Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...1011121314151617181920...->|-->
Bieżąca strona: 15 z 27
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: Tomek (---.cdma.centertel.pl)
Data: 04 pa� 2009 - 21:42:15

Witam wszystkich!
Ja u siebie łuszczyce w głowie wyleczyłem oliwka salicylowa 5% i cygnoliną w płynie.Oliwkę trzeba smarować przez co najmniej 4 dni,niezmywajac i codziennie dosmarywowując.Najprostszy sposób zmycia oliwki to żółtka z jajek(im więcej włosów tym więcej żółtek)wcieramy,płukamy,mydłem myjemy oraz zwykłym szamponem.Nie mam w głowie łuszczycy już 2 lata.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: asiak (---.chello.pl)
Data: 04 pa� 2009 - 21:53:33

Do Anka:

No widzisz tak mi powiedziala pani w aptece w Krakowie....Ja nie wnikałam bo się na tym nie znam! A zależało mi na Sorelu dlatego że jest go 2 razy więcej niz Daivonexu a za ta sama cene. Ale trudno się mówi.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: kiper (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 05 pa� 2009 - 12:34:51

Do Tomka jak długo stosowałeś tą kurację i po jakim czsie były efekty

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: martynka (---.pool.mediaWays.net)
Data: 05 pa� 2009 - 17:09:20

Wlasnie Tomku ja tez bym byla ciekawa!
Masz luszczyce jeszcze na innych czesciach ciala?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: Tomek (---.cdma.centertel.pl)
Data: 05 pa� 2009 - 20:46:32

Do kipera i martyny.tak mam łuszczyce na innych częściach ciała(tylko trzy plamki ale miałem dużo więcej)Ta kuracje dostałem w szpitalu.Byłem tam dwa razy po 2 tyg.pomiędzy pobytami rok przerwy.Po pięciu dniach kuracji po umyciu głowy praktycznie nic już nie było i najwrzniejsze przestała swędzieć.Maści szpitalne są o wiele lepsze niż apteczne.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: iwciaS (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 pa� 2009 - 16:16:47

Też polecam oliwkę salicylową Po niej naprawdę długo nie wraca i u mnie niczego więcej na skórę głowy nie trzeba!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: pablo78 (---.chello.pl)
Data: 06 pa� 2009 - 19:20:23

Witam wszystkich

piszę na forum pierwszy raz,ale wierzcie mi śledzę tematy i wiem jakie macie problemy.Sam borykam się z tą przypadłością.Miałem wysyp na caym ciele i musze wam powiedziec, co pewnie większośc z was wie UNIKAJCIE STERYDÓW.Ale wiadomo jak jest sytuacja podbramkowa to co robic.niemam żadnej nowości ale możecie sprawdzic emulsję SQUAMAX,dobrze złuszcza skórę na głowie.a na reszte ciała polecam naświetlanie lampami- mi pomogło bardzo dobrze.
Jestem z bydgoszczy i naświetlałem sie na ul.Kurpińskiego

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: pablo78 (---.chello.pl)
Data: 06 pa� 2009 - 20:36:30

Mam pytanie,czy po tej oliwce salicylowej znikają też czerwone plamy? i czy stosujesz cos jeszcze na głowę?
pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: Tomek (---.cdma.centertel.pl)
Data: 06 pa� 2009 - 21:08:51

Oliwka jak i maść salicylowa ma za zadanie by skóra nie tworzyła nowej łuski,po niej skóra jest czerwona ,ale wtedy maści głębiej penetrują.Na głowie stosowałem razem z cygnoliną w płynie a skóra sama wróciła do normy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: iwciaS (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 pa� 2009 - 14:04:35

Jeśli o mnie chodzi to stosuję SALICYLOL oliwka, Po pierwszej nocy po mocnym nacieraniu głowy faktycznie zmiany są czerwone Ale po umyciu włosów, wysuszeniu itd. skóra blednie, Moim zdaniem to bardzo szybko, A już po trzech takich nockach nie ma śladu, więc ja niczego więcej nie używamsmiling smiley Polecam serdecznie! Właśnie jestem w trakcie tej trzy-nocnej kuracjismiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: kalina30 (---.aster.pl)
Data: 08 pa� 2009 - 23:31:44

LENIN!gdzie jestes?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: Conejo (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 11 pa� 2009 - 12:37:02

Na glowke szampon polytar, albo TAR, do tego na noc lipobase, no i po 2 tygodniach takiej kuracji przechodzi na jakich czas. Czasem trzeba przerobic cala butelke, ale na szczescie niewielka, wiec max. miesiac. Ale to przy wiekszych stresach. Pozdrawiam!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: Jaro (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 pa� 2009 - 23:38:00

W 100% CIĘ POPIERAM dERMOWATE JEST LEKIEM NIE Z TEJ ZIEMI POMAGA WRĘCZ PRZESLICZNIE NIE PATRZCIE NA INNE LEKI TAKIE JAK ZE STERYDAMI TO NIE LEK!!! Moja Pani dermatolog JEst Bardzo wysokiego stopnia Wyleczyła bardzo szybko Mojemu Koledze świeżba a teraz mi ona przepisała lek na recepte: Dermovate Jest Wspaniały POLECAM!!!wierzcie mi. Kosztuje około 25zł

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: iwciaS (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 pa� 2009 - 13:36:06

Dermowate to STERYD!!!
Ale mi wspaniałośćsad smiley
Większość sterydów dobrze działa gdy miało się od nich długą przerwę lub w ogóle ich nie używało!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: Ewa51 (---.ip.jarsat.pl)
Data: 06 lis 2009 - 17:18:43

Na łuszczycę skóry głowy cierpię od paru miesięcy, szukam po forach porad, ale tej porady, którą Wam podam nic nie przebije...
Pół kostki zwykłego smalcu rozpuszczamy i dodajemy do niego pół torebki "Koszyczka nagietka"... Leciutko na malusieńkim ogniu dusimy ok.4 minut (pięknie pachnie) i szybciutko wylewamy na gazę położoną na miseczce. powstały zielonkawy tłuszcz wylewamy do słoiczka, potem trzymamy w lodówce. Smarujemychore miejsca parę razy dziennie...

Sprawdziłam - efekty rewelacyjne. Na ciele miałam 3 plamki, których już nie mam. Gorzej z głową. Mam długie włosy, po wysmarowaniu oliwką głowy oliwką salicylową a potem po umyciu szamponem Polytar Liquid było lepiej, ale nadal skóra mi ściągała jakąś łuską. Wczoraj zrobiłam masc wg przepisu i póżnym popołudniem posmarowałam głowę dosyć mocno. Po półgodzinie ściągałam łuski grzbieniem (pieknie się to wszystko rozczesuje, bo smalec jest tłusty, ale nie tak gęsty jak oliwka salicynowa), były ogromne... Po godzinie smarowałam na nowo , po godzinie znowu. Owinęłam głowę folią i chusteczką i poszłam lulu... Nic nie bolało, nic nie swędziało. Wprawdzi rano (pora barbarzyńska) o godz. 6 umyłam włosy szamponm przeciwłupieżowym, a potem Polytarem, ale wszystko pięknie zeszło. Dzisiaj mija doba, nic mnie nie swędzi, nic mnie nie blokuje. Niegdyś ciemnoczerwone plamy na czole przy linii włosów są bladoróżowe, nie swędzą, nie denerwują mnie, nie skubię ... Wszystkich zainteresowanych proszę o maila [email protected] - na pewno odpiszę, A tak przy okazji - wątroba jest b. ważna... Nie należy jeść smażonego mięsa, ciężkich potraw, oczyszczać ją jedząc przynajmniej 1/2 grejfruta dziennie. Niestety łuszczyca przy stresie i złym żywieniu objawia się u ludzi obciążonych genetycznie (to też znam), ale teraz mając "swoją maść" niczego się nie boje...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: Ewa51 (---.ip.jarsat.pl)
Data: 06 lis 2009 - 17:41:00

wszystkim zainteresowanym podam super cudny przepis,który stosuję od 3 dni... Rewelacja... [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: Ewa51 (---.ip.jarsat.pl)
Data: 06 lis 2009 - 18:53:06

Moi drodzy, tylko i wyłącznie jedyna samodzielnie zrobiona maść... 0,5 kostki smalcu roztopić, rozgrzać na maluteńkim ogniu. Do tego dodać koszyczki nagietka (w paczkach do kupienia w aptekach), Gotować ok. 5 minut, zlać na gazę do miseczki (nie przypalic, bo straszliwie śmierdzi). Odlać do słoiczka, trzymać w lodówce, smarować parę razy dziennie. Efekty niesamowite. Chętnie podzielę się radami jak stosować na głowę - od 2 dni zero łuski, zero świądu, zero zaognionej skóry głowy i przy nasadzie włosów. Po prostu rewelacja - przepis podany w poradach, a generalnie pochodzi od starego lekarza wojskowego. Na maila [email protected] zawsze odpowiem dokładnie opisując stosowanie na skórę głowy
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: ewik (---.chello.pl)
Data: 08 lis 2009 - 21:46:43

a czy ten smalec ciązko się zmywa z włosów?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: goya (188.33.129.---)
Data: 10 lis 2009 - 12:50:36

witam smiling smiley Polecam metodę iwciS, zakupiłam oliwkę salicylową po jej radzie mimo wielu zastrzezen jak np. uciążliwość w zmywaniu i tego że wypadnie mi resztka wlosow co mam na glowie, ale to pomagawinking smiley w dzien dodatkowo stosuje cerkosol 10, bo po umyciu głowy skóra wydaje się być napięta a to przynosi ulgę. Generalnie z głowy już mi sie nie sypie smiling smiley Byle do lata kiedy słoneczko przynosi ulgę. Pozdrawiam Iwcia, no i pozdrawiam wszystkich chorujacychsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA GŁOWY !!!
Wysłane przez: goya (188.33.129.---)
Data: 10 lis 2009 - 13:38:22

Przy okazji, czy ktoś( to glownie do kobitek) ma problemy z nadmiernym wypadaniem włosów i jak sobie z tym radzicie, bo nie dosyc ze Ł to jeszcze to Masakra jakaś ;P

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...1011121314151617181920...->|-->
Bieżąca strona: 15 z 27



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.