Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--1234-->
Bieżąca strona: 2 z 4
Re: UWAGA - TOKSYCZNI NA FORUM
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 16 lut 2015 - 17:56:25

Nie daj się nabrać!!!(szczególy w linku) Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Sławek Napisał(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > Ego N jest monstrualnych rozmiarów.
>
>
> To nie ego, to tupet, bezczelność, a przede
> wszystkim "coś", dzięki czemu kręci się na tym
> forum interesik całkiem sporej grupki
> naciągaczy. Nie wiem, czy zarabia na tym
> pieniądze, czy ma inne "bonusy", ale faktem jest,
> że nikt, absolutnie nikt, nie broniłby tego tak
> zażarcie, ot tak po prostu "charytatywnie".
>
>
> ---
> Marketing szeptany na forach, czyli nie daj się
> nabrać pomocnikom naciągaczy:
> http://www.dailymotion.com/video/x8jq96_marketing-
> szeptany-w-internecie-nie_news




Pokaż mi jeden wpis, gdzie zachwalam coś lub czegoś bronie, typu,
" to naprawdę działa polecam wszystkim"
a będziesz wiarygodny w moich oczach,
narazie jesteś tylko klakierem rzucającym bezpodstawne oskarżenia.
Ale bym zarobiłam na takim marketingu z głodu bym padła hi hi
No ale anonimowo można wszystko i na każdego
to specyfika tego forum i nie tylko.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: UWAGA - TOKSYCZNI NA FORUM
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 16 lut 2015 - 19:03:22

Helena nie wkurwiaj mnie! Ty śmiesz wołać do Fakira o relacje z leczenia? Ty się pytasz o jego postęp? Ty??? Może kurwa zacznij od siebie i od swojej historii! Bo jak dotąd nic o swojej łuszczycy nie piszesz.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: UWAGA - TOKSYCZNI NA FORUM
Wysłane przez: Fakir (---.internetia.net.pl)
Data: 16 lut 2015 - 21:16:28

Nie informuję o postępach, nie namawiam też nikogo na pseudo medykamenty, ani na diety -cud, ani na czytanie pseudo naukowych książek.

Czytam to i inne fora. Nie wypowiadam się skoro mój głoś nic nie wnosi do dyskusji.

Mój głos w tej dyskusji dotyczy dwóch tematów:
1. z przed kilku tygodni skierowany do Zej w temacie tego co jest w maści, jaka jest jego odpowiedzialność, gdyby ktoś na przykład złapał przez maść jakieś niebezpieczne zakażenie, uczulenie, czy coś jeszcze gorszego.

2. z wczoraj dotycząca marketingu uprawianego przez Helenę, N-Basię i Zeja. Uważam, że trolujecie każdy temat na forum i nic to nie wnosi do dyskusji. Ponadto uważam, że to co robicie jest wyjątkowo okrutne i cyniczne wobec wszystkich zdesperowanych chorych na tym forum (ich akurat rozumiem i nie oceniam, bo wiem że to może być trudne, przed desperacką próbą skorzystania z waszych rad).

Tyle razy było to wałkowane, i wiem że nie poprzestaniecie, nawet nie mam zamiaru was do tego przekonywać. Ale może ktoś, będąc w desperacji, przeczyta ten post, będzie on dla niego kubłem zimnej wody i zreflektuje się, zanim popadnie w większe tarapaty stosując wasze mazidła i złote rady.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: UWAGA - TOKSYCZNI NA FORUM
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 16 lut 2015 - 22:41:18

NAPRAWDE SZOK AŻ NIE CHCE SIE TU WCHODZIC , ALE TYM SKURWIELOM WŁAŚNIE O TO CHODZI , FAKIR TO SĄ PO PROSTU HIENY NIE LUDZIE , POZOSTAJE NAM NA BIEŻĄCO O TYM INFORMOWAC NOWYCH POTENCJALNYCH ICH KLIENTÓW ŻE TO OSZUKAŃCY I ZŁODZIEJE.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: UWAGA - TOKSYCZNI NA FORUM
Wysłane przez: J-23 (---.gtnet.net.pl)
Data: 16 lut 2015 - 22:51:04

