Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...4849505152535455565758...->|-->
Bieżąca strona: 53 z 77
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 04 lut 2015 - 08:54:00

mirek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> BASIEŃKO NA JAKIM JESTEŚ
> %-??????????????????????????????????? U ,, P. ZEJA
> ,,
> ??????????????????????????????????????????????????
> ??????????????????????????????????????????????????
> ??????????????????????????????????????????????????
> ??????????????????????????????????????????????????
> ??????????????????????????????????????????????????
> ??????????????????????????????????????????????????
> ??????????????????????????????????????????????????
> ??????????????????????????????????????????????????
> ??????????????????????????????????????????????????
> ??????????????????????????????????????????????????
> ??????????????????????????????????????????????????
> ??????????????????????????????????????????????????
> ?????????????????????????????????????????

A konkretniej o co pytasz smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 04 lut 2015 - 12:27:44

TY WIESZ BASIEŃKO

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 04 lut 2015 - 15:32:44

mirek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> TY WIESZ BASIEŃKO


Jakbym wiedziała nie pytała bym

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Z.E.J. (---.rejtravel.pl)
Data: 04 lut 2015 - 21:37:27

Witam,
winien jestem wyjaśnienia odwiedzającym ten wątek i mam nadzieję że Pan też panie "mirek".
Mimo mojego wysiłku, dzwoniąc do wielu ludzi z okolic W-wy i do wszystkich mirków, którzy korzystali z moich usług i maści nie udało mi się trafić na pańską osobę.
Uważam że o ile nie jest pan płatnym hejterem któregoś z koncernów farmaceutyczno-medycznych, to powinien Pan skontaktować się ze mną osobiście, wygarnąć mi swoje słuszne lub nie pretensje i żądać satysfakcji z zadość uczynieniem.
Poniżając się do roli "monitoringu osiedlowego" na tym i innych wątkach, traci Pan wiarygodność u swoich pracodawców i czytelników tego forum.
Nie mam żadnej osoby, która korzysta lub korzystała z moich usług do której nawet w skrajnych przypadkach wysłałbym więcej niż trzy opakowania 100 ml maści zej-a, a Pan twierdzi że sprzedałem Panu 40 opakowań i że leczył się Pan u mnie przez 4-y m-ce.
Jeżeli faktycznie leczył się Pan u mnie i jest Pan zawiedziony, zirytowany, zgorzkniały, zły na cały świat to nie znaczy że jest Pan w tym osamotniony, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub osobistego, wspólnie poradzimy sobie z Pańskim problemem.
Forum, które Pan monitoruje nie jest przeciwko Panu to są ludzie tacy jak Pan nie ze swojej winy otrzymali taką chorobę, a medycyna ani lekarze nie mają interesu aby nas wyleczyć tylko nas leczyć a najlepiej przez NFZ za 14.000,00 PLN.
Co się zaś tyczy Pana pobytu w szpitalu, to może być trochę prawdy bo w pierwszych trzech tygodniach stosowania maści zej-a może, a nawet powinien wystąpić stan zapalny z objawami ogólnego osłabienia organizmu.
Natomiast Pana opowieści o swoim stanie niemal agonalnym nie trzyma się sensu bo lekarze nie mogli by Pana zakwalifikować na leczenie biologiczne, tam kwalifikują tylko ludzi zdrowych jak koń, a Pan otrzymał już zastrzyk i w trzy dni zniknęła łuszczyca, wobec czego nie powinno już Pana być na tym forum tak jak "janka".
Proszę Pana o współpracę dla dobra wszystkich cierpiących na tę zarazę.
Pozdrawiam Z.E.J. tel. 661 336 858

