Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 1 z 17
Portal randkowy dla chorych na łuszczycę
Wysłane przez: M. (185.13.106.---)
Data: 28 wrz 2014 - 14:07:05

Tylko bez wywodów nt sensowności tworzenia związku z kimś chorym. Zakończyłem właśnie małżeństwo z osobą zdrową i wiem ile musiała ponieść wyrzeczeń związanych z moją łuszczycą. W pewnym momencie coś w niej pękło i przestało jej zależeć. Nie chcę drugi raz przez to przechodzić. Nie chcę również wiązać się z kimś zdrowym na zasadzie "lepszy rydz niż nic", tylko dlatego, bo był gotów zaakceptować łuszczycę.
Kochani istnieje taki portal lub coś w tym stylu? Tutejsze ogłoszenia przypominają raczej wrzask desperatów niż ludzi chcących zawiązać sensowną znajomość. Na dzień dzisiejszy nie szukam żony, nie szukam nawet kochanki, szukam bratniej duszy z którą można pogadać, wyskoczyć na miasto w weekendową noc, pośmiać się, powygłupiac, po prostu żyć. Reszta przyjdzie sama jak zaiskrzy. Takie, lekko beztroskie życie prowadziłem do tej pory, ale jak napisałem, coś się wypaliło. Jestem typowym mieszczuchem, mam 38 lat, trochę stary pierdziel z duszą nastolatka. Nie trawię rodzinnych posiadówek z pieprzeniem o dupie Maryni włącznie smiling smiley Zarobki w granicach średniej krajowej, więc raczej lipa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Portal randkowy dla chorych na łuszczycę
Wysłane przez: dermosynek (---.mbp.jaslo.pl)
Data: 29 wrz 2014 - 14:54:05

istnieje - www.dermadate.com
Jest tu gdzieś wątek na ten temat.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Portal randkowy dla chorych na łuszczycę
Wysłane przez: samotniak (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 sie 2015 - 19:58:42

Poznam kobietę która cierpi na łyszczycę abym mógł z nią żyć i która chciałaby być ze mną szczęśliwa tak jak ja z nią. Wiem że chorzy na tę chorobę czują się wykluczeni społecznie ponieważ nie mogą żyć normalnym tokioem życia jak inni. Pozbawieni są korzystania chociażby z takich wspaniałych wynalazków jak chociaby basen, za którym ja tęsknię. Możemy pracować, ale lepiej żeby nikt nie wedział o naszej chorobie bo wtedy czujemy presję środowiska, które traktuje nas jak trędowatych. Swiadomość o tej chorobie w społeczeństwie jest nikła dlatego ciągle musimy się wstydzić zmian ccorobowych na naszym ciele. Wiem że żyją pary wśród których tylko jedna z osób jest chora i są szczęśliwi.To jak wiem nie zdarza się zbyt czesto. Osoba która decyduje się żyć z partnerem chorym musi liczyć się z tym że to życie nie będzie takie jak z człowiekiem zdrowym. Może ja myślę źle ale dwoje chorych na tę chorobę lepiej się zrozumie. Chciałbym poznać kobietę o którą bym dbał i kochał a ona mogłaby być ze mną szczęśliwa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Portal randkowy dla chorych na łuszczycę
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 08 sie 2015 - 20:21:42

Samotniak to nie tak, to my czujemy się trędowaci, nie inni nas tak postrzegają,
bywam w towarzystwie nikomu nie przeszkadzają moje zmiany oprócz mnie samej
a czy drugi łuszczyk zrozumie cię lepiej........wątpię sad smiley my łuszczycy mamy specyficzne charakterki i trzeba się nauczyć z nami żyć.
Tak samo zdrowa dziewczyna może cię pokochać jak i chora tylko trochę wiary w siebie.
Musisz wyjść do ludzi a zobaczysz w jakim błędzie tkwisz,choć wiem że to wcale nie łatwe potrzeba wiele samozaparcia,no ale żyjąc z taką chorobą trzeba mieć silną psychikę mięczaki nie dali by rady,głowa do góry smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Portal randkowy dla chorych na łuszczycę
Wysłane przez: Ana (---.play-internet.pl)
Data: 08 sie 2015 - 20:54:38

N-basia Napisał(a):
-------------------------------------------------------

> bywam w towarzystwie nikomu nie przeszkadzają
> moje zmiany oprócz mnie samej
Qzwa przez rok przekonywała tu nas wszystkich, że ją ten czarodziej pan ZEJ wyleczył z łuszczycy, że jest czysta. A teraz coś znowu kwili o jakis zmianach. Obłuda i fałsz internetowy cwaniaku. Twoje zdanie tu sie nie liczy w niczym. Dobra rada zmień juz lepiej nika, bo i w Częstochowie jesteś spalona.
Była koleżanka.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Portal randkowy dla chorych na łuszczycę
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 08 sie 2015 - 21:04:17

A kto ci powiedział że jestem zsypana ??? wyczytałaś to w moim poście czy polujesz jak harpia na mój nick
Są na stronie p.Zeja moje zdjęcia nie dopatrzyłaś??????
Nie spamuj w temacie do tego nie przeznaczonym koleżanko
Dla twojej przyjemności nic nie zmienię