Brawo Fakir- za celne spostrzeżenia tego, co wyprawia tutaj ZEJ i jego drużynka.
Łobuz ZEJ pisze ot, tak:

" gratuluje przekroczenia tysiąca postów w tym wątku. Jestem Wam wdzięczny za aktywność i reakcję na każde posty, Wasz niemoc i wściekłość przyniosła niespodziewane efekty...."

Zapomniał dodać, że te ponad tysiąc postów zostało w znakomitej większości napisane przez Basie koło 350 (losowo strona ilość jej postów na stronie razy ilość stron)
Razem( Basia, ZEJ i Jasiek) dają koło 700 postów.

Dziwne, ale w tym temacie ZEJowym bardzo duzo postów wykręciła również Helenka. Pewno też miała dużo do zakomunikowania zwłaszcza, że temat był nośny.

Tak wygląda dążenie do efektu >buzz<, oraz pozycjonowanie wątku na pierwszej stronie forum przez 7 miesięcy. Niebywałe. Pytanie, czy ten wątek o smarowidłe Zejowym był tego wart? (mazidło niewiadomego składu, facet nie mający pojęcia o chorobie, zakłamaniec, nie udzielający odpowiedzi, ba praktycznie w prasie, na innych forach nie zaistniał. Próbował sprzedawać na Allegro, Tablicy, ale z tego niewiele wyszło. W zasadzie pozostało mu to forum dodam specyficzne forum.(Panie Moderator-pobudka)
-----------
Zgadzam sie z Fakirem, że to w czystej postaci jest uprawiany przez ZEJa marketing. Myślę, że ten wątek będzie drogowskazem dla wchodzących na to forum.
-------------------
Pozdrawiam.
P.S Helenko, trzymam za słowo na Malcie również będę w końcu to moje rodzinne pyrlandzkie miasto.
Wyspowiadam z tych postów w temacie ZEJowym w tle, zrób rachunek sumieniawinking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: UWAGA - TOKSYCZNI NA FORUM
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 17 lut 2015 - 07:08:50

Fakir Napisał(a):
-------------------------------------------------------


> 2. z wczoraj dotycząca marketingu uprawianego
> przez Helenę, N-Basię i Zeja. Uważam, że
> trolujecie każdy temat na forum i nic to nie
> wnosi do dyskusji. Ponadto uważam, że to co
> robicie jest wyjątkowo okrutne i cyniczne wobec
> wszystkich zdesperowanych chorych na tym forum
> (ich akurat rozumiem i nie oceniam, bo wiem że to
> może być trudne, przed desperacką próbą
> skorzystania z waszych rad).


Pokaż mi te strolowane tematy prze zemnie inaczej jesteś tylko wichrzycielem w sobie wiadomym celu.
Okrutnym nie jest to co robisz ty??????????????????????????
posądzając wszystkich co mają inne zdanie jak ty o marketing,oszustwa itp.
Opis dermokosmetyków ach i och to nie marketing a jednak nie ma sprzeciwu.


przez: J-23 (---.gtnet.net.pl)
Data: 16 lut 2015 - 22:51:04

Brawo Fakir- za celne spostrzeżenia tego, co wyprawia tutaj ZEJ i jego drużynka.
Łobuz ZEJ pisze ot, tak:

" gratuluje przekroczenia tysiąca postów w tym wątku. Jestem Wam wdzięczny za aktywność i reakcję na każde posty, Wasz niemoc i wściekłość przyniosła niespodziewane efekty...."

