Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...4748495051525354555657...->|-->
Bieżąca strona: 52 z 77
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: say131 (79.97.220.---)
Data: 01 lut 2015 - 22:32:18

buhaha nastepny Pan z masciami ;DDD A ja juz koncze zaleczac ten szajs bo chodzi o glupia diete i pszenice + cukier ... Szkoda tylko ze ludzie tak wykozystuja innych ludzi ;/ luszczyce trzeba leczyc od wewnatrz a wierzcie mi latami probowalem mase rzeczy ... wyzej macie moj topic pod tytolem " Czytaj a bedzie to twoj szczesliwy dzien " I nie sprzedaje tam szajsu nie zarabiam na ludziach ale mowie jak sie z tego wyleczyc a raczej zaleczyc bo moze to i wrocic jezeli bedziemy wcinac dalej fast foody a glownie mase pszenicy i cukru ;D dalem tez tam film jak facet robiac to samo co ja w 3 miesiace sie tego pozbyl nawet fotki swoje stare z luszczyca dal a na kamerce juz jest czysty ;D

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 02 lut 2015 - 07:33:36

say131 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> buhaha nastepny Pan z masciami ;DDD A ja juz
> koncze zaleczac ten szajs bo chodzi o glupia diete
> i pszenice + cukier ... Szkoda tylko ze ludzie tak
> wykozystuja innych ludzi ;/ luszczyce trzeba
> leczyc od wewnatrz a wierzcie mi latami probowalem
> mase rzeczy ... wyzej macie moj topic pod tytolem
> " Czytaj a bedzie to twoj szczesliwy dzien " I nie
> sprzedaje tam szajsu nie zarabiam na ludziach ale
> mowie jak sie z tego wyleczyc a raczej zaleczyc bo
> moze to i wrocic jezeli bedziemy wcinac dalej fast
> foody a glownie mase pszenicy i cukru ;D dalem tez
> tam film jak facet robiac to samo co ja w 3
> miesiace sie tego pozbyl nawet fotki swoje stare z
> luszczyca dal a na kamerce juz jest czysty ;D



I nie mam wątpliwości że sobie bardzo pomagasz
leczenie samą dietą jest bardzo pomocne,nie zaleczy tego co na skórze już, bądź w głębszych jej partiach,żeby tylko ten twój optymizm nie zmalał,jak po jakimś czasie nastąpi wysyp,słabszy ale jednak.
Bo leczenie w taki sposób to potrzeba czasu na oczyszczenie się organizmu,z tych śmieci które się tam zbierało latami.
W/w maści są skuteczne przynajmniej u mnie,nie zapominam przy nich jednak o całości organizmu.
Teraz nie stosuje nic oprócz owych maści,w celu sprawdzenia ich działania,nie przesadzam jednak ze śmieciowym jedzeniem bo wiem jak jest ważne.
Także powodzenia ci życzę i wytrwałości która bardzo potrzebna jest.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 02 lut 2015 - 08:50:05

No cóż N, nareszcie pokazałaś swoje zdjęcia. NARESZCIE.
Nie potrzebują one komentarza, więc nie będę tego robił. Sama też nie komentuj, bo znowu zostaniesz skrytykowana za niekończące się monologi i gwiazdorzenie.
A ja teraz poczekam na obiecane przez zieja wyleczenie. I też oczekuję zdjęć.
Powodzenia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 02 lut 2015 - 08:55:46

Sama jestem ciekawa jaki efekt da maść, nawet jak zaleczę zupełnie,
interesuje mnie na jak długo,a na to potrzeba czasu,więc musisz uzbroić się w cierpliwość,bo nawet po roku nie można stwierdzić czy uleczona czy zaleczona smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: say131 (79.97.220.---)
Data: 02 lut 2015 - 14:37:36

