane przez: marcin (---.dynamic.chello.pl)
Data: 04 wrz 2015 - 11:09:51

W jakich dawkach je przyjmowales?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Leczenie super efekty
Wysłane przez: Szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 04 wrz 2015 - 11:11:11

szefoko Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Witajcie,
> chciałem się podzielić super miejscem, gdzie
> zaleczenie naszej przyjaciółki- łuszczycy, jest
> serio mozliwe! Wybierzcie się do Lubelskiego
> Centrum Diagnostycznego w Świdniku. Ja tam
> jeździłem prawie dwa lata na zastrzyki (niestety
> sponsor sie wycofał, ale niebawem ma ruszyć
> kolejny program) i dzięki nim praktycznie o
> łuskach i plamach zapomniałem. Przy super
> efektach, jeszcze super obsługa medyczna: jak w
> domu, na nic nie czekasz, wszyscy są dla ciebie
> uprzejmi i na dodatek chcą poświęcić ci swój
> czas i podzielic się swoją wiedzą. Czy to
> możliwe? Tak, jestem tego najlepszym dowodem.
> Jeszcze nigdy (a choruję jakieś 8 lat) nie
> spotkałem takich profesjonalistów w tym zakresie
> (łuszczyca) i tak bombowyh efektów!!!
> Krzysiek


to co opisujesz to leczenie biologiczne tongue sticking out smiley poczytaj troszke,przekonasz sie dlaczego tak obchodzą sie z toba...powodzenia grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.