Zapomniał dodać, że te ponad tysiąc postów zostało w znakomitej większości napisane przez Basie koło 350 (losowo strona ilość jej postów na stronie razy ilość stron)
Razem( Basia, ZEJ i Jasiek) dają koło 700 postów.



może warto policzyć swój udziałsmiling smiley
Ten wątek na pierwszym miejscu. utrzymujesz ty i tobie podobni, już dawno zaginął by wśród innych gdyby nie twój czynny udział smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: UWAGA - TOKSYCZNI NA FORUM
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 17 lut 2015 - 07:43:51

przez: J-23 (---.gtnet.net.pl)
Data: 16 lut 2015 - 22:51:04
przez: Fakir (---.internetia.net.pl)
Data: 16 lut 2015 - 21:16:28
przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 16 lut 2015 - 22:41:18

NAPRAWDE SZOK AŻ NIE CHCE SIE TU WCHODZIC , ALE TYM SKURWIELOM WŁAŚNIE O TO CHODZI , FAKIR TO SĄ PO PROSTU HIENY NIE LUDZIE , POZOSTAJE NAM NA BIEŻĄCO O TYM INFORMOWAC NOWYCH POTENCJALNYCH ICH KLIENTÓW ŻE TO OSZUKAŃCY I ZŁODZIEJE.
itp.
uważacie że to forum czyta stado baranów, nieumiejących wyciągnąć swoich wniosków z czytanego tekstu??????????????????????????
i stąd wasze tak troskliwe ostrzeżenia a raczej oskarżenia, pod adresem wszystkich kto inne zdanie ma????????????????????????????.
Doprawdy, grupa jaśnie oświeconych ekspertów,udzielających się w celach charytatywnych, dla przestrogi innych głupków nie rozumiejących czytanego tekstu.
Trzeba być naprawdę ekspertem żeby na samoróbkę, bez podanego składu, wymagać badan klinicznych czy atestów.
Nawet Matka Teresa nie miała chyba tyle miłosierdzia dla bliźnich, co wy tutaj reprezentujecie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: UWAGA - TOKSYCZNI NA FORUM
Wysłane przez: Sławek (---.play-internet.pl)
Data: 17 lut 2015 - 07:44:49

I znów odezwała się N
Ech...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: UWAGA - TOKSYCZNI NA FORUM
Wysłane przez: Helena (---.146.rev.vline.pl)
Data: 17 lut 2015 - 11:07:48

Dzień dobry. Witam
Sławek prosiłam cię już kiedyś, żebyś nie miotał bluźnierstw, nie bił piany, nie przeklinał - nie jesteśmy "pod celą" ani pod budką z piwem. To jest publiczne Forum, ogląda nas cała Polska. Większość to normalni, przyzwoici ludzie. Takiego języka sobie nie życzą, nikt go nie używa. Ja do ciebie zwracam się grzecznie - i tego samego oczekuję. Nie musisz walić kilofem, stać cię na coś więcej.
Z łuszczycy wyleczyłam się całkowicie, więc nie mogę przekazywać relacji o postępach leczenia - to chyba logiczne, oczywiste. Wielokrotnie o tym mówiłam (są zapisy), każdy mógł przeczytać, nikt takich pytań nie zadaje.

Teraz do ciebie Herodzie (Fakirze)
Uczciwy, prawdomówny, prawomyślny człowiek, o szczerych zamiarach, który ma coś istotnego i prawdziwego do przekazania nie chowa się pod maskami, nie używa 50-ciu twarzy. Hejty, paszkwile, "roladki" (listy do siebie) - to nie mogło się udać - chwytanie się firanki! Dziecko ma więcej rozumu.

Jeśli ktoś nie chce, nie wyleczy się z żadnej choroby, a nawet na złość odmrozi sobie uszy.
Uszy do góry!

P.S. Andrzeju, jeśli moich kadrów w Oskarowym temacie jest kilka, to Twoich co najmniej 10 razy więcej. To Mega-hicior! Oglądasz go już kolejny raz ze szczegółami i kalkulatorem w ręku. Ja jeszcze nie widziałam żadnej powtórki. Pokażesz mi na Malcie (może na Krecie).

