Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...5051525354555657585960...->|-->
Bieżąca strona: 55 z 77
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 12 lut 2015 - 19:19:47

Przepraszam bardzo pokaż mi Sławku gdzie zachwalam i polecam maść????????????????
Jeśli już opisuje jak ona u mnie działa,to zbrodnia?????????
Powinno cię to cieszyć, że ktoś kogo wiele osób zna, testuje i daje opis,wiele osób może naocznie sprawdzić co jest prawdą a co reklamą czyż nie???????????
a to różnica wielka przynajmniej dla mnie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 12 lut 2015 - 20:46:23

NIEDŁUGO BERZIE NIĄ NAPEDZAŁ RUSKIE RAKIETY/za granicą robi kariere/ SŁAWEK A BASIEŃKA NA POSTERUNKU, CZY ONA NIE ROZUMIE ŻE KAŻDY JĄ OLEWA , A TEN CHUJ PORÓWNUJE NAS DO LUMPÓW OSZUST JEDEN.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Z.E.J. (---.rejtravel.pl)
Data: 12 lut 2015 - 23:27:43

Witam "mirku anonimie",
twoja nienawiść do siebie, wraz z tą zarazą łuszczycową, jeżeli w ogóle ją masz, siłą ludzi obrażonych przez Ciebie, przyśle Ci zmory senne, które nie opuszczą cię do końca twoich nocy.
Życzę ci długiego życia i odwiedzin nocnych, myśli wszystkich skrzywdzonych i obrażonych przez Ciebie, znajomych, bliskich a nawet krewnych, oni też muszą mieć Ciebie dość!!!
Nie pozdrawiam "a-kysz przeklęty" Z.E.J.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Hela (---.internetia.net.pl)
Data: 13 lut 2015 - 00:10:14

Gdybyście przeczytali Ksiąrzkę, wiedzielibyście, co pomaga.

Uchylę rąbka tajemnicy, i powiem, że być może tak, a być może nie - pomaga Maść.

Kupujcie, kupujcie, grosza nie żałujcie!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: markov (80.50.132.---)
Data: 13 lut 2015 - 01:49:46

Niestety potwierdzam,ze ta maść to zwykła ściema. Smarowałem się przez 3 miesiące, zgodnie z zaleceniami, nawet wydawało się po miesiącu,ze idzie to w dobrym kierunku, ładnie się złuszczało duzymi, grubymi płatami..ale nic z tego, plamy łuszczycy nie zanikały, nie robiły się "przejasnienia" zdrowej skóry, w konsekwencji plamy zrobiły się tak 2-3 krotnie większe, i wychodziło tez w nowych miejscach. Wiem,że na własne ryzyko spróbowałem tego, trudno dałem się naciagnąć (na szczęscie na 2 wysyłki), ale teraz moge przynajmniej przestrzec innych,że to po prostu nie działa. Wywołuje to jakis stan zapalny i człowiek mysli,że będzie lepiej,ale nie będzie -najwyzej gorzej. Nie polecam szkoda czasu,cierpienia i kasy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 13 lut 2015 - 11:19:07

WIDZISZ MARKOV A MNIE NAZYWA ANONIMEM , STRASZY , WIDZE ŻE JESZCZE UPRAWIA CZARY. JESZCZE TROCHE A RZUCI NA NAS KLĄTWE, OSZUST PIERDOLONY.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 13 lut 2015 - 11:24:14

A JESZCZE ZEJU DODAM ŻE JA NIKOGO NIE OBRAŻAM , TYLKO PRZESTRZEGAM I NIE TYLKO JA ----- CHORYCH LUDZI PRZED TOBĄ OSZUŚCIE I N-BASIEŃKĄ.---- RÓB DALEJ TĄ KARIERE ZA GRANICĄ W KOŃCU JAKIŚ CHORY ZDESPEROWANY I OSZUKANY CZŁOWIEK ZROBI Z TOBĄ PORZĄDEK. CO SIE ODWLECZE TO NIE UCIECZE-PAMIETAJ.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 13 lut 2015 - 11:40:10