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 05 lut 2015 - 11:28:45

TY PIERDOLONY CHUJKU JAK ŚMIESZ W ŻYWE OCZY TAK KŁAMAC I ROBIC TU ZE MNIE JAKIEGOŚ HAJTERA, ZASTRZYK DOSTAŁEM BO MIAŁEM WSZYSTKIE WEWNETRZNE BADANIA OK, TY CHUJOZO TYLKO DOPROWADZIŁEŚ MI SKÓRE DO ERYTRODERMI I OGROMNEGO WYSIEKU KTÓRY BY MNIE ZABIŁ ŻEBYM NIE POSZEDŁ I TO TYLKO PRZYPADKOWO DO LEKARZA W INNEJ SPRAWIE , JAK MNIE ZOBACZYŁA TO OD RAZU DO SZPITALA BO BYŁEM TAK ODWODNIONY ŻE HEY. A TY MÓWIŁEŚ PIERDOLONY PALANCIE ŻE AKCEPTACJA DERMATOLOGICZNA JUŻ NA DNIACH TEGO MAZIDŁA ---- PYTAM GDZIE ONA JEST BO NIEDŁUGO BEDZIE ROK, NASTEPNA SPRAWA WMAWIAŁEŚ ŻEBY Z DALEKA OD LEKARZY BO ONI TYLKO CHCĄ ZAROBIC A NIE LECZYC,- TO MÓWIŁEŚ CHYBA O SOBIE, DALEJ GDZIE JEST ADRES TEJ KLINIKI Z KTÓRĄ TAK WSPÓŁPRACUJESZ BO MIMO ŻE LUDZIE PROSILI O ADRES NA FORUM TUTAJ TO NIE PODAŁEŚ ---TEŻ TAJEMNICA JAK TEJ MIKSTURY???? NIE MOŻESZ ZROZUMIEC PALANCIE JAK KOGOŚ INTERESUJE LOS INNYCH CHORYCH SKORO JUŻ JEST ZALECZONY--BO JESTEŚ PODŁYM I WYRACHOWANYM CHAMEM I OSZUSTEM TO SIE NIE DZIWIE. WIEM MIAŁBYŚ CZYSTE POLE DO POPISU W NACIAGANIU DALSZYCH OSÓB.CO DO KONTAKTU TO JUŻ BEDZIESZ SIE KONTAKTOWAŁ Z ODPOWIEDNIMI WŁADZAMI WYNALAZCO PŁYNU DO NACZYŃ, A JESZCZE JAK CHCESZ JEŚLI TO NIE PRAWDA TO MNIE POZWIJ SZUJO WSTRETNA.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 05 lut 2015 - 12:17:55

JESZCZE DLA WSZYSTKICH KTÓRZY OBAWIAJĄ SIE O BADANIA DO PROGRAMU LECZENIA BIOLOGICZNEGO WCALE NIE SĄ TO NIE WIADOMO JAKIE WYMAGANIA , ZROBIONO MI TRG KLATKI PIERSIOWEJ ORAZ BADANIA OGÓLNE Z KTÓRYCH MIAŁEM ZNACZNIE PRZEKROCZONY CRP / CZY JAKOŚ TAK/ POPRZEZ OSTRY STAN ZAPALNY I TO NIE PRZESZKADZAŁO. NA ZACHODZIE TAKIE ZASTRZYKI ROBI SIE JUŻ SAMEMU I KUPUJE NA RECEPTE. WIEM ŻE WIELE OSÓB NIE ZGŁASZA CHECI W TAKICH BADANIACH PONIEWAŻ MYŚLI ŻE ICH NIE PRZEJDZIE ----- TO NIE PRAWDA. NIKOGO TU DO TEGO NIE NAKŁANIAM TYLKO INFORMUJE BO SAM MYŚLAŁEM ŻE TO JAKIEŚ NIEWYOBRAŻALNE PRZEDSIEWZIECIE, A WCALE TAK NIE JEST, NATOMIAST POPRAWA STANU SKÓRY JEST NIEMAL NATYCHMIASTOWA I TO NA POGRANICZU 100% OSÓB TYM PODDANYCH, O STAWACH NIE MOGE SIE WYPOWIADAC BO NIE MAM WIEDZY.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: liko (---.toya.net.pl)
Data: 05 lut 2015 - 22:44:51

A nie lepiej złożyć doniesienie do prokuratury zawiadomienie o oszustwem i narażenia zdrowia i życia?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: liko (---.toya.net.pl)
Data: 05 lut 2015 - 22:47:27

Sorry że poprzedni post bez ładu i składu ale pieprzony słownik w smarfonie cudownie "poprawił". Ale chyba wiadomo o co chodzi.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Z.E.J. (---.rejtravel.pl)
Data: 06 lut 2015 - 15:44:43