N-basia wysyp nie nastepuje.. masz filmik a pod nim moze 10 osob ktore tak samo sie wypowiadaja ze nie maja juz problemow... dla Ciebie i pokaz mi slady ;DD I jak napisalem nie sluchajcie o leczeniu sie masciami to choroba ktora trzeba leczyc od srodka .. to jest produkt ktory wam szkodzi pszenica badz cukier .. u mnie to pszenica a jak ktos ma problem z cukrem kup Stevie ;D Pozatym prosze podwazac moje wypowiedzi wtedy kiedy tego sprobujesz a nie w slepo pisac mi ze wysyp przyjdzie..
Uwierz temu kto nie naciaga Cie na kase na masc bo ja nie mam w tym interesu tylko chce pomoc.. Bo jak napisalem pod filmikiem losowe osoby sie wypowiadaja ze to naprawde dziala .. Jak mi to doktor powiedzial .. tylko desperaci uzywaja masci smiling smiley FILMIK --> https://www.youtube.com/watch?v=9MejlvS3i5Y

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 02 lut 2015 - 15:26:33

say131 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> N-basia wysyp nie nastepuje.. masz filmik a pod
> nim moze 10 osob ktore tak samo sie wypowiadaja ze
> nie maja juz problemow... dla Ciebie i pokaz mi
> slady ;DD I jak napisalem nie sluchajcie o
> leczeniu sie masciami to choroba ktora trzeba
> leczyc od srodka .. to jest produkt ktory wam
> szkodzi pszenica badz cukier .. u mnie to pszenica
> a jak ktos ma problem z cukrem kup Stevie ;D
> Pozatym prosze podwazac moje wypowiedzi wtedy
> kiedy tego sprobujesz a nie w slepo pisac mi ze
> wysyp przyjdzie..
> Uwierz temu kto nie naciaga Cie na kase na masc bo
> ja nie mam w tym interesu tylko chce pomoc.. Bo
> jak napisalem pod filmikiem losowe osoby sie
> wypowiadaja ze to naprawde dziala .. Jak mi to
> doktor powiedzial .. tylko desperaci uzywaja masci
> smiling smiley FILMIK -->
> https://www.youtube.com/watch?v=9MejlvS3i5Y




Zle mnie chyba zrozumiałeś, ja nie podważam działania twojego sposobu,
wiem jak wygląda leczenie naturalne,dietą, itp. bo sama próbuje od 5 lat
Wiem ile daje odstawienie glutenu i słodkości,cukru używam w normalnych ilościach tzn.łyżeczkę na szklankę kawy czy herbaty,szkodzi cukier w produktach przetworzonych, a jest we wszystkim nawet ogórkach konserwowych smiling smiley
Jestem również świadoma,że z łuszczycą walczy się na wiele sposobów, a nie tylko maściami,ale skoro postanowiłam przetestować maść,stosuje tylko to.
Nawet pozwalam sobie na słodkości.
Filmiku jeszcze nie oglądałam,nie zmienia to faktu że krytykuje twój sposób czy w niego nie wierze,bo tak nie jest.
Jestem jak najbardziej za tym, żeby szukać swojego sposobu,a nie trzymać się utartej wersji dziedziczne,nieuleczalne,nie da się nic zrobić trza pokochać smiling smiley
Kto szuka ten znajdzie i daleko zajdzie smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: say131 (79.97.220.---)
Data: 02 lut 2015 - 20:17:21

Ok to moj ostatni post bo robilem to bez interesowanie nie reklamujac zadnych produktow na swoja kozysc.. U Ciebie to co wypowiedz slysze o tej ZLOTEJ MASCI. Mam wrazenie ze to Ty ja sprzedajesz ale kazdy kto walczy z luszczyca i ma jakies doswiadczenie czyta troche sam to wywnioskuje ;D Ulecz watrobe ZLOTA MASCIA nonsens ;DDD

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Fakir (---.internetia.net.pl)
Data: 02 lut 2015 - 20:21:02

Czy chodzi o złotą urynową maść?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Ula (---.euro-net.pl)
Data: 03 lut 2015 - 01:16:06

Witam!
Stosuję maść od tygodnia i oto co widze i czuję:

PO kilku dniach od zastosowania masci moja stopa zaczęła się goić. Juz nie pokazują się nowe ciemne punkciki , z których to za jakiś czas łupiła się skóra. Po tygodniu skóra lekko zaróżowiona, bez nowych ognisk , goi się.
Inaczej natomiast przedstawia się sytuacja z uszami. Po 2 dniach strasznie mnie swędziały uszy. Uparcie je smarowałam żelem, więc to swędzą, to się uspokoją. Po 6 dniach wyciągnełam z ucha ( obu) dosłownie kawałki łuski, szkoda, ze nie można tam zajrzeć samemu.

W temacie wyprysków na dolnej wardze jamy ustnej, niby chwilowo jakby zanikło, by potem wysypać się rządkiem. Jakby było malo, takowe coś wyskoczylo na zewnątrz wokól nosa i na brodzie ufffff. Dolna warga była jakby lekko podpuchnieta, dziś dzień 6 i już obrzęk znikł, nic nie boli. Takie wypryski zdarzały się czasami, lecz pojedynczo. Czekam cierpliwie na dalszy rozwój wydarzeń.

A teraz ogólnie , między 4 a 5 dniem stosowania masci odczuwałam jakby dopadła mnie grypa, ogólne rozbicie , lekki ból gardła. Wszystko już wróciło do normy. Jeśli chodzi o stawy międzypaliczkowe, bolały kilka nocy po posmarowaniu maścią, w tej chwili ból zdecydowanie mniejszy, ustępuje. To tyle w temacie stosowania owej masci w pierwszym tygodniu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: henia (---.89-22-37-137.matrix-net.pl)
Data: 03 lut 2015 - 11:17:26

Ula Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Inaczej natomiast przedstawia się sytuacja z
> uszami. Po 2 dniach strasznie mnie swędziały
> uszy. Uparcie je smarowałam żelem, więc to
> swędzą, to się uspokoją. Po 6 dniach
> wyciągnełam z ucha ( obu) dosłownie kawałki
> łuski, szkoda, ze nie można tam zajrzeć samemu.

Matko jedyna, nieznaną substancję, której działanie masz opisanane tu w sensie opuchlizna, obrzęki, bóle itp itd wsadzałaś sobie do uszu?

Błagam o chociaż minium poszanowania, tak swojej osoby w sensie skóry, jak i chociaż cień rozwagi - usta, twarz czyms takim sad smiley - Boże miej litość nad....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 03 lut 2015 - 14:37:25

HENIU TO CHYBA NIECH OD RAZU STRZELI SOBIE W ŁEB, CHYBA ŻE TO KOLEJNA ŚCIEMA TEGO ZEJA, BĄDZ MĄDRY I NIE PRZEGLĄDAJ TEGO FORUM. ----- A JESZCZE MAM PYTANIE DO ULI---- JEŚLI TA OSOBA JEST REALNA I ISTNIEJE----------------------------- POWIEDZ KOBIETO CZY DUŻE MASZ ZMIANY I GDZIE SKORO ZDECYDOWAŁAŚ SIE OPISYWAC SWOJE ,, LECZENIE,, NA TYM FORUM , ORAZ POWIEDZ CO ,CZY KTO CIE NAMÓWIŁ DO SMAROWANIA SIE TYM GÓWNEM ORAZ CZY POWIADOMIŁAŚ O TYM SWOJEGO DERMATOLOGA---------- NO I N A KONIEC CZY JUŻ SPISAŁAŚ TESTAMENT I ZEJA W NIM UJEŁAŚ , BO TAK RAPTOWNIE WSKOCZYŁAŚ NA TO FORUM ŻE CHYBA JESTEŚ DESPERATKĄ I OD SAMEGO POCZĄTKU BARDZO LOJALNĄ W STOSUNKU DO OSZUSTA ----------------------------- NIESŁYCHANIE DZIWNE , CZYM CIE TAK PRZEKONAŁ? CZY JESTEŚ JEGO PRZEDSTAWICIELEM HANDLOWYM????????????----- RADZE IŚC DO DERMATOLOGA Z TYM SMAREM.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Ula (---.euro-net.pl)
Data: 03 lut 2015 - 19:28:42