Dajcie spokój Basi. Czy się komuś podoba - czy nie, to ona trzyma to Forum. Tutaj nie ma nieomylnych. Jeśli ktoś jest bez grzechu, bez winy, niech we mnie rzuci kamieniem. To nieprzyzwoite, nieludzkie i nie po chrześcijańsku, żeby 10-ciu chłopa, na dokładkę ten wstrętny Fakir-dusiciel rzucało się na bogu-duchawinną dziewczynę. Nie jesteśmy dżihadystami! Dziwię się Andrzeju, że to właśnie Ty spuszczasz te harty, demony, fakiry, i to zaraz po święcie miłości. Jest mi podwójnie przykro. Jeśli lubisz demony, ożeń się z Fakirem.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: UWAGA - TOKSYCZNI NA FORUM
Wysłane przez: j (---.gtnet.net.pl)
Data: 17 lut 2015 - 11:12:36

Hey, Basieńko-testereczko ZEJowego badziewia.

Otrzymałaś nie tylko ode mnie laur osoby toksycznej.
Myślę, że ten wątek jak soczewka kryształu dała jasny i czytelny obraz twojej roli w ZEjowym marketingowym działaniu na tym forum.
----------
My tu nie wymagamy, jak piszesz od samoróbki ZEJa żadnych atestów, czy badań. NIE KŁAM. Sam łobuz 7 miesięcy temu pisał, że sie o nie stara i że będą lada dzień. Więc grzecznie pytamy się co się z nimi dzieje?? Czy one już są.
Dlaczego, jak się stara drań o atesty, to nie chce zdradzić wielkiej tajemnicy składu mazidła! Przecież starając się o byle jaki atest, czy badania bezwzględnie musi podać ich skład. My łuszczycy nie jesteśmy tego godni, do cholery, czy co! ROZUMIESZ TO?

Szczebioczesz coś o miłosierdziu Matki Teresy. To może, żeby wyważyć te(pozytywy z negatywami) dopowiem o jej przekrętach..
cyt" miliony dolarów trafiały na tajemnicze konta, a nie do osób, którymi zajmowały się przytułki firmowane przez zakonnicę. Swoją pracę badacze opublikowali w marcowym wydaniu czasopisma ?Studies in Religion/Sciences Religieuses? (Studia Religijne)." Zapraszam na google hasło Matka Teresa.

Zatem, bardziej bym analizował ZEJa I matkę Teresę pod kontem robienia przekrętów, niż pisać o ich miłosierdziu, dobroci i czystych sercachsad smiley

Kotku, testujesz te mazidła, więc Twoją rolą powinny być rzeczowe sprawozdania w temacie marketingowym ZEJa, tak jak sobie życzy reklamodawca. Gdzie one są? Nie rozumiesz, że akurat tutaj jesteś trollem, spamerką! Legitymujesz tym samym swoją osobę na ten mało zaszczytny laur osoby toksycznej.
Pozdrawiam
j

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: UWAGA - TOKSYCZNI NA FORUM
Wysłane przez: Sławek (---.play-internet.pl)
Data: 17 lut 2015 - 13:58:54

A Ty Helena jak zwykle, pieprzysz tam sobie pieprzysz, tyle że o niczym. Są zapisy powiadasz? A czego? Piszesz tylko, że zostałaś wyleczona i nie piszesz nic na potwierdzenie tych słów. A w jaki sposób się wyleczyłaś? A czym się leczyłaś? Co brałaś? Jaki stan był Twojej łuszczycy? Jak to przeżywałaś?
Chcesz komuś rad udzielać, to na swoim przykładzie. Bo w innym przypadku, to tylko puste gadanie.

