Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 123-->
Bieżąca strona: 1 z 3
cygnolina i co dalej
Wysłane przez: aha (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 26 maj 2011 - 21:50:56

Co stosujecie po zakonczeniu terapii cygnolina? Cygnolina ladnie mi wypalila zmiany luszczycowe ale pozostaly czerwone kropy Lekarz kazal natluszczac cetaphilem ale moze Wy macie jakies lepsze sprawdzone sposoby sposoby Gdzies wyczytalam ze buska maska siarkowa jest dobra Wiecie cos o niej? Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cygnolina i co dalej
Wysłane przez: zyła (---.dynamic.chello.pl)
Data: 26 maj 2011 - 22:30:33

napisz cos wiecej, jakie stezenie, jaka metoda, ile czasu to zajelo?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cygnolina i co dalej
Wysłane przez: aha (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 27 maj 2011 - 11:10:07

Na poczatek stosowalam masc salicylowa 2tyg nastepnie 4 tygodnie 2%cygnoline 2x dziennie po 15 minut Bardzo meczace i uciazliwe ale oplacalo sie Teraz nawilzanie ale moze jeszcze cos moze wiecie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cygnolina i co dalej
Wysłane przez: mela (---.system-sat.pl)
Data: 27 maj 2011 - 11:18:09

ja po cygnolinie stosowałam clobazę, taki tłusty krem, bardzo fajny. w aptece bez recepty i niedrogi.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cygnolina i co dalej
Wysłane przez: aha (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 27 maj 2011 - 14:18:46

DZIEKUJE I CO pomogl? Jak dlugo stosowalas aby calkowicie zeszlo, nie bylo sladu?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cygnolina i co dalej
Wysłane przez: aha (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 27 maj 2011 - 14:26:36

Melu jeslu tu jeszcze zagladniesz to jesli wiesz napisz mi ile czasu musi minac po odstawieniu cygnoliny aby moc isc do solarium

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cygnolina i co dalej
Wysłane przez: mela (---.system-sat.pl)
Data: 27 maj 2011 - 17:53:30

dopiero niedawno zakończyłam przygodę z cygnoliną, clobazę używam jakieś 3 tygodnie, smaruję tylko wieczorem. nic mi nie powraca, skóra ładnie się wygładziła. zostały mi na jakiś czas brązowe plamy ale właśnie dopaliłam je na solarce a teraz już na słoneczku :-)
na solarkę zaczęłam chodzić kilka dni po odstawieniu cygnoliny, nic się nie stało złego. pamiętaj tylko, żeby zaraz po opalaniu natłuścić dobrze skórę, bo solarka wysusza. powodzenia życzę :-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cygnolina i co dalej
Wysłane przez: pop (---.rainbow.net.pl)
Data: 27 maj 2011 - 18:35:42

do jakiego momentu stosujecie cygnoline? tzn jak wygladaja miejsca smarowane kiedy stwierdzacie ze juz wystarczy?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cygnolina i co dalej
Wysłane przez: aha (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 27 maj 2011 - 20:37:56

U mnie lekarka stwierdzila ze juz mam nie stosowac cygnoliny Dotykala polcem po zmianie i mowila ze juz nic nie ma Tak ze nie wiele Ci pomoglam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cygnolina i co dalej
Wysłane przez: Pałka (---.play-internet.pl)
Data: 27 maj 2011 - 20:41:43

Olej to i nie przejmuj sie tymi plamkami. Wazne ze luszczyc nie ma. Zniknie samo nie ma co swirowac.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cygnolina i co dalej
Wysłane przez: pop (---.dynamic.chello.pl)
Data: 27 maj 2011 - 21:22:06

aha, ale wiesz jaki byl kolor tych zmian winking smiley czerwone czy brunatne czy moze biale?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cygnolina i co dalej
Wysłane przez: aha (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 27 maj 2011 - 21:34:21

rozowo czerwone ja mialam jeszcze wokol otoczke takie kola bardzo czerwone a w samym srodku biale Tak dokladnie ci to opisuje bo patrze na nie W srode odstawila mi doktorka cygnoline takze jest to sprawa na biezaco Teraz mam strupki na tych obwodkach

