Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: dobry dermatolog od łuszczycy w Szczecinie?
Wysłane przez: Beata (---.espol.com.pl)
Data: 24 kwi 2005 - 21:41:51

Byłam u Fiedorowicza. Szkoda kasy. Były tam trzy osoby z łuszczyca. nikomu nie pomógł. Byłam tez na lampach na pomorzanach. To trzyma przy zyciu moją siostre . Na mnie nie działa. Jest na pomorzanach jedna wredna baba ok. 50 a reszat rzeczywiście jest w porzadku. Popieram Pana B. nie ma żadnego leku, wszyscy, prywatni i panstwowi eidza tyle samo. Objechałam wielu - po 19 latach leczenia wiem tyle, co oni i.... sama sie lecze . Tak dokładnie : moja siostra z łuszczycą lata od lekarza do lekarza, a ja buduje pozytywna aure wokół siebie, przyjacfiele, koleżanki, dobry mąż ,miły kotei i dwiw córeczki. tak zyje z łuszczyca i nie wymyka mi sie poza głowe. Spróbuje jednak metody z oliwka z początkowej strony, delikatna i bezpieczna, Jak chcesz pogadac , jestem na tlenie o tej samej nazwie co mail.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: dobry dermatolog od łuszczycy w Szczecinie?
Wysłane przez: Beata (---.espol.com.pl)
Data: 24 kwi 2005 - 21:42:54

Sorry. myslałam, że wyswietla sie mail. Mój gg 8093441. Jestem najczęściej wieczorami.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: dobry dermatolog od łuszczycy w Szczecinie?
Wysłane przez: dora (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 kwi 2005 - 13:54:06

no i umowilam sie do fiedorowicza.zobaczymy, w cuda i tak nie wierze,mam na 7.06.pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: dobry dermatolog od łuszczycy w Szczecinie?
Wysłane przez: marchewka (---.idea.pl)
Data: 07 maj 2005 - 21:17:11

hej!!ja moze nie mam luszczycy,ale mam problem z tradzikiem!czy ktos zna dobrego dermatologa ktory moze mi pomoc a nie wezmie za to kasy tzn jakiegos ktory przyjmuje panstwowo a nie prywatnie?smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: dobry dermatolog od łuszczycy w Szczecinie?
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 07 maj 2005 - 21:53:06

Zglos sie na Pomorzany

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: dobry dermatolog od łuszczycy w Szczecinie?
Wysłane przez: Zoska (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 maj 2005 - 22:49:12

nie ma to jak dermatologia ukonczona korespondencyjnie Barthez!sam sobie wypisujesz pewnie recepty?zazdroszcze!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: dobry dermatolog od łuszczycy w Szczecinie?
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 08 maj 2005 - 09:28:13

Mozna tak powiedzie,ze sam sobie wypisuje...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: dobry dermatolog od łuszczycy w Szczecinie?
Wysłane przez: justyna (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 wrz 2008 - 15:33:54

najlepszy dermatolog w szczecinie to Dr Barbara Szamer ul.B.Śmiałego 32/1 POLECAM!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: dobry dermatolog od łuszczycy w Szczecinie?
Wysłane przez: Teresa (---.dyn.optonline.net)
Data: 07 wrz 2008 - 00:03:32

Betty Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> hej:-)
> od wielu lat lecze sie na łuszczyce z mizernym
> skutkiem:-(, miejscami sie poprawia ale nie do
> końca. Czy mógłby mi ktoś polecić
> sprawdzonego dermatologa w Szczecinie,który
> faktycznie pomaga i zna się na rzeczy:-) Wiem,że
> łuszczyce ciężko się leczy ale może ktoś ma
> zaufanego lekarza. Szkoda że nie ma jakies
> organizacji dla nas tu w Szczecinie, hihi
> przynajmniej ja nic o tym nie wiem:-)
> pozdr.wszystkich:-)
>
>Najlepszy dermatolog to odpowiednia dieta. Nie zartuje! Sa suplementy 100 % skuteczne. strona www.sklep.zdrowe.com.pl