pa. powiem Ci więcej, nie wierzę że łuszczyca Cię dotknęła i przyszłaś tu tylko po to, żeby zareklamować książkę. Szukasz naiwnych.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: UWAGA - TOKSYCZNI NA FORUM
Wysłane przez: mirek (---.free.aero2.net.pl)
Data: 17 lut 2015 - 15:17:04

A CO DO TEJ ,,TERESKI,, TO JESZCZE NA DODATEK TWIERDZIŁA ŻE -- ,, RZECZĄ LUDZKĄ JEST CIERPIEC ,, --- ALE SAMA NA LECZENIE LATAŁA PRYWATNYMI SAMOLOTAMI DO PRYWATNYCH SZPITALI ZA FUNDUSZE DLA BIEDNYCH I CHORYCH-- TO BYŁO OK??? CO DO TEGO ZEJA TO BEZ EMOCJI PROPONUJE TYLKO WSTAWIAC CO JAKIŚ CZAS OSTRZEŻENIE ,, UWAGA DLA NOWYCH ZEJ TO OSZUST ,, I IGNOROWANIE WYPOWIEDZI TYCH PAŃ POPLECZNICZEK JEGO.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: UWAGA - TOKSYCZNI NA FORUM
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 17 lut 2015 - 16:38:48

j Napisał(a):
-------------------------------------------------------


> Dlaczego, jak się stara drań o atesty, to nie
> chce zdradzić wielkiej tajemnicy składu
> mazidła! Przecież starając się o byle jaki
> atest, czy badania bezwzględnie musi podać ich
> skład. My łuszczycy nie jesteśmy tego godni, do
> cholery, czy co! ROZUMIESZ TO?

Leczysz się tym czy masz zamiar że ci skład potrzebny??????????
czy jako jeden z wielu ekspertów chcesz wydać werdykt o skuteczności??????????
>





> Szczebioczesz coś o miłosierdziu Matki Teresy.
> To może, żeby wyważyć te(pozytywy z
> negatywami) dopowiem o jej przekrętach..
> cyt" miliony dolarów trafiały na tajemnicze
> konta, a nie do osób, którymi zajmowały się
> przytułki firmowane przez zakonnicę. Swoją
> pracę badacze opublikowali w marcowym wydaniu
> czasopisma ?Studies in Religion/Sciences
> Religieuses? (Studia Religijne)." Zapraszam na
> google hasło Matka Teresa.


Aż tyle obelg na jedno niewinne zdanie hi hi,kogo nie obrzucisz błotem ???????????

"Nawet Matka Teresa nie miała chyba tyle miłosierdzia dla bliźnich, co wy tutaj reprezentujecie."


Ani nie pisze że była aniołem, ani nie wychwalam pod niebiosa,
dałam tylko porównanie waszego miłosierdzia do jej,
zapomniałam że tutaj same ideały bez skazy,miłosierne, charytatywne,no i z taką troską narzucające innym swoje zdanie,formy leczenia czy interpretacje czytanego tekstu.




>
> Kotku, testujesz te mazidła, więc Twoją rolą
> powinny być rzeczowe sprawozdania w temacie
> marketingowym ZEJa, tak jak sobie życzy
> reklamodawca. Gdzie one są?



Tam gdzie być powinny,więcej nie napisze przynajmniej narazie.
Nie chce mi się wracać do twojego postu wcześniejszego gdzie czytam cyt z pamięci
"A kogo interesuje twoje leczenie smarem czy coś w tym rodzaju"
więc jak interesuje was leczenie czy nie,doprawdy powiadam wam można się pogubić w waszych żądaniach,raz to za chwile to.





Nie rozumiesz, że
> akurat tutaj jesteś trollem, spamerką!

Rozumiem że należy odpowiadać na zarzuty pod swoim adresem,czy insynuacje,więc gdzie tutaj trolowanie?????????????//
znasz powiedzenie daj psu spokój pies ci da dwa"?????????????????



