Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
łuszczyca a sport
Wysłane przez: Jacek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 gru 2005 - 18:33:17

Witajcie mam do was pytanko kiedyś przed studiami jak jeszcze siostra Ł nie pokazała się u mnie trenowałem sobie tenisa stołowego (II i III liga) teraz chciałbym się troszkę poruszać wieczorem (mam tu na myśli sport i wcześny wieczór winking smiley ) więc zamierzam wrócić do tzw. Ping-ponga. Mam pytanie czy nie ma przeciwskazań w uprawianiu akurat tego sportu przy tej chorobie. Aha jeszcze jedno jak z chodzeniem na basem ??


Z góry dziękuję - pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a sport
Wysłane przez: Ilona (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 02 gru 2005 - 21:15:27

Jacek!!
To przecież do odważnych świat należy, czyli do NAS.
Nie mam pojęcia skąd masz takie obawy, że w Ping-Ponga nie można grać mają Panią Ł.? Ja mam Panią Ł. od ponad 15 lat. Również trenowałam wyczynowo, co prawda jeździectwo, nie ping-ponga (mając łuszczycę) i nigdy nie widziałam w tym żadnego problemu. Co ma piernik do wiatraka? Myślę, że mogą być jakieś opory, ale bardziej psychiczne czy też moralne (wstyd itp.) przy uprawianiu sportu kontaktowego, ale ping-pong?!
A co do basenu, to muszę Ci powiedzieć, że na basen też normalnie chodzę. Mimo tego, iż widać ślady łuszczycy na łokciach, na nogach, na czole. Ale mam to głęboko w nosie. Też chcemy przecież normalnie żyć, prawda?
Powodzenia i niczym się nie przejmuj. Nie patrz na innych, niech oni się martwią i mają problemy. My już jeden mamy i to wystarczy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a sport
Wysłane przez: Marta (---.chopina.sys-net.pl)
Data: 02 gru 2005 - 21:56:24

sPort? szkodliwy? a skad...! od kilku lat Plywam, biegam, trenuje na silowni, a codziennie rano i wieczorkiem joga. Nie zauwazylam, zeby to sPowodowalo jakiekolwiek negatywne zmiany łuszczycowe. No, chyba, ze bedziesz grał, Jacku, w Ping-Ponga w mrozny Poranek i mrozny wieczor na golasa, kiedy łatwo oslabic organizm ;-] Tyle! Pozdrawiam! winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a sport
Wysłane przez: Mat (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 gru 2005 - 23:55:00

Ilona - Co ma piernik do wiatraka? - hmm piernik sie może zwiatraczyć a wiatrak spierniczyć tongue sticking out smiley heheh smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a sport
Wysłane przez: Ilona (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 03 gru 2005 - 00:17:25

NO właśnie Mat, i tylko takie mogą być tego efekty!!! Ha, ha, ha.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a sport
Wysłane przez: Mat (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 gru 2005 - 00:22:15

Dawniej dużo biegałem smiling smiley ł mi nie przeszkadzała smiling smiley teraz niestety mało sie ruszam a to przez łzs...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a sport
Wysłane przez: Jacek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 gru 2005 - 12:42:17

Dzięki wszystkim za odpowiedź a chodziło mi o to że przy uprawianiu tenisa częste są u zawodników bóle stawów szczególnie łokci, ale uspokoiliście mnie

- Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.