Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...6263646566676869707172...->|-->
Bieżąca strona: 67 z 77
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: waldek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 mar 2015 - 15:42:43

Widac obiektywny obraz przyslonilo ci zapatrzenie bezinteresowne w swego szefa .......kto sie jednak nie dal kupic widzi co to za czlowiek i co za oszust .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: sanpellegrino (---.105.135.220.tvsat364.lodz.pl)
Data: 07 mar 2015 - 17:32:27

@N-Basia
Myślisz, że takimi fotkami coś udowodnisz? Mam ci idiotko wkleić zdjęcia mojej twarzy sprzed trzech dni i dzisiaj? Trzy dni temu posmarowałam Cutivate, bo zawsze tak robię przed weekendem, gdy idę poimprezować. Po ogniskach chorobowych ani śladu i równie dobrze mogłabym zacząć naciągać ludzi, że to dzięki jakiemuś cudownemu specyfikowi.
Spierdalaj żałosna naciągaczko. Tyle ode mnie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 07 mar 2015 - 17:46:40

waldek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Widac obiektywny obraz przyslonilo ci zapatrzenie
> bezinteresowne w swego szefa .......kto sie jednak
> nie dal kupic widzi co to za czlowiek i co za
> oszust .


Ale obiektywizm aż w oczy razi smiling smiley


sanpellegrino (---.105.135.220.tvsat364.lodz.pl)
Data: 07 mar 2015 - 17:32:27

@N-Basia
Myślisz, że takimi fotkami coś udowodnisz? Mam ci idiotko wkleić zdjęcia mojej twarzy sprzed trzech dni i dzisiaj? Trzy dni temu posmarowałam Cutivate, bo zawsze tak robię przed weekendem, gdy idę poimprezować. Po ogniskach chorobowych ani śladu i równie dobrze mogłabym zacząć naciągać ludzi, że to dzięki jakiemuś cudownemu specyfikowi.
Spierdalaj żałosna naciągaczko. Tyle ode mnie.




Idioto cutivate stosowałam ponad 5 lat temu nawet jednego dnia nie miałam przerwy
więc jak widzisz każdy z innej strony patrzy
jak brak argumentów
najlepiej stwierdzić że to nie po tym,albo nie te nogi,albo coś jeszcze innego
każdy pretekst dobry smiling smiley
tyle odemnie smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Helena Branicka (---.146.rev.vline.pl)
Data: 07 mar 2015 - 20:50:24

Dobry wieczór. Witaj Basiu

1.Jeśli cytujemy, podajemy linki (możliwie oszczędnie), to na poparcie własnych tez i poglądów. Nie cytujemy wszystkiego, co jest w Internecie, bo wtedy robi się kociokwik, zamieszanie. (Łuszczyca jest wystarczająco pokrętną chorobą).

2.Nigdy nie odważyłabym się powiedzieć komuś, że nie ma pojęcia (nawet wiedząc, że słabo się orientuje). U Ciebie, również w stosunku do innych osób słyszałam to kilkakrotnie.

3.Między nami jest taka różnica, że ja nie mam łuszczycy (mam trwale wyleczoną), a Ty się bujasz (kręcisz w kółko) przez 10 lat. Fakty mówią za siebie.

4.Objaśnij nam krnąbrna kobieto, czym jest (według Ciebie) łuszczyca. Wszyscy na to czekamy.

5.Jakie konkretnie bakterie chorobotwórcze na skórze powodują łuszczycę? (Czy ktoś je widział? Bakterie to duże obiekty.)
Helena
* * *

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 08 mar 2015 - 14:50:14

Helena Branicka Napisał(a):
-------------------------------------------------------


>
> 5.Jakie konkretnie bakterie chorobotwórcze na
> skórze powodują łuszczycę? (Czy ktoś je
> widział? Bakterie to duże obiekty.)
> Helena
> * * *


A tak jak ufoludki,nie sposób ich nie dostrzec prawdasmiling smiley
Nie jestem ekspertem a tylko oni wiedzą czym jest łuszczyca,cóż może wiedzieć taki żuczek jak ja smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 08 mar 2015 - 15:33:59

Maść zej-a, dzięki braku oficjalnej legalizacji musi być bezpieczna--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- MAM PYTANIE CZY JEST JESZCZE KTOŚ , KTO WĄTPI W TO ŻE TEN ,, GOŚC ,, JEST WYSOSE PIERDOLNIETY??????????????????????????????????????--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- MOJE PYTANIE BYŁÓ CZY JESZCZE HANDLUJESZ TYMI MAZIDŁAMI P. JAKUBOWSKI , A JEŚLI TAK TO W JAKICH CENACH NA DZIEŃ DZISIEJSZY??????--- TYLKO TYLE --------- CIĄGLE CZEKAMY NA ODPOWIEDZ

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Helena Branicka (---.146.rev.vline.pl)
Data: 08 mar 2015 - 16:00:46

Jak słyszę N-Basia, to widzę tłustego, wypasionego i przemądrzałego ZONK-a (basiora). Rozłożył się na internecie i puszy. (To nie jest mały żuczek).