Skoro jestes taki ciekawy , więc odpowiem na Twoje pytania.
1) Istnieje i jestem jak najbardziej realna.
2) Nie mam dużo zmian, a te co są, to są raczej malo widoczne, jest to jedna lewa stopa , uszy czas od czasu krostki w okolicy nosa, i prawdopodobnie na ł. międzypaliczkową tj. stawową, to wszystko jeśli zaspokoi twą ciekawość.
3)Nikt mnie nie namówił, sama znalazłam w necie szukając wszelkich informacji o tej chorobie, i wyobraź sobie, ze z własnej i nie przymuszonej woli skontaktowalam się z Panem od maści.
4)dermatologa nie powiadomiłam, gdyż uznała, że moje uszy cierpia na alergię.
5)testamentu nie spisalam, gdyz nie mam zamiaru schodzic jeszcze z tego świata.
6) desperatką nie jestem, co to znaczy raptownie? Nie zapytałam jaśnie pana o pozwolenie?
7)nikt mnie nie przekonywał i nie jestem przedstawicielem handlowym, to ja osobiście raczej sama chcę się przekonac o skuteczności owej maści i pozbyc się tego świństwa.
A poza tym dziwię się , że jeszcze nie dotarłeś z tym "smarem" sam osobiście.
Mam nadzieję, iz ciekawość zostanie zaspokojona
Odpowiem jeszcze na nie zadane pytanie, otóż z tym problemem borykam się od 3-4 lat. Wszystko? czy coś ominęłam? A że opisuje, wszak chyba po to jest to forum.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 03 lut 2015 - 19:58:39

2) Nie mam dużo zmian, a te co są, to są raczej malo widoczne, jest to jedna lewa stopa , uszy czas od czasu krostki w okolicy nosa, i prawdopodobnie na ł. międzypaliczkową tj. stawową, to wszystko jeśli zaspokoi twą ciekawość. I TAK SOBIE Z CIEKAWOŚCI NARAŻAJĄC SWOJE ZDROWIE ZACZEŁAŚ TERAPIE???????????? BO DERMATOLOG SIE NIE ZNA CO CI JEST??????????????????----------NA DODATEK Z TAK MAŁYMI KROSTKAMI KTÓRE CHYBA SĄ ŁUSZCZYCĄ STAWOWĄ / PRAWDOPODOBNIE????????????? / ---------------------- LUDZIE TO CHORE--------- WSPOMNICIE MOJE SŁOWA - NASTEPCZYNI N-BASI---- ,,SAMA ZNALAZŁAM W NECIE ,, --- I POMIMO TYLU WYPOWIEDZI ŻE TO OSZUST -------- ,, SAMA Z WŁASNEJ NIE PRZYMUSZONEJ WOLI SKONTAKTOWAŁAM SIE Z ZEJEM POMIMO ŻE NA FORUM WSZYSCY , POWTAŻAM WSZYSCY OPRÓCZ BASIEŃKI GRZMIĄ ŻE TO OSZUST , -- A CO TAM JAK MA SIE 1000 ŻYC /NICKÓW/ , A NA KONIEC ----- A ŚWISTAK SIEDZI I ZAWIJA TO W SREBERKA....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 03 lut 2015 - 21:52:10