mirek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> A JESZCZE ZEJU DODAM ŻE JA NIKOGO NIE OBRAŻAM ,
> TYLKO PRZESTRZEGAM I NIE TYLKO JA ----- CHORYCH
> LUDZI PRZED TOBĄ OSZUŚCIE I N-BASIEŃKĄ.----
> RÓB DALEJ TĄ KARIERE ZA GRANICĄ W KOŃCU JAKIŚ
> CHORY ZDESPEROWANY I OSZUKANY CZŁOWIEK ZROBI Z
> TOBĄ PORZĄDEK. CO SIE ODWLECZE TO NIE
> UCIECZE-PAMIETAJ.


Nikogo nie obrażasz?????????????????????????????
poczytaj sam siebie jeszcze raz
a odemnie tak jak wcześniej napisałam trzy kroki w tył
gęsi razem nie pasaliśmy
Ja jestem realna wile osób mnie zna,a ty pojawiłeś się na użytek klakierów/Krytyków więc?????????????????????????/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 13 lut 2015 - 11:43:16

Erytrodermia łuszczycowa to łuszczyca skóry, której oznaki są widoczne na całej lub na znacznej większości powierzchni ciała. Czerwone wykwity na skórze mogą stanowić objaw pogorszenia przewlekłej łuszczycy skóry lub pojawić się na skutek infekcji, przyjmowania niektórych leków albo przerwania leczenia kortykosteroidami. Czerwone, szorstkie plamy na skórze to dermatologiczny sygnał alarmowy. Na skutek nieprawidłowego funkcjonowania skóry należy liczyć się z poważnymi komplikacjami. Łuszczyca tego typu może być śmiertelna.

DO TAKIEGO STANU ZDROWIA MNIE W TAMTYM ROKU CHUJU DOPROWADZIŁY TWOJE MAZIDŁA-- CIEKAWE CO W NICH JEST???? JAKI NIEBEZPIECZNY STERYD CZY COŚ JESZCZE BARDZIEJ GORSZEGO, WSZYSCY MAMY MIELIŚMY PODOBNE OBJAWY . A PIERDOLIŁ TEŻ ŻE NAWET SYNOWI NIE PODA SKŁADU TEGO GÓWNA BO TO TAJEMNICA--- TO CHORY ALE ZARAZEM CWANY FIUT ZNA SIE NA SOCJOTECHNICE I TO WYKORZYSTUJE W BEZPOŚREDNICH ROZMOWACH , BO INACZEJ NIE DAŁO BY SIE WYTŁUMACZYC ŻE JESZCZE LUDZIE ZACZYNAJĄ PISAC ŻE TO BRALI SKORO DUDNIMY O TYM JUŻ KUPE CZASU ŻE TO OSZUST.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 13 lut 2015 - 12:00:56

TY GŁUPIA BABO WEZ NIE ZABIERAJ GŁOSU JAK NIKT Z TOBĄ NIE CHCE GADAC, JEŚLI NIE PRAWDA PODAJ JEDNĄ CHOC OSOBE KTÓRA UWAŻA CIE ZA WIARYGODNĄ, A KLAKIERKĄ TO JESTEŚ TY , BO JA JESTEP TYLKO POKRZYWDZONY PRZEZ TWOJEGO GÓRU CZY CZAROWNIKA JAK WYNIKA Z JEGO OSTATNIEGO WPISU.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 13 lut 2015 - 12:09:48

Re: laticort i elitasone
Wysłane przez: j (---.gtnet.net.pl)
Data: 13 lut 2015 - 07:35:12