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: ewa (---.mtk-tv.pl)
Data: 08 mar 2015 - 22:51:45

Wysłane przez: Helena Branicka (---.146.rev.vline.pl)
Data: 07 mar 2015 - 20:50:24
ja nie mam łuszczycy (mam trwale wyleczoną).................................................


czym się trwale wyleczyłaś ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Helena Branicka (---.146.rev.vline.pl)
Data: 08 mar 2015 - 23:40:35

Ewo zobacz temat: "Łuszczycę można trwale i całkowicie wyleczyć", był niedawno omawiany. Wiele osób na ty Forum ma lub czytało książkę "Wylecz się z łuszczycy". Jeśli dobrze pamiętam, ma ją również N-Basia, może Ci pożyczy.
W książce znajdziesz etiologię łuszczycy (źródła, przyczyny), dowiesz się bliżej czym jest ta choroba, i będziesz mogła sobie poradzić. Na tej zasadzie ja się wyleczyłam.
Helena

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 09 mar 2015 - 11:00:47

HELENO BRAN... CZEMU NIE ODPOWIESZ PO PROSTU CZYM , ZAMIAST ODSYŁAC DO KSIĄŻKI

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Sławek (---.play-internet.pl)
Data: 09 mar 2015 - 11:13:05

Bo ma z książki profity.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: J-23 (---.gtnet.net.pl)
Data: 09 mar 2015 - 13:22:40

Chłopaki napiszę tak, wyobraźmy sobie wagę i zważmy na niej słowa dwóch naszych znakomitych Koleżanek.
---------
-Szater : której mi jedno zdanie utknęło szczególnie w pamięci z bratniego fora, cyt.
"Choruję na łuszczycę 50 lat i nie spotkałam człowieka, który został trwale wyleczony.
---------------
po drugiej stronie wagi, słowa Helenki(energetycznej wywołującej we mnie pokłady empatii) cyt.
"ja nie mam łuszczycy (mam trwale wyleczoną)"

Helenko szczęściara jesteś, ale bliżej mi jest do Szater.
Twoje stanowisko zasadza się na tezie, cyt"W książce znajdziesz etiologię łuszczycy (źródła, przyczyny), dowiesz się bliżej czym jest ta choroba, i będziesz mogła sobie poradzić. Na tej zasadzie ja się wyleczyłam."

Skonstatuje twoje stanowisko jednym słowem -LEKARZE.!!!!!!
Czyżby oni nie chorowali na łuszczycę, bo doskonale znają źródła, przyczyny i okoliczności tej chorobywinking smiley ?????
Lubię Cię bardzo Helenko, lecz tworząc, jak powyżej takie opisowe>dziady< troszku upodabniasz mi się się do czarownika ZEJa. Ten też potrafi trwale wyleczyć.....
Pozdrawiam i życzę miłego popołudnia
J-23

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Helena Branicka (---.146.rev.vline.pl)
Data: 09 mar 2015 - 19:51:29

Dobry wieczór. Witam "Trzech Tenorów"
Mirku, nie odpowiedziałam na pytanie: ?Czym się wyleczyłaś??, bo to jest źle postawione pytanie. Odesłałam do książki. Leczenie przyczynowe łuszczycy polega głównie na usuwaniu źródeł, przyczyn choroby. Jest to jedyna racjonalna, skuteczna metoda, która prowadzi do trwałego wyleczenia.

Sławku, moim największym profitem będzie, jak pozbędziecie się tego choróbska, a w Polsce zniknie temat łuszczycy. Gdybyś był bardziej miły dla doktor N., może byłoby już po Twojej łuszczycy. (Wiesz, że lubi pomagać ludziom).

Andrzeju, słowa Szater (które prawdopodobnie wyrażały prawdę) nie mogą być przecież żadnym ogólnym dogmatem. A nawet dogmaty, kanony czasami podlegają weryfikacji (zmianom). Nie stoimy w miejscu, "świat się kręci". Bardzo się zdziwisz, jak zobaczysz wkrótce Szater i Henię bez łuszczycy. To samo będzie z Basią. (Basia już dochodzi).
Nie chcę wchodzić w temat "lekarzy", bo musielibyśmy się pokłócić (możemy porozmawiać na Malcie). Mam wrażenie, że tutaj (w tej dyskusji) mieszasz, łączysz dwie różne rzeczy. Lekarze nie znają etiologii - źródeł, przyczyn łuszczycy, ale znają skutek, objaw - mechanizm immunologiczny choroby, dlatego potrafią zastrzykiem, w dość sztuczny sposób na pewien czas ją zablokować. Niestety stan "nirwany" nie trwa zbyt długo. W pewnej analogii można to przyrównać do sytuacji blokady-zastrzyku, kiedy kogoś (np. sportowca) boli kolano lub kręgosłup i musi szybko stanąć na nogi. Na pewien czas pacjent staje się sprawny i nic go nie boli, ale to w żaden sposób nie rozwiązuje problemu.
Z łuszczycy musicie wyleczyć się sami (mając wiedzę czym jest ta choroba); nikt tego za Was nie zrobi, nie pomoże żaden lekarz.
Życie bez łuszczycy (jak u mnie) to nie jest sprawa szczęścia. W tej chorobie każdy może być takim szczęściarzem. To nie jest nic nadzwyczajnego, abstrakcyjnego. Jeśli do tej pory udawało się uzyskiwać krótsze lub dłuższe okresy remisji, to teraz (w świetle obecnej wiedzy) można rozciągnąć na całe życie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: J-23 (---.gtnet.net.pl)
Data: 09 mar 2015 - 21:41:40