Nie pozwalaj sobie Mirku za daleko z insynuacjami, jestem pod jednym nickiem i tak pozostanę w przeciwieństwie pewnie do ciebie.
Nie wszyscy muszą brać pod uwagę twoje ostrzeżenia.
jak dla mnie one są tylko próbą zbojkotowania tematu.
Kto śledzi wątek od początku, zauważy że nie ma twojego żadnego wpisu, oprócz tego po 4 miesiącach stosowania, że ci zaszkodziło,a gdzie wcześniejsze????????
Niewiarygodnym jak dla mnie jest ilość zakupionych pojemniczków,p.ZEJ wysyła następny, po skończeniu poprzedniego, a tobie sprzedał hurtem aż 40 naraz.
Nie znasz objawów, jakie są po zastosowaniu maści, wiesz tylko że jest duże pogorszenie na początku i na tym bazujesz.
Ten kto stosuje w/w wychwyci ten szczegół, ten kto tylko czyta uwierzy w twoją wiarygodność.
To co dla ciebie jest chore, dla innych normalne,nie wszyscy mają ochotę podążać twoim śladem wprost na biologi.
Liczyłeś na to że skutecznie odstraszyłeś wszystkich prawda
i zawiedziony jesteś smiling smiley
Nie wszyscy ufają lekarzom,pozwól im mieć do tego prawo,i leczyć się tak jak chcą bez twojej nieustającej krytyki.
Ostrzegłeś,zrobiłeś wszystko co w twojej mocy, a teraz pozwól każdemu mieć własne zdanie, które wcale nie musi być takie jak twoje.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Ula (---.euro-net.pl)
Data: 03 lut 2015 - 22:32:04

Człowieku sam jesteś chory, chyba Cie w życiu ktos bardzo skrzwdził, nie ufasz nikomu, a po za tym czytaj ze zrozumieniem.
-NA DODATEK Z TAK MAŁYMI KROSTKAMI KTÓRE CHYBA SĄ ŁUSZCZYCĄ STAWOWĄ
Ł stawowa umiejscowiona jest w stawach miedzypaliczkowych dłoni, tak własnie utożsamiana jest z zapaleniem reumatoidalnym stawów. Możesz sobie GRZMIEĆ I CISKAĆ PIORUNY HA HA . NIE MASZ WPŁYWU NA ZACHOWANIA INNYCH i to cię chyba tak mocno boli. A jeśli inni nie wpisuja sie tutaj, to z pewnościa dlatego by nie czytac pod swoim adresem takowych Mirkowych bzdór. Ale jesli sprawia Ci to przyjemność, to cóż pozostało życzyć wytrwałości o oby ciśnienie przypadkiem Cię nie ustrzeliło W ŁEB oczywiście.
Twoje myśli nie są moim zmartwieniem, uśmiechnij się , nie jestes w stanie naprawić wszystkich problemów, Są 2 sposoby by Cię zrozumieć, 1 nie działa, 2 nie istnieje. Z uszanowaniem!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 03 lut 2015 - 22:45:34

BASIEŃKO TŁUMOKU PISAŁEM CI ŻE JAK CHCESZ TO CI MOGE WYSŁAC ZE 3 POJEMNIKI TEGO GÓWNA , BO MI ZOSTAŁO Z 5SZT.------------ NIGDY DEBILU NIE PISAŁEM ŻE KUPIŁEM 40SZT JEDNORAZOWO , TYLKO ŻE TEN CHUJEK MNIE WKRECAŁ ŻE ,, LECZENIE ,, TAK POWINNO WYGLĄDAC-----SWOJĄ DROGĄ DUŻO WIESZ O ZEJU, NIKOMU NIE KAŻE IŚC NA LECZENIE BIOLOGICZNE , TYLKO DO LEKARZA DERMATOLOGA A NA KONIEC PRZYGLEBIE KAŻESZ LUDZIOM PRZYKŁADAC DO RAN ŁUSZCZYCOWYCH SMAR O NIEWIADOMYM SKŁADZIE Z NIEWIADOMEGO POCHODZENIA , A JAK TAM BEDĄ BAKTERIE GROZNEJ CHOROBY TO CO WTEDY?????????? ZNIKNIESZ Z FORUM I POWIESZ ŻE KAŻDY MA PRAWO WYBORU?????????? CO?---- TO TAK JAKBYŚ BYŁA WSPÓLNICZKĄ MORDECY . JESZCZE RAZ POWIEM CI TO SĄ RANY I WSZELKIE EMOLIENTY DO NICH UŻYTE POWINNY BYC PRZEBADANE. JAK KUPOWAŁEM TO GÓWNO TP ZEJ MÓWIŁ I PISAŁ NA TYM FORUM ŻE ZA MOMENT BEDZIE AKCEPTACJA DERMATOLOGICZNA DLATEGO SIE ZDECYDOWAŁEM. JAK NIE PAMIETASZ TO SPRAWDZ NA FORUM MÓWIŁ TAK W LATO 2014R ZŁODZIEJ I OSZUST.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N (185.48.176.---)
Data: 04 lut 2015 - 07:06:51