> Legitymujesz tym samym swoją osobę na ten mało
> zaszczytny laur osoby toksycznej.
> Pozdrawiam
> j

Takiej toksycznej osoby jak ciebie,na żadnym z for chyba nie ma, więc mianuj siebie,w pierwszej kolejności,nie czepiaj się mnie nie będziesz musieć mnie czytać.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: UWAGA - TOKSYCZNI NA FORUM
Wysłane przez: J-23 (---.gtnet.net.pl)
Data: 17 lut 2015 - 18:02:42

Witaj Basiu,
Dziękuje za zabranie głosu został odfajkowany i zdrowia życzę.

------------------------------------------------
Hej, Helen.
Wdzięczny jestem za szczególne zainteresowanie moją osobą oraz podzielenie się swoimi uwagami.

Zatem wygodnie siadaj w fotel rajdowy, zapnij pas i startujemy.
--------
Twoja skromność w temacie marketingowym ZEja o mazidle jest rozbrajająca, ale czy szczera i konkretna?
Życzenia spełniam i z kalkulatoremwinking smiley w łapkach odpowiadam.
Tak się składa, że zaczęłaś pisać w nim od 27 listopada i ich naliczyłem koło 20.
Moich jest 40 od początku trwania wątku. Więc, sprostujmy, gdzie te 10 razy więcej???? od Twoich. Statystyka nie kłamie. To są fakty. Więc nie przesadzajmy-bardzo proszę i nie twórzmy mitów. Wystarczy, że jest tu już jedna mitomanka.

Liderami ze zrozumiałych względów są w tamtym wątku marketingowym:
- ZEJ,
-prawdopodobnie klon-Janek
- i...Basieńka.
Jesteś również w czołówce tegoż rajdu.
Ale problem jest nie w ich ilości, lecz w formie przekazu postów(celów, komu, czemu, dlaczego i po co mają one służyć.

I tu wjeżdżamy w odcinek specjalny. Na to forum, weszłaś z ciekawym własnym tematem i chęcią zareklamowania książki. Treści zawarte w książce mają się nijak do tego, co majaczy ZEJ o łuszczycy i czym ma chęć nas obdarować.

Więc pytam się, dlaczego w swoich wypowiedziach nie ustosunkowałaś się do problemów, do jego kłamstw, nieprawdziwości postów. Pytam się, jaki przekaz zawierały Twoje posty i do kogo były skierowane. Moje były głownie do Zeja i rodzących się wątpliwości. I tu dopowiem, że moja " serdeczna kolezanka" miała potężne problemy po zastosowaniu mazideł.
Stąd próba dojścia do prawdy, ostrzeżenia innych,czy też napisania jakiegoś artykułu do stowarzyszeń łuszczycowych. Mam kontakt z Mirkiem i innymi, którym mazidło nie pomogło.
Chciałem spotkać się z Jasiem, zrobić zdjęcia, porównać po dwóch miesiącach. I wówczas nastała cisza w eterze.
Mi leży na serduchu dobro braci i sióstr, a Tobie?

Jak już przejechaliśmy odcinek specjalny, to jeszcze dodam parę uwag.
Wymieniasz tu osobę, którą nazwałaś wcześniej celebrytką, a teraz, że "trzyma" forum. Mam inne zdanie raczej gazem wprowadzasz silnik na wyższe obroty, zdecydowanie przesadziłaś i go przegrzałaś.
----------------
Osobami wiarygodnymi o dużej fachowości i doświadczeniu są tu chociażby Szater, Henia. Natomiast " solą i chlebem" tego forum są zwykłe biedroneczki które bezinteresownie udzielają wsparcia, pomocy, szukają informacji.
------------
Natomiast każdy jeden tester, który, nie wie czym się pacyfikuje i udziela sprawozdań na tym forum jest przynajmniej dla mnie mało wiarygodny, wykonuje swoją robotę. Przecież celem ZEJa i tego on nie ukrywa jest robienie reklamy dla jego mazidła. Po to są tu testerzy.Czyli wykonują również robotę w wyszukiwaniu łosi dla mazidła ZEJowego. Ja napiszę tak, nie powinien wchodzić na forum ZEJ z testerami.To jest nieetyczne, budzi moją odrazę.
I to w związku przyczynowo-skutkowym jest pierwotne. To ZEJ swoim cwaniactwem i tupetem spowodował, że tu wrze temperatura.

