Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
CZy ma ktos lekarstwo na czerwone plamy???
Wysłane przez: Agnieszka (---.dsl.chcgil.ameritech.net)
Data: 26 lis 2005 - 09:07:17

MAm luszczyce od 5 lat z luska mozna sobie jeszcze poradzic ale co z czerwonym,i plamami? Czy ma ktos na to skuteczne lekarstwo??? Prosze o odpowiedz . Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CZy ma ktos lekarstwo na czerwone plamy???
Wysłane przez: andrzej 77 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 lis 2005 - 09:18:25

Spróbuj opalania (czerwone plamki rozumiem zaleczone miejsca?).
Poproś lekarza o skierowanie na solarium, zaoszczędzisz pieniązki, które możesz wydać na książki. (ale mi się rymnęło)
Pozdrowienia a77


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CZy ma ktos lekarstwo na czerwone plamy???
Wysłane przez: Agnieszka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 lis 2005 - 09:30:12

to lekarz daje skierowanie na solarke?? i jest darmowa?? czy sa specjalne osr. z taka solarka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CZy ma ktos lekarstwo na czerwone plamy???
Wysłane przez: Agnieszka (---.dsl.chcgil.ameritech.net)
Data: 26 lis 2005 - 18:56:56

OK. DZieki za rade. Od jutra ide na solarium, mam nadzieje, ze to pomoze.Odpisze jak bedzie.Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CZy ma ktos lekarstwo na czerwone plamy???
Wysłane przez: Lolek (---.chello.pl)
Data: 26 lis 2005 - 19:05:33

A dużo masz tych czerwonych plam ? Bo ja mam kilka, ale spore (ok 6cm) i pani dermatolog powiedziała, co prawda pytałem o naświetlania lampami UVB, że przy kilku zmianach szkoda skóry. A z tymi czerwonymi plckami walcze bezskutecznie 4 lata (łuska też sie na nich pojawia, ale nie jest specjalnie gruba).

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CZy ma ktos lekarstwo na czerwone plamy???
Wysłane przez: Agnieszka (---.dsl.chcgil.ameritech.net)
Data: 27 lis 2005 - 08:44:22

Wiesz Lolek u mnie jest dokladnie tak ja u Ciebie. Plamy sa spore w moim wypadku pokrywaja prawie cala skore glowy. Czasami pojawia sie na nich luska ale cienka i wtedy natluszczam i luska znika. Ciezko jest mi rowniez z tym swedzeniem, caly czas mysle o podrapaniu sie i ukojeniu, a wiem ze to szkodzi. Od poniedzialku ide na solarke i zobacze czy cos pomoze . Pozdrowienia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CZy ma ktos lekarstwo na czerwone plamy???
Wysłane przez: andrzej 77 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 lis 2005 - 14:29:58

Cześć. Mnie pomaga słońce w okresie letnim jestem całkiem całkiem, dużo jeżdżę na rowerze i zdecydowanie więcej ruchu, (może ruch też ma wpływ). Powiedziałem mojej lek., i zapytałem czy solarium byłoby dobre, ona sama bez proszenia dała mi skierowanie na odział derma., gdzie naświetlają łuszczycę, bielactwo z dodatkiem prochów, które jak wiesz niszczą wątrobę. Wątroby nie chcę osłabiać, ma duży wpływ przy łuszczycy, więc poprosiłem czy by się dało bez prochów i okazało się, że można. Stare goiły się o wiele lepiej i przynajmniej nie pokazywały się nowe. To było w poprzednim sezonie, potem wakacje, i teraz nie mam czasu, ale na dniach zabiorę się za siebie, bo już &#8222;dojrzałem&#8221;. A więc razem wystartujemy poinformuję Cię. Pozdrawiam 77


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CZy ma ktos lekarstwo na czerwone plamy???
Wysłane przez: Agnieszka (---.dsl.chcgil.ameritech.net)
Data: 28 lis 2005 - 18:21:56

NO dzisiaj wieczorem ide na solarium. napewno nie bedzie wilekiej rewelacji po pierwszym razie , ale dam wam znac o wszystkim. pa
P.S Stratuemy dzisiaj a77

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CZy ma ktos lekarstwo na czerwone plamy???
Wysłane przez: andrzej 77 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 lis 2005 - 20:55:12

Cześć. Agnieszka ja jeszcze nie startuję ciągle jestem zagoniony i nie mogę się zabrać za siebie. Jak to załatwiłaś, czy dostałaś skierowanie od lekarza?
Pozdrawiam77


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CZy ma ktos lekarstwo na czerwone plamy???
Wysłane przez: Artur (---.elomza.pl)
Data: 28 lis 2005 - 22:05:35

Andrzej czy jak bym dostal takie skierowanie na te naswietlanie bez prochow czyli solarium tak...? to bym mogl z tym skierowaniem isc do byle jakiego solarium? i przez jaki okres bym mogl chodzic ?? przydalo by mi sie okazyjne opalanie grinning smiley
PS. Czy z tym skierowaniem trzeba isc do wyznaczonego miejsca?
I czy latwo dostac takie skierowanie?
Pozdrawiam. 3maj Cie sie papapa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CZy ma ktos lekarstwo na czerwone plamy???
Wysłane przez: andrzej 77 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 lis 2005 - 12:28:49

Cześć Artur. Dostałem skerowanie od pani która mnie prowadzi bez problemu, do określonego miejsca. przeczytaj poniżejconfused smileyolarjum czy komuś....
Pozdrowiena 77
A może i powyżej?


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CZy ma ktos lekarstwo na czerwone plamy???
Wysłane przez: Agnieszka (---.dsl.chcgil.ameritech.net)
Data: 07 gru 2005 - 17:58:29

Czesc sorry za tak dlugie milczenie , ale ostatnio jestem bardzo zagoniona, mam egzaminy w szkole. Niestety nie udalo mi sie jeszcze isc na solarke. Ja niestey musze isc n awalsna reke, na skierowanie nie mam co liczyc poniewaz nie mam ubezpieczenia. Teraz niestety mam miesiaczke i tez nie moge isc wiec moze od nastepnego tygodnia. Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.