Mireczku gburze i człowieku bez ogłady, nie ubliżaj jak tobie nie ubliżają, nie jesteś pępkiem świata, ani tego forum więc trochę kultury wypowiedzi,nie jesteś jedyny nieomylny, aby każdy musiał cię słuchać.
Zostało ci........ odeślij do nadawcy, ja od ciebie nie chce, nie wiem co tam domieszałeś że poszło ci na głowę i na oczy.
P ZEJ nie wkręca, tak jak mówi tak dzieje się w istocie,dla mnie to znak że doskonale zna swój produkt.
Ja nic nikomu nie każe w przeciwieństwie do ciebie,stosuje sama ale nikomu nie mówię stosuj lub nie,każdy ma swój rozum i swoją wolę.
Wiem co to jest tłumaczyć mi nie musisz,i czy nałożysz na nie przebadane specyfiki czy też nie, jednako mogą zaszkodzić.atesty nie dają gwarancji na brak skutków ubocznych,no chyba że ty masz takie.


TP ZEJ MÓWIŁ I PISAŁ NA TYM FORUM ŻE ZA MOMENT BEDZIE AKCEPTACJA DERMATOLOGICZNA


to ze coś za chwile będzie nie oznacza że jest
skoro opinia dermatologa jest dla ciebie tak ważna, trza było jej zasięgnąć, przed zastosowaniem smaru a nie po,tak by postąpił każdy zdrowo myślący chory.
Powtarzam zrobiłeś wszystko co w twojej mocy,ostrzegłeś innych,więcej nie zrobisz,i gdyby ci chodziło tylko o dobro chorych na tym byś poprzestał,
ale nie ty musisz ubliżać wszystkim, kto nie jest z tobą,
bo cel twoich wpisów inny niż dobro braci w niedoli.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 04 lut 2015 - 08:08:27

,,P ZEJ NIE WKRECA, TAK JAK MÓWI TAK SIE DZIEJE,, ------------ GÓRU RZĄDZI, GÓRU RADZI , GÓRU NIGDY CIE NIE ZDRADZI , CIEMNOŚC WIDZE CIEMNOŚC , JA NIE JESTEM AGRESYWNY-AGRESYWNOŚC 1 , SAMIEC TWÓJ WRÓG , SEKCJA SPECJALNA ZAWSZE LOJALNA , ------------- NASZA CYWILIZACJA ZAWALIŁA SIE W GRUZY , A TOBIE TYLKO DUPY W GŁOWIE----- ŻEBY CHŁOP NIE MÓGŁ Z GOŁĄ BABĄ W WINDZIE ----- KIERUNEK WSCHÓD TAM MUSI BYC JAKAŚ CYWILIZACJA --- NIE WSTANE TAK BEDE LEŻAŁ --- KOBIETA MNIE BIJE.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 04 lut 2015 - 08:16:13

Ha ha ha super
nie wiedziałam że cię stać na takie rymy smiling smiley
Zawsze lojalna hi hi chciałbyś tak smiling smiley
Powtarzam nie krzycz, bo obrzydliwie się to czyta i źle świadczy o piszącym.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 04 lut 2015 - 08:33:24

BASIEŃKO NA JAKIM JESTEŚ %-??????????????????????????????????? U ,, P. ZEJA ,, ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...4748495051525354555657...->|-->
Bieżąca strona: 52 z 77



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.