Witam,
"mirek" nadal jest anonimowy, nie będę się upodabniał do niego lub innych hejterów.
Przy okazji może ktoś wie jak w Polsce zalegalizować skuteczną maść na łuszczycę i nie tylko.
Szukałem takich możliwości przez kilka lat i doszedłem do wniosku że bez dużej korupcji na co mnie nie stać, jest to w ogóle nie możliwe.
Nawet jeżeli znajdzie się sponsor i wyłoży kilkaset tysięcy PLN to oczywiście będzie chciał na tym zarobić i jeszcze kilku pasożytów przyssie się do koryta a kto za to wszystko zapłaci, oczywiście osoby chore mające dużo kasy a pozostali nadal będą leczeni sterydami i darmowym (NFZ-też z naszych podatków) leczeniem biologicznym rujnującym nasze organizmy a łuszczyca bez ciągłych zastrzyków nas po prostu zje.
Kliniki z którymi współpracowałem pod naciskiem firm farmaceutycznych od których kliniki są uzależnione, wycofały się ze współpracy mimo skutecznych testów przeprowadzonych na osobach przez nich wskazanych, ponadto nie mogą one stosować leków niezalegalizowanych.
Znani profesorowie z dermatologii do których się zwracałem też nie mogą podjąć współpracy z powyższego powodu.
Koło się zamyka, całe ryzyko z pełną świadomością muszę wziąć na siebie jeżeli zdecydowałem się na pomoc ludziom bardzo potrzebującym za stosunkowo nie wielką cenę a skutecznie.
Moja niemoc spotyka się jeszcze z hejterami płatnymi lub z natury, którzy monitorują to i inne fora obrażając wszystkich i wszystko, odstraszając ewentualnych zainteresowanych, potrzebujących pomocy w leczeniu łuszczycy.
Pozdrawiam Z.E.J. tel. 661 336 858
PS. Zapraszam do Facebooka gdzie nie pozwolę nikogo obrażać:
www.facebook.com/pages/Leczenie-łuszczycy-skutecznie-maść-ZEJ-a

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 06 lut 2015 - 15:58:04

Nie broń się atakiem na firmy farmaceutyczne, bo jednak zdecydowana większość z nich oferuje leki dużo tańsze od twoich maści.

Podaj nazwy tych klinik, które z tobą współpracowały. Sami sprawdzimy, czy to co mówisz jest prawdą.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 06 lut 2015 - 16:51:13

Tylko nie zapomnij odpowiedzieć. Bo do tej pory odnosiłeś się tylko do tego, co ci było na rękę. Unikasz odpowiedzi na niewygodne pytania.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 07 lut 2015 - 09:52:38

TO TERAZ ZNOWU ZMIANA WERSJI ,, KILKA LAT SZUKAŁ MOŻLIWOŚCI ZALEGALIZOWANIA ,, TO JUŻ NAWET DZIECKO NIE UWIERZY. NA MNIE HAJTER MÓWI SKÓRWYSYNEK . CZEKAMY NA NAZWY I ADRESY KLINIK ORAZ NAZWISKA PROFESORÓW, ORAZ GDZIE PRZYNAJMNIEJ MAZIDŁO ZOSTAŁO PRZEBADANE POD WZGLEDEM BEZPIECZEŃSTWA DO STOSOWANIA ZEWNETRZNEGO NA CIAŁO--------------------------------- TO CHYBA UMIAŁ ZROBIC BO TO ZWYKŁE TESTY.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa (---.play-internet.pl)
Data: 07 lut 2015 - 11:04:13

ZEJ napisał....Znani profesorowie z dermatologii do których się zwracałem też nie mogą podjąć współpracy z powyższego powodu.
Aleś ty głupi, nazwiska profesorow to tesz jest tajemnica jak skłat mazidła pewniewinking smiley Wycieraczki pod ich gabinetem ty nawet ich nie widziałes na oczy.
Kto sie nabieże na te sciemy. Niewygodne pytanie to zaraz hejter.
Dlaczego wczesniej niewyprostowales ze zadna klinika tego gowna sie stosowala.
Wystarczy pzresledzic watek, zgadzam sie z Mirem co do sciemy całego tego watku, byle tylko znależć jelenia. Tak naprawde te relacjonowanie ma sluzyc jednemu ma byc watek na gorze. To wszytko jedna wielka sciema.
Zostales tu rosprazowany. Tyle.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 07 lut 2015 - 11:10:34

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Napisał(a):
-------------------------------------------------------
Tak naprawde te relacjonowanie
> ma sluzyc jednemu ma byc watek na gorze. To
> wszytko jedna wielka sciema.