---------------------------
Zgadzam się w pełni, że celebrytka trzyma tu dyżur dobowy, a językiem wojskowym - dopowiem wręcz dyżur bojowy. Apelujesz o spokój dla Niej. To nie jest ten adres. Ten typ tak już ma.
Forum nie jest przedszkolem. Ludziska mają wręcz Ją dosyć i wyrażają w różny sposób swoje opinie, często zbyt emocjonalnie. Ktoś to w końcu musiał napisać.

Dojeżdżając do mety, czas mamy niezły....
A mnie jest nie tylko przykro, wręcz smutno, gdy widzę jak rozdrabniasz swój niewątpliwy talent...
Nie muszę się chłostać wcale, bo nie ja i inni też nie zdeprecjonowali tego sacrum jakim dla łuszczyka winno być to forum.
Pozdrawiam
Andrzej

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: UWAGA - TOKSYCZNI NA FORUM
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 17 lut 2015 - 19:17:20

przez: N (185.48.176.---)
Data: 07 pa? 2014 - 19:24:37

Miałam nie zabierać głosu ale..............
no właśnie postanowiłam przetestować i ja te mazidła na sobie
efekty mam identyczne jak u janka zbieg okoliczności? a może kolejny klakier?
zanim obrzucicie kogoś błotem bo stosuje coś co według was jest wbrew logice pomyślcie czy faktycznie racja jest tylko wasza jedyna nieomylna
gdybym nie widziała takiej samej reakcji skóry u siebie jak u janka pewnie bym uwierzyła w jedyną nieomylną prawdę sad smiley
/////////////////////////////////////////////////////////
Stosuje mazidła tyle samo czasu co Janek reakcja skóry jest bardzo podobna mimo że dwie różne osoby
nie spodobał mi się atak k.p. na janka stąd mój głos
jeszcze niedawno i mnie zarzucono że jestem tylko wirtualna mimo tego że zna mnie wiele osób z reala
nie znam janka a opisy jakie daje tutaj są bardzo podobne do moich reakcji skóry
mniemam więc że jest osobą realną i opisuje to co przechodzi rzetelniej niż ja bym to zrobiła.





To mój drugi post w temacie czy jest w nim reklama????
czy w któryś następnym??????????????
Próbujecie narzucać wszystkim swoje nieomylne zdanie,posądzając o to innych tylko nie siebie
Nie mam życzenia żeby ktoś swoją krytyką narzucał mi co dla mnie lepsze,
nie mam życzenia aby ktoś, narzucał mi swoją interpretacje czytanego tekstu,
nie mam życzenia leczyć się medycznie z atestami,
i jest to mój wybór i moja wolna wola,
nikt mi nie postawił warunku mazidło za opis,czy jakikolwiek wpis
Jestem osobą dorosłą, mającą swój rozum i nikt nie musi prowadzić mnie za rącze, co mam robić,kiedy i jak.
Czy leczyć się farmakologicznie czy u znachora.
Andrzej dla ciebie autorytetem może być zupełnie ktoś inny niż dla mnie czy dla Heleny,szater dla mnie autorytetem nie jest i mam do tego prawo, jak i ty do swojego wyboru.
Dlaczego teraz po tylu miesiącach pisania w temacie informujesz że robisz to z powodu serdecznej przyjaciółki??????????????????????????
brakło argumentów
Załóżcie jeszcze z 50 tematów, każdy w celu obrzucenia innych epitetami i piszcie dużymi literami że to was szkalują.