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Portal randkowy dla chorych na łuszczycę
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 08 sie 2015 - 21:07:50

Masz popatrz sobie na szczęście innych nie tylko moje smiling smiley
http://luszczycablog.blogspot.com/2015/07/radosci-ciag-dalszy.html?spref=fb
https://www.facebook.com/plamy.na.ciele?sk=timeline
wstawić więcej czy poszukasz sama zamiast deptać mi po piętach dobrze że nie mam zmian bo bym oddała smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Portal randkowy dla chorych na łuszczycę
Wysłane przez: Helena (---.146.rev.vline.pl)
Data: 08 sie 2015 - 22:22:12

Basiu jesteś w znakomitej formie. Nogi masz świetne - o tym wszyscy wiemy, ale bardziej by chodziło o zdjęcia w kostiumie kąpielowym. (Na jesieni wybory Miss Psoriasis).

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Portal randkowy dla chorych na łuszczycę
Wysłane przez: jacek (---.adsl.inetia.pl)
Data: 14 mar 2016 - 12:10:01

jestem chory na łuszczycę w stopniu bardzo umiarkowanym chcę poznać kogoś komu to nie przeszkadza jestem facetem 55lat

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Portal randkowy dla chorych na łuszczycę
Wysłane przez: inka (---.net.brewet.pl)
Data: 17 mar 2016 - 21:30:08

Skąd jesteś Jacku?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Portal randkowy dla chorych na łuszczycę
Wysłane przez: krzysiu (---.centertel.pl)
Data: 18 mar 2016 - 22:21:03

Poznam kobiete z luszczyca.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Portal randkowy dla chorych na łuszczycę
Wysłane przez: Garfield (---.dynamic.mm.pl)
Data: 13 kwi 2016 - 23:08:46

Singiel przed 40 tka pozna Panią ze znajomymi problemami z okolic Wejherowo,Rumia w celach.....
To sie zobaczy:-),ale na początek towarzyszkę do pogadania na rożne tematy,spaceru i wymiany doświadczeń w zwalczaniu naszej przypadlosci.
[email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Portal randkowy dla chorych na łuszczycę
Wysłane przez: anika (---.centertel.pl)
Data: 06 maj 2016 - 19:00:13

Hej krzysiu ile masz lat i czy jesteś z gdańska?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Portal randkowy dla chorych na łuszczycę
Wysłane przez: krzysiu (---.centertel.pl)
Data: 07 maj 2016 - 14:01:18

Skonczone 18 i nie jestem z Gdanska.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Portal randkowy dla chorych na łuszczycę
Wysłane przez: krzysiu (---.centertel.pl)
Data: 08 maj 2016 - 00:01:53

Jestem bezplodny i chce kobiety z luszczyca

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Portal randkowy dla chorych na łuszczycę
Wysłane przez: ZimnaJakLod (---.stimo.net)
Data: 08 maj 2016 - 18:46:21

Jestem bezpłodna i chce faceta z łuszczycą

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Portal randkowy dla chorych na łuszczycę
Wysłane przez: Krzysiu (---.play-internet.pl)
Data: 09 maj 2016 - 22:57:02

Prosze o kontakt.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Portal randkowy dla chorych na łuszczycę
Wysłane przez: ZimnaJakLod (---.stimo.net)
Data: 14 maj 2016 - 16:28:02


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Portal randkowy dla chorych na łuszczycę
Wysłane przez: marc (---.adsl.inetia.pl)
Data: 17 maj 2016 - 06:30:24

Marcin, lat 31, Katowice. Jakkolwiek banalnie to zabrzmi, szukam "bratniej duszy", najlepiej dziewczyny i najlepiej w podobnym wieku, z podobnych okolic. Nie liczę zaraz na spotkanie, jestem raczej nieśmiały, wolałbym się wpierw zapoznać mailowo, potem może nawet telefonicznie, a potem... kto wie, heh kto wie... W każdym razie chodzi mi o porozumienie się - jakiekolwiek - znalezienie wspólnego języka, o dzielenie się problemami (nie tylko w sprawie łsz), a także wysłuchiwanie problemów tej osoby i w miarę możliwości pomaganie, bądź chociaż wspieranie. Z doświadczenia wiem, że choćby "mailowa znajomość" potrafi nieraz silnie podbudować. Tego mi w tej chwili brakuje. Jeśli któraś dziewczyna/kobieta czuje podobnie, podaję swojego maila: [email protected]
Mogę jeszcze dodać, że jestem z natury uprzejmy, spokojny i miły smiling smiley
Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Portal randkowy dla chorych na łuszczycę
Wysłane przez: Krzysiek (---.197.121.16.threembb.co.uk)
Data: 19 maj 2016 - 18:55:06

Cześć ja mieszkam w Anglii i tu jest taka chińska maść 1 Max 2 dni i po twojej łuszczycy nazywa się YIGANERJING kosztuje całe 8 funtów na ebay u ja sam choruje na łuszczyce wiele lat i w poniedziałek dostałem ta maść dzisiaj nie ma czerwonych plam i łączącej się skóry polecam odzyjesz przekaz to innym bo to ogromna ulga jak można posmarować i to praktyczne momentalnie znika w szoku jestem bo używam jej 2 dni pozdrawiam [email protected] mój e mail

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 1 z 17



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.