Tak naprawdę ten wątek na górze utrzymujecie wy , więc o co kaman
ściemniacie po to żeby wątek był na górze smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: a (---.play-internet.pl)
Data: 07 lut 2015 - 11:38:07

SCIEMNIACIE
Mów i pisz zasiebie, 70% tu to twoje młociny bez zwiazku z niczym.
Flustracje wylewasz. Co sie wtracasz jak nie do ciebie.Skundliłas sie z nim czy co, czy ci placi od ilosci postów

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 07 lut 2015 - 12:09:49

a Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> SCIEMNIACIE
> Mów i pisz zasiebie, 70% tu to twoje młociny
> bez zwiazku z niczym.
> Flustracje wylewasz. Co sie wtracasz jak nie do
> ciebie.Skundliłas sie z nim czy co, czy ci placi
> od ilosci postów


Ha ha wszyscy mają prawo wypowiedzi nawet jak one bzdurne, czy chamskie ja już nie a to czemusmiling smiley
To nie ja podtrzymuje ten temat na górze,mimo mnogości moich postówsmiling smiley
Mówię i piszę za siebie, nie za ciebie,ty to robisz w taki sposób że źle bym się czuła wypowiadając się w twoim stylu smiling smiley
Związek zobaczysz, jeśli przestaniesz być wulgarny a zaczniesz czytać ze zrozumieniem smiling smiley
Nigdy nie bywałam w lepszym nastroju jak obecnie smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Max (81.162.213.---)
Data: 07 lut 2015 - 12:54:32

Witam
Panie ZEJ pan niech sobie posmaruje głowe tą maścią to może zadziała panu
na rozum i zrozumje że ta maść szkodzi a nie pomaga i niech pan nie naciąga
ludzi chorych na kase, bo panu tylko oto chyba chodzi. Atakuje pan Mirka
że nie ma racji a ze mną było tak samo jak z Mirkiem.Drowadziły mnie te maści
do stanu krytycznego a pan mi powiedział w rozmowie telefonicznej że to nie
łuszczyca.Ja już to wcześniej pisałem że choruje 22l.
Jak by te maści były skuteczne to by pan nie musiał namawiać ludzi chorych
bo tym co by pomogło sami by pisal i chwalili, a gdzie oni są nie ma nikogo
bo pewnie nikomu nie pomogło jedynie co to mogło zaszkodzić.

Proszę pana niech pan nie krzywdzi ludzi chorych bo my i tak już jesteśmy
pokrzywdzeni przez tą chorobe.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 07 lut 2015 - 13:14:47

ŚWIETE SŁOWA MAX , ŚWIETE SŁOWA , OSZUST I KANALIA W JEDNYM .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 07 lut 2015 - 13:52:34

Max Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Witam
> Panie ZEJ pan niech sobie posmaruje głowe tą
> maścią to może zadziała panu
> na rozum i zrozumje że ta maść szkodzi a nie
> pomaga i niech pan nie naciąga
> ludzi chorych na kase, bo panu tylko oto chyba
> chodzi. Atakuje pan Mirka
> że nie ma racji a ze mną było tak samo jak z
> Mirkiem.Drowadziły mnie te maści
> do stanu krytycznego a pan mi powiedział w
> rozmowie telefonicznej że to nie
> łuszczyca.Ja już to wcześniej pisałem że
> choruje 22l.
> Jak by te maści były skuteczne to by pan nie
> musiał namawiać ludzi chorych
> bo tym co by pomogło sami by pisal i chwalili, a
> gdzie oni są nie ma nikogo
> bo pewnie nikomu nie pomogło jedynie co to mogło
> zaszkodzić.
>
> Proszę pana niech pan nie krzywdzi ludzi chorych
> bo my i tak już jesteśmy
> pokrzywdzeni przez tą chorobe.





Max u mnie było tak samo, najpierw duże pogorszenie teraz poprawa,tak to działa niestety i jeśli ktoś spodziewa się cudu jak po sterydach nie polecam
Zobacz jak to teraz u mnie wygląda ostatnie zdjęcie jest z przed tygodnia
https://www.facebook.com/pages/Leczenie-%C5%82uszczycy-skutecznie-ma%C5%9B%C4%87-ZEJ-a/752099468146518
A mogłam odrzucić w krytycznym momencie tak jak wy,i powiedzieć szkodzi,teraz widzę że dobrze postąpiłam,stosując dalej.
janek opisywał bardzo dokładnie, jaka jest reakcja i tak to wyglądało w istocie i u mnie.
Żeby nie było że kogoś bronie,jednak zanim powiem to co tu czytam, muszę sprawę doprowadzić do końca a dopiero stwierdzę be................
Nie czuje się też namawiana do podjęcia takiej a nie innej decyzji.
Więc niech każdy wypowiada się za siebie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 07 lut 2015 - 14:15:53

WYPOWIADAJ SIE DO ZEJA NIE DO NAS--- NA NAS TO NIE DZIAŁA-----------TWORZYCIE DOBRANĄ PARE

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...4849505152535455565758...->|-->
Bieżąca strona: 53 z 77



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.