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: dobry dermatolog od łuszczycy w Szczecinie?
Wysłane przez: Natala (109.69.88.---)
Data: 13 pa� 2011 - 19:16:50

Witajcie!!! Postanowilam tu zajrzeć, ponieważ na chwile obecna próbuję się łapać kazdej deski ratunku. Pol roku temu zdiagnozowali mi to paskudztwo i wciąż każdy dermatolog przepisuje mi te same masci, ktore sa bardzo meczace w stosowaniu tym bardziej, iz nie przynosza skutkow. Mam wykwit na wykwicie i ostatniu dopadlo mnie juz chyba apogeum chorobowe, poszkuje sprawdzonego dermatologa badz osoby, ktora pokaze mi jak zyc z łuszczycą. Dzieki za pomoc Natalia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: dobry dermatolog od łuszczycy w Szczecinie?
Wysłane przez: alcor (---.szczecin.mm.pl)
Data: 20 pa� 2011 - 05:16:27

Męczyłem się, przeżywałem horror przez 12 lat. Stosowałem różne sposoby, aby pozbyć się łuszczycy. Wszystko na nic. Aż wreszcie znalazłem zioła i po czterech m-cach pozbyłem się tej wstrętnej choroby. Do dziś nie mogę uwierzyć, a minęło już siedem lat, że można naturalnymi sposobami pozbyć się łuszczycy. [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: dobry dermatolog od łuszczycy w Szczecinie?
Wysłane przez: alcor (---.szczecin.mm.pl)
Data: 20 pa� 2011 - 05:29:22

Męczyłem się, przeżywałem horror przez 12 lat. Stosowałem różne sposoby, aby pozbyć się łuszczycy. Wszystko na nic. Aż wreszcie znalazłem zioła i po czterech m-cach pozbyłem się tej wstrętnej choroby. Do dziś nie mogę uwierzyć, a minęło już siedem lat, że można naturalnymi sposobami pozbyć się łuszczycy. [email protected]
Znam dermatologa w Szczecinie, który mnie leczył przez 12 lat bez skutku. Sam ma łuszczycę. Jak powiedziałem mu o ziołach, że wyleczyłem się, nie chciał słuchać. Podchodziłem do niego dwa razy bez skutku.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: dobry dermatolog od łuszczycy w Szczecinie?
Wysłane przez: psoriasis.szczecin (---.ip.shentel.pl)
Data: 26 wrz 2013 - 19:24:34

Kochani, jesteśmy stowarzyszeniem osób chorych na łuszczycę w Szczecinie. Więcej informacji o nas oraz o najnowszych metodach leczenia znajdziecie na naszej stronie i na Facebooku. Zapraszamy smiling smiley
https://www.facebook.com/luszczyca.szczecin?bookmark_t=page

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: dobry dermatolog od łuszczycy w Szczecinie?
Wysłane przez: krzysiek (5.172.252.---)
Data: 21 cze 2014 - 10:57:48

Witam wszystkich.
Tak się właśnie składa że ostatnio byłem i dr Fiedorowicza i powiem, że byłem miło zaskoczony.
Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Oczywiście wizyta była prywatna, bo niestety mam wysiew i nie mam czasu żeby czekać na wizytę z NFZ. Choruje już od 25 lat i już niewiele leków na.mnie działa. Ostatnim jaki brałem był neotigason i po zakończeniu kuracji która trwała 2,5 miesiąca prawie wszystko zeszło oprócz kilku miejsc. Na obecna chwilę muszę zrobić badania krwi i przystąpić do kuracji nowym lękiem metotrexanem, mam nadzieję że dobrze napisałem, jeżeli źle proszę mnie poprawic. Po zakończeniu kuracji napisze jakie są rezultaty.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.