Fantastycznie, że masz duże poczucie humoru.Gratuluję.Terapeutyczna magia Twoich słów - zadziałała. W lustro spoglądam i co ja widzę. Po lewej Szater, po prawej Henia a w środku ja, trzymamy się za ręce i jesteśmy czyści i bardzo szczęśliwi.
------
Pozdrawiam i polecam jest to inwestycja - darmoszka(świetny poradnik)
http://www.luszczycalublin.republika.pl/file/poradnik/poradnik_2009.pdf

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: ewa (---.mtk-tv.pl)
Data: 09 mar 2015 - 23:10:15

A na mnie najlepiej działa słońce, dwa tygodnie w egipcie czy we włoszech i wracam czysta ,nasze słonko też daje radę .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: ewa (---.mtk-tv.pl)
Data: 09 mar 2015 - 23:22:10

w książki się nie bawię ...diety , stresy, uodparnianie , witaminki, omega już przerabiałam .
Dzień zaczynam od kawki i dymka a dobrego winka też się lubie od czasu do czasu napić.
Ja miałam pierwszy wysyp po 24 r , moja córa jako dziecko i to w dużo większej ilości.
Córka jak jest w ciąży to plamy jej giną do zera , wychodzą parę miesięcy po porodzie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Helena (---.146.rev.vline.pl)
Data: 09 mar 2015 - 23:50:41

Andrzeju, gospodarz strony, na której gościmy, to przecież Twój "ziomal", może nawet sąsiad przez ścianę. Powinieneś go wspierać. Byłbyś syty, opływał w maściach. Mógłbyś nawet tarzać się w maściach. Byłbyś ustawiony do końca życia.
P.S.
Przeczytałam materiał (poradnik) z Lublina, który wskazałeś. Nie robiłabym sobie żartów, jest to poważna rzecz, porządne opracowanie, z którego nic nie wynika.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 10 mar 2015 - 05:10:02

Tak jak nie wynika nic z Twojego gadania.
Odkąd tu jesteś Helena nie napisałaś nic konkretnego na temat swojego leczenia. Nie wspomniałaś też nic konkretnego na temat samej łuszczycy. Ciągle tylko owijasz w bawełnę pisząc coś tam o czymś tam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 10 mar 2015 - 09:41:55

NAJMNIEJ JAK WIDZIMY ZABIERA GŁOS FRAJEREK , KTÓRY ZAŁOŻYŁ TEN WĄTEK - ZEJ , CZYŻBY NIC JUŻ NIE MNIAŁ POSPÓLSTWU DO POWIEDZENIA????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Maść zej-a, dzięki braku oficjalnej legalizacji musi być bezpieczna--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- MAM PYTANIE CZY JEST JESZCZE KTOŚ , KTO WĄTPI W TO ŻE TEN ,, GOŚC ,, JEST WYSOSE PIERDOLNIETY??????????????????????????????????????--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- MOJE PYTANIE BYŁÓ CZY JESZCZE HANDLUJESZ TYMI MAZIDŁAMI P. JAKUBOWSKI , A JEŚLI TAK TO W JAKICH CENACH NA DZIEŃ DZISIEJSZY??????--- TYLKO TYLE --------- CIĄGLE CZEKAMY NA ODPOWIEDZ

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca i maść zej-a.
Wysłane przez: Helena (---.146.rev.vline.pl)
Data: 10 mar 2015 - 10:02:26

Dzień dobry. Witaj Sławku
Łuszczyca to bardzo indywidualna, zróżnicowana choroba. Każdy przypadek jest inny. Mówiłam to już kilkakrotnie (zresztą nie tylko ja) dlaczego nie jest wskazane, i dlaczego ja nie chcę, nie mogę podawać konkretnych zaleceń. Wyjaśnię to za pomocą prostego przykładu - tatuażu. Przy skłonnościach lub podejrzeniu łuszczycy robienie sobie tatuażu jest bardzo problematyczne, ryzykowne i niewskazane, ponieważ może zareagować układ immunologiczny, rozleje się łuszczyca. Ale tak się nie dzieje w każdym przypadku. Jest wiele osób z tatuażem, u których nic złego się nie wydarzyło. (Może tak nawet jest u Ciebie). Jeśli ja teraz będę namawiać ludzi do zrezygnowania z tatuażu, to wyjdę na osobę niepoważną (idiotkę).
Helena

P.S. Wcześnie zaczynasz dzień.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...6263646566676869707172...->|-->
Bieżąca strona: 67 z 77



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.