Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--123
Bieżąca strona: 3 z 3
Re: cygnolina i co dalej
Wysłane przez: daga (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 lut 2012 - 20:47:12

dzieki za odpowiedz,leczenie cygnolina juz zakonczyłam gdyż poparzyłam soibie skóre głowy az sie wystraszyłam,a włosy pofarbowałam i jest ok.teraz uzywam daivonex masc i jest super,maść droga ale skuteczna.polecam tez kąpiele w soli morskiej duza poprawa wyglau skory zapewniam.powodzenia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cygnolina i co dalej
Wysłane przez: Nati (---.181.229.173.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 07 lut 2012 - 22:01:01

A ta maść daivonex używaż na skóre głowy?i normalnie ją możesz spłukać z włosów?bo mi jak kazali smarować salicylolem to nie mogłam pózniej tego zmyc 3dnisad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cygnolina i co dalej
Wysłane przez: daga (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 lut 2012 - 08:28:36

do NATI:p w opisie daivonexu jest napisane zeby nie uzywac na skore głowy i twarzy bo moze podrazniac,ja smaruje głowe i jest ok,zmywa sie idealnie,nie ma tłustych włosow,ja uzywam szamponu bio z firmy akuna jest naturalny i bardzo wydajny.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cygnolina i co dalej
Wysłane przez: Nati (---.204.113.20.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 08 lut 2012 - 21:37:07

Dziękismiling smiley dobrze wiedziecsmiling smiley ale dziś dostałam skierowanie do szpitala więc sie wstrzymam narazie bo się lekarka przeraziła jak mnie zobaczyławinking smiley ale mam wybrac czy Wrocław czy Legnica.ma ktoś z tym jakieś doswiadczenie?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--123
Bieżąca strona: 3 z 3



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.