Niewiele napisałeś, więc trudno coś konkretnego doradzić. Rzucę parę ogólników.
Kochany, Laticort zapisał ci z pewnością do stosowania na twarz(czy on jest w kremie?). Krem ma dodatkową zaletę, że bardzo ładnie maskuje czerwone zmiany i są mniej one widoczne.
Tak domniemam, bo Elitasone nie powinno stosować się na twarz, lecz na ciało. Są to leki z grupy kortykosteroidów(sterydów)
Stosuj raz dziennie, smaruj cienką warstwą. Po tygodniu powinny zmiany zniknąć i następnie smaruj jeszcze te miejsca coraz rzadziej co 4 dni, 8, 12, 16.
Przypuszczam, że masz niewielkie zmiany.
Na Twoim miejscu zmieniłbym lekarza. Przypisał na dzień dobry sterydy, a nie dziegcie, czy cygnoline. Polecam też dermokosmetyki jako wspomaganie leczenia.
Powodzenia.
A i poczytaj w Internecie, bo łuszczyca będzie ci towarzyszką życia.
I omijaj szerokim łukiem szczególnie tych, co się reklamują natarczywie i proponują cuda. Przykład ZEJ (szaman tego forum) Możesz kupić co najwyżej to cudo dla teściówki, jak jest jędzowata. Murowane, będzie miała problemy, a i kaskę jej wydrenuje w cudowny sposób.
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: aa (---.play-internet.pl)
Data: 13 lut 2015 - 15:07:34

Bacha niemyl realnosci z wiarygodnościom
Helga podpowiadam nowy konkursik na osobe najmniej wiarygodnom na tym forum, typa jusz mam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 13 lut 2015 - 16:39:06

aa Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Bacha niemyl realnosci z wiarygodnościom
> Helga podpowiadam nowy konkursik na osobe najmniej
> wiarygodnom na tym forum, typa jusz mam




W moim odbiorze jedno idzie za drugim
Jeśli jesteś realny można cię dotknąć
jeśli jesteś wiarygodny i dajesz opis faktów,a nie iluzji można to łatwo sprawdzić realnie smiling smiley
A ciebie nie można realnie ani wiarygodnie
bo jesteś tylko wirtualnysmiling smiley
Przez ten net wszystko wam się miesza widać
i już ciężko wam oddzielić ziarno od plew smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: aa (---.play-internet.pl)
Data: 13 lut 2015 - 19:23:49

nieżartuj, realny=wiarygodnywinking smiley Pan ZEJ tez jest realny a czy wiarygodny? Albo przestempca realny a w sadzie jak twierdzi, np nie ukradl to tesz wiarygodny.zero wiarygodnosci Basiulki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: j (---.gtnet.net.pl)
Data: 13 lut 2015 - 19:49:21

N-basia Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> W moim odbiorze jedno idzie za drugim...
Zgodzę się z jednym, że jest to Twoja subiektywna ocena.
Na gruncie logiki taka ocena jest pozbawiona racji bytu i jest fałszywa.
Mylisz dwa różne pojęcia i w Twoim przypadku nie o to chodzi, że można Cię dotknąć, lecz o fakt obdarzenia zaufaniem przez czytających.
Słownik Języka Polskiego
wiarygodny, wiarogodny ?godny wiary, zasługujący na zaufanie?
Trudno byś sama dokonywała oceny, czy zasługujesz na zaufanie jako testerka mazideł czarownika zwanego ZEJem.
Pozdrawiam
j

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Z.E.J. (---.rejtravel.pl)
Data: 13 lut 2015 - 21:59:38

