Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--1234
Bieżąca strona: 4 z 4
Re: UWAGA - TOKSYCZNI NA FORUM
Wysłane przez: henia (---.89-22-37-137.matrix-net.pl)
Data: 19 lut 2015 - 17:55:56

aaaaaaaa Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> nasze małe spotkanie kameralne w kawejce,
> czteroosobowe.
> Teraz juz wiemy wcałej Polsce.Zabawnie.

Bardzo zabawnie. moim zdaniem. I o to chodzi własnie, żeby cała Polska wiedziała. Wtedy moze ktos taki jak Ty, zechce wyjść ze tej swojej "skorupu" i tam przyjść do nich, na zasadzie uśmiechu czy tylko pomocnego ramienia.
Jeżeli myslisz, że jest to takie łatwe i proste w sensie stworzenie takiej grupy i "utrzymanie" jej, spróbuj zrobić coś takiego na swoim podwórku. I wtedy za 4 latka, możemy razem pośmiać się tu czy tam, z tej "roboty". Pozdrawiam i zycze powodzenia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: UWAGA - TOKSYCZNI NA FORUM
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 19 lut 2015 - 18:35:22

henia Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> aaaaaaaa Napisał(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > nasze małe spotkanie kameralne w kawejce,
> > czteroosobowe.
> > Teraz juz wiemy wcałej Polsce.Zabawnie.
>
> Bardzo zabawnie. moim zdaniem. I o to chodzi
> własnie, żeby cała Polska wiedziała. Wtedy
> moze ktos taki jak Ty, zechce wyjść ze tej
> swojej "skorