Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--123456-->
Bieżąca strona: 5 z 6
Re: SELSUN 2,5% SZAMPON
Wysłane przez: monika32 (---.aster.pl)
Data: 14 sie 2011 - 21:55:45

witam serdecznie,

Drodzy Państwo, widząc jak borykacie się z tak trudną chorobą jaką jest łuszczyca czy choroby skórne chciała bym wskazać Wam pewną metodę w tym leczeniu. (z autopsji mam efekty zanikania plan po 13latach choroby).Jest to terpaia bez inwazyjna i w wielu przypadkach okazla sie skuteczna nie tylko w dziediznie skórnej,ale także dotyczy to chorób cywilizacyjnych.Oparte jest to na produkcie, który dostał juz wiele prestizowych nagród za skuteczności i inowacyjność.
Jeśli ktoś chce wiecej informacji na ten temat zapraszam [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SELSUN 2,5% SZAMPON
Wysłane przez: Marcin (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 wrz 2011 - 11:33:14

Zainteresowanych szamponem Selsun 2,5% zapraszam na stronę http://www.selsun.com.pl. Oferta ciągle aktualna! Pozdrawiam i życzę powodzenia w walce z dolegliwościami skóry głowy!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SELSUN 2,5% SZAMPON
Wysłane przez: Green A (---.cablesurf.com)
Data: 15 gru 2011 - 14:12:45

Zapraszamy do sklepu: www.green-a.pl
**** Dystrybutor produktów EXOREX,SELSUN,SALCURA,LYCLEAR

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SELSUN 2,5% SZAMPON
Wysłane przez: Shorty27 (---.net.pulawy.pl)
Data: 19 gru 2011 - 09:39:05

Witam.posiadam do sprzedania szampon Selsun 2,5%.nowy,nie rozpakowany,zakupiony w Szwecji.100% oryginalny!!! tel.511921444

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SELSUN 2,5% SZAMPON
Wysłane przez: misol (---.dynamic.chello.pl)
Data: 03 lut 2012 - 12:33:04

pragne zapytac o cenę selsun z przesylka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SELSUN 2,5% SZAMPON
Wysłane przez: selsun25 (---.8-1.cable.virginmedia.com)
Data: 17 lut 2012 - 20:40:03

Witam serdecznie,

posiadam kilka opakowań szamponu Selsun 2,5 % firmy Chattem, zakupione w angielskiej aptece, pojemność 150 ml.

Kontakt dla zainteresowanych:

[email protected]

Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SELSUN 2,5% SZAMPON
Wysłane przez: iwciaG (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 lut 2012 - 17:40:36

Witam! Właśnie dostałam przesyłkę z... i tu problem, bo jest na opakowaniu SELSUN 2,5% ale nie ma napisu szampon i był na receptę! Trzeba nanieść na lekko wilgotne włosy ok 2łyżeczek płynu i 3min masować. Tę czynnaść powtórzyć drugi raz. Moje pytanie czy ktoś używał selsun bez napisu szampon? Ja wypróbuję w weekend!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SELSUN 2,5% SZAMPON
Wysłane przez: selsun25 (---.8-1.cable.virginmedia.com)
Data: 25 lut 2012 - 10:53:48

Chciałbym zaznaczyć, że Pani iwciaG kupiła szampon nie u mnie, nie wiem skąd taki wynalazek, że na szamponie może nie być napisu informującego, że to szamponsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SELSUN 2,5% SZAMPON
Wysłane przez: iwciaG (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 lut 2012 - 09:19:25

Mi chodziło o to czy ktoś używał preparatu o tym samym symbolu, nazwie co szampon?! Selsun zamówiłam u mojej mamy mieszkającej we Francji. Jej mąż również choruje na Łuszczycę ale tak jak i u nas leczenie tam najczęściej sprowadza się do sterydów. Wyczytałam na forum, że selsun dostęny jest we Francji i poprosiłam mamę żeby zapytała w aptece, mieli się zorientować, bo był tylko blue a nie 2,5%. Jej mąż udał się do swojego lekarza i ten zapisał mu preparat- do stosowania zewnętrznego coś w rodzaju liotonu na skórę. Dlatego selsun był na receptę a lekarz bardzo go chwalił! Na odległość męczyć mamy już nie chciałam,by nadal szukała szamponu. A że ten Selsun 2,5% Sulfure De Selenium (tak jest na opakowaniu) jest przepisany od lekarza i będę w razie dobrych efektów zawsze miała do niego dostęp to spróbuję zamiast szampomusmiling smiley Jak rozumiem nikt selsunu innego niż szampon nie używał?! To ja będę zdawać relację! Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SELSUN 2,5% SZAMPON
Wysłane przez: iwciaG (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 lut 2012 - 14:06:56

Witam ponownie! Właśnie użyłam selsun 2,5% Wnioski są takie, że jak zwykle Francuzi muszą być inni i nie napiszą szamponwinking smiley ( Wiecie jak Fracuzi wymawiają międzynarodową nazwę AIDS? SIDA!, Komputer u nas z ang. u nich Ordynator! smiling smiley ) Preparat pachnie i zachowuje się jak szampon, jest konsystencji polytaru gęsty, wydajny tylko kolor pomarańczowo-mleczny. Chciałam zapewnić mojego przedmówcę selsun25, który tak zatroskany, nie o mnie czy o was lecz o swoją sprzedaż, że nie mam zamiaru rozprowadzać Selsunu!!! z tych niewiadomych źródeł, Ani kupować od niego!!!
O efektach napiszę. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SELSUN 2,5% SZAMPON
Wysłane przez: selsun25 (---.8-1.cable.virginmedia.com)
Data: 09 mar 2012 - 04:16:41

Pani Iwciu, ja wcale nie jestem zatroskany o sprzedaż, pozostały mi resztki z zapasów Selsunu 2,5%, dlatego moje ogłoszenie się tu pojawiło, bo nie chcę sprzedawać szamponu, któremu pozostało 2 miesiące do końca daty ważności, więc lepiej wcześniej, niż późniejsmiling smiley nie rozprowadzaj, nie kupuj, myślę, że i tak będzie dobrze, bez Twojej "pomocy". Chociaż nie powiem, czekam na uwagi i wrażenia.

Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SELSUN 2,5% SZAMPON
Wysłane przez: iwciaG (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 mar 2012 - 13:55:08

Bardzo dobry na skórę głowy! Jestem pod wrażeniem szybkiego działania, miałam mnóstwo drobnych zmian na części grzywki i skroniach- tu najbardziej widoczne. Po trzech myciach z kilkuminutowym trzymaniem piany, wszystko najpierw złuszczyło się pięknie- sypiąc przy czesaniu, po następnym myciu praktycznie głowa czysta! Ale może dlatego tak szybko, bo choć dużo miałam to jednak upierdliwej drobnicy, a nie dużych zmian?! Jestem zadowolona. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SELSUN 2,5% SZAMPON
Wysłane przez: www.green-a.pl (---.cablesurf.com)
Data: 31 mar 2012 - 11:55:10

Zapraszamy do sklepu: www.green-a.pl


**** Dystrybutor produktów EXOREX,SELSUN,SALCURA,LYCLEAR

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SELSUN 2,5% SZAMPON
Wysłane przez: www.selsun.com.pl (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 sie 2012 - 12:07:12

Zainteresowanych oryginalnym szamponem Selsun 2,5% w dobrej cenie zapraszam na stronę: www.selsun.com.pl Pozdrawiam!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SELSUN 2,5% SZAMPON
Wysłane przez: www.green-a.pl (---.cablesurf.com)
Data: 14 wrz 2012 - 16:44:27

Zapraszamy do sklepu: www.green-a.pl


**** Dystrybutor produktów EXOREX,SELSUN,SALCURA,LYCLEAR,GRIPE WATER

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SELSUN 2,5% SZAMPON
Wysłane przez: selsun (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 sty 2013 - 10:49:29

Oryginalny szampon selsun 2,5% można kupićna stronie www.selsun.pl

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SELSUN 2,5% SZAMPON
Wysłane przez: aa (---.dynamic.chello.pl)
Data: 15 sty 2013 - 19:41:14

Czy ten szampon jest sterydem czy raczej nie i czy wraca po tym luszczyca szybko czy raczej wolno ???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SELSUN 2,5% SZAMPON
Wysłane przez: Andrzej Gębacz (---.docsis.tczew.net.pl)
Data: 27 sty 2013 - 16:02:30

Witam
Chce zamówić szapon selsun 2,5% za zaliczeniem pocztowym ile kosztuje.

Pozdrawiam
Andrzej Gębacz

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SELSUN 2,5% SZAMPON
Wysłane przez: Green A (---.as13285.net)
Data: 25 lip 2013 - 11:50:12

Witam,

Szampon Selsun 2,5% jest ponownie dostępny. Zapraszamy do naszego sklepu:

www.green-a.pl

- Dystrybutor kosmetyków leczniczych takich jak EXOREX, SELSUN, SALCURA, ALPHOSYL, CAPASAL, CEANEL, EPADERM, LYCLEAR, GRIPE WATER i wiele innych...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SELSUN 2,5% SZAMPON
Wysłane przez: kreska516 (---.wschowa.net.pl)
Data: 03 sie 2013 - 10:42:19

okolice suche nalezy natłuszczac i przemywac woda z solą pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--123456-->
Bieżąca strona: 5 z 6



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.