Witam pana Panie "markov",
właśnie to forum i ten wątek jest dla osób, które zwątpiły a chciałyby pozbyć się tej zarazy.
Jeżeli faktycznie leczył się Pan u mnie, a zwątpił pan w skuteczność mojej maści, może sam, a może przez sugestie innych osób, w momencie w którym występuje duży stan zapalny, podwyższenie temperatury, osłabienie organizmu, możliwość infekcji i nnych chorób (takie objawy występują u ok. 56 % osób, w zależności od czasu trwania łuszczycy i innych chorób tj. Cukrzyca, Tarczyca, oraz ilości przyjęcia sterydów), to mogło nastąpić, a brak kontaktu ze mną spowodował brak wiary, spotęgowanie nienawiści, wrogości do mojej osoby.
Całkowicie rozumiem Pana, każdy z nas chciałby uzdrowienia bez żadnych cierpień, a najlepiej żeby wszystko ustępowało tak jak za pomocą czarodziejskiej różdżki.
Niestety rzeczywistość jest inna, żeby wyzdrowieć musimy trochę pocierpieć, coś za coś.
Jest kilkanaście osób w tym dwie osoby to alkoholicy, u których nie wystąpił żaden stan zapalny, a 18 letnia łuszczyca goiła się u nich jak na tzw. psie i w ciągu 2 m-cy nie było śladu po łuszczycy.
Maść zej-a sama nie leczy, ona tylko za pomocą kilku ziół, powoduje ujawnienie naszym komórkom odpowiedzialnym za ochronę naszego zdrowia, że jest jakaś infekcja do tej pory nie znana.
To nasz organizm wywołuje miejscowy stan zapalny z podwyższoną miejscowo temperaturą (oczywiście pod kontrolą) po to aby zabić zarazki, które nie wytrzymują podwyższonej temperatury, wyższej niż 36,6 stopni C.
Gdybyśmy posmarowali maścią zej-a, osobę zdrową w tym nawet dziecko z bardzo delikatną skórą to nie będzie żadnej reakcji, lecz gdy zioła trafią na jakąś infekcję z innymi chorobami nawet z nowotworem (guza piersi), to następuje reakcja naszego organizmu obronnego.
Proszę o przypomnienie naszych kontaktów bo nie wiem kim Pan jest, dla wsparcia i podjęcia decyzji o skutecznym leczeniu łuszczycy maścią zej-a, przekażę Panu kilka kontaktów do osób z podobną łuszczycą, którzy zostali wyleczeni i są szczęśliwi że mogą żyć normalnie jak wszyscy inni zdrowi ludzie.
Jeżeli przerwanie kontynuacji leczenia maścią zej-a, spowodowane zostało zbyt wysokim kosztem mojej maści, to obiecuję Panu darmową wysyłkę w zamian za szczegółową relację z przebiegu leczenia na tym forum, jeszcze nikomu nie odmówiłem obniżenia kosztów, lub też wysyłania maści za darmo aż do efektu całkowitego wyleczenia, gdy ktoś mnie o to poprosił.
Proszę o kontakt telefoniczny, pozdrawiam Z.E.J. tel. 661 336 858

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: ns33e (---.dynamic.chello.pl)
Data: 13 lut 2015 - 22:28:14

Forum zeszło na tzw.psy. Jak chcecie o oszustami i psycholami pisać to powodzenia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 13 lut 2015 - 23:55:35

A jaka ocena jest prawdziwa i wiarygodna, twoja??????????????????? nie znasz mnie ani mnie widziałeś a podważasz moją wiarygodność?????????????
to ci też w słowniku wytłumaczyli jak się nazywa ....................
Trudno żeby ktoś oceniał moją wiarygodność, kto mnie nie zna a tylko czyta i robił to obiektywnie.
No chyba że się jednak znamy ale chowasz się pod innym nickiem dla niepoznaki,
więc jak ty wiarygodny jesteś??????????????????????//
i masz prawo oceniać moją wiarygodność,moralność itp????????????????????????
Nie pokusiła bym się o taką ocenę nawet jak kogoś znam,z widzenia.
Widzę że same ideały tu ostatnio piszą.
szczere, wiarygodne aż do bólu,lojalne,obiektywne, wszechwiedzące.itp.itd.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: pol..ja (---.free.aero2.net.pl)
Data: 14 lut 2015 - 00:21:37

te skurwysyny próbują przykryc swoimi wypowiedziami o niczym nasze przestrogi przed nimi.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: liko (---.toya.net.pl)
Data: 14 lut 2015 - 11:12:29

Z.E.J proponuję zapoznać się z art. 124 i dalsze ustawy prawo farmaceutyczne! Aż dziw że jeszcze odpowiednie organy nie zawitały do Ciebie. Ludzie którzy czują się pokrzywdzeni powinni jak najszybciej złożyć zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa do najbliższej prokuratury lub komisariatu Policji. Jechanie na forum nic nie da. Najważniejsze jest zdrowie i życie ludzi i jak najszybsze eliminowanie takich oszustów z obiegu!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...5051525354555657585960...->|-->
Bieżąca strona: 55 z 77



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.