To co robicie od jakiegoś czasu, jest chore, tak jak osoba kryjąca się pod wieloma nazwami.Z braku odwagi,chęci pogadania czy zabłyśnięcia elokwencją i swoją nieomylną mądrością????????????????????????????
To chore.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: UWAGA - TOKSYCZNI NA FORUM
Wysłane przez: Helena (---.146.rev.vline.pl)
Data: 17 lut 2015 - 21:17:30

Witajcie
Andrzeju wszystko, co napisałeś w ostatnim poście jest generalnie prawdą. Nie mam się do czego odnosić, rozdrabniać, próżno dywagować. Zaskoczyłeś mnie jedynie ilością postów. Miałam nieco inne wrażenie, nie będę tego sprawdzać (może kiedyś).
Rozumiem Twoje stanowisko czy Mirka w sprawie maści. Każdy spełnia tu jakąś rolę i robi to w najlepszy dla siebie sposób - przez to właśnie Forum jest żywe, autentyczne i ciekawe. Ja nie protestowałam tak zdecydowanie, ponieważ z maściami ZEJ-a nie miałam bezpośredniego kontaktu (choć wiem, co mogą spowodować). Moje zdanie na temat maści jakichkolwiek jest od początku znane. (Sama nie używam żadnych). Nie chciałam się przyłączać do ogólnej krucjaty, która była wystarczająco mocna i zdecydowana (momentami brutalna); nie chciałam dolewać oliwy do ognia. Finał Oskarowej produkcji mógł być tylko jeden.

Sławku ja wiem, że bardzo dokładnie opisałeś swój przypadek (aż do bólu!). Równie szczegółowo zrobiła to Basia. I chwała Wam za to! Ale to była Wasza własna, nieprzymuszona wola. Nie możesz tego samego oczekiwać od wszystkich. Jesteśmy innymi osobami, w różnych sytuacjach życiowych, nie jesteśmy krewnymi, nie jesteśmy na gg. Ile było konieczne, potrzebne, istotne (bez żadnego chwalenia) przekazałam.
Dla Ciebie, jak i wszystkich najważniejsza informacja jest taka, że nie musisz do końca świata żyć z tym badziewiem. Teraz Ty decydujesz.
Helena

P.S. Bycie celebrytką czy gwiazdą to zupełnie nic złego, nic zdrożnego (to wcale nie jest łatwa rola). Na Forum też muszą być takie osoby, i dobrze, że są. Mnie to zupełnie nie przeszkadza, a nawet cieszy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: UWAGA - TOKSYCZNI NA FORUM
Wysłane przez: J-23 (---.gtnet.net.pl)
Data: 17 lut 2015 - 23:09:13

Helenko, dziękuje za głos rozważny, mądry i wyważony. Zajęłaś w końcu konkretne stanowisko w tej sprawie.Dziękuję i dopowiem, ze w skrytości wierzyłem w Twój obiektywizm.
Dobrej Nocy
J.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: UWAGA - TOKSYCZNI NA FORUM
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 18 lut 2015 - 07:14:43

Helena pieprzysz w kółko jak papuga, że łuszczycę można wyleczyć. Skoro można, to powiedz jak?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: UWAGA - TOKSYCZNI NA FORUM
Wysłane przez: N jak naciągaczka (185.13.106.---)
Data: 18 lut 2015 - 13:23:26

Sławek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Helena pieprzysz w kółko jak papuga, że
> łuszczycę można wyleczyć. Skoro można, to
> powiedz jak?


Musisz pokochać łuszczycę smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: UWAGA - TOKSYCZNI NA FORUM
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 18 lut 2015 - 13:30:36

Albo nauczyć się cierpliwości w czytaniu takiego pierdolenia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234-->
Bieżąca strona: 2 z 4



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.