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cygnolina i co dalej
Wysłane przez: pop (---.dynamic.chello.pl)
Data: 27 maj 2011 - 22:00:08

dzieki winking smiley tak dopytuje bo tez stosuje cygnoline i tak jak mowisz wiekszosc zmian ma brazowe, wisniowe obwodki, wiekszosc jest w srodku jeszcze czerwona lub rozowa, jedna zmiana jest w srodku biala ale w srodku tego bialego jest czerwona kropka jak pryszcz albo cos i obawiam sie ze to wychodzi od nowa albo nie wiem..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cygnolina i co dalej
Wysłane przez: aha (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 28 maj 2011 - 08:58:58

stosuj ta cygnoline ona pomaga Ja chyba tez tak mialam Jeszcze Ci powiem ze jak wg lekarki nie musialam juz stosowac cygnoliny to mnie to wszystko bardzo mocno swedzialo Ktos mi powiedzial ze jak swedzi to sie goi Moze cos w tym jest Teraz nawilzam czym sie da Nawet zakupilam o czym na wstepie pisalam buska maske siarkowa Wydae mi sie ze ona jest swietna Dlatego pytalam czy ktos ja stosowal ale chyba tu nikt Pozdrawiam wszystkich

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cygnolina i co dalej
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 28 maj 2011 - 09:13:59

W moim przypadku jak swędzi to się pogarsza oczywiście łuszczyca

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cygnolina i co dalej
Wysłane przez: aga (---.dynamic.chello.pl)
Data: 28 maj 2011 - 12:39:02

Witam.U mnie mineło 2 tygodnie jak odstawiłam cygnoline,plamy robią się coraz jaśniejsze ,teraz opalam sie na słoneczku jak tylko mogę .Mi lekarka powiedziała zeby odczekac tydzień po odstawieniu cygnoliny i dopiero na słońce.a jeżeli chodzi o tą buska maske siarkowa to rewelacja nie dość że chlodzi fajnie to ładnie wygładza skórę .pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cygnolina i co dalej
Wysłane przez: mela (---.system-sat.pl)
Data: 28 maj 2011 - 15:24:52

jeśli pozostały ci obwódki a na nich robi się strupek albo łuska, albo jeśli swędzi to nie odstawiaj jeszcze cygnoliny. straj się smarować tylko te obwódki, oczywiście jak się da. ale jeszcze nie zaprzestawaj smarowania bo takie objawy świadczą, że zmiana nie jest jeszcze zaleczona.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cygnolina i co dalej
Wysłane przez: aha (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 28 maj 2011 - 16:59:21

no to dupa ja juz odstawilam cygnoline bo tak mi kazala lekarka i o tym wszystkim wiedziala i widziala to i kazala odstawic Teraz jest coraz lepiej nawet ladnie z dnia na dzien ladniej ale moze wroci Ja zupelnie jestem w tym temacie zielona bo mnie luszczyca dopadla pierwszy raz i to w wieku 43lat. No coz teraz juz za pozno aby kontynuowac cygnoline Jesli wyjdzie od nowa bede sie uczyc cierpiliwosci i wytrwaloscia w moim przypadku to trudne

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cygnolina i co dalej
Wysłane przez: pop (---.dynamic.chello.pl)
Data: 28 maj 2011 - 18:22:12

a mialas te zmiany gladkie?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cygnolina i co dalej
Wysłane przez: aha (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 28 maj 2011 - 19:21:28

tak gladkie nie wyczuwalne pod palcem sprawdzane przez lekarza przynajmniej wiekszosc przez nia sprawdzonych i to ona mi kazala odstawic cygnoline

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 123-->
Bieżąca strona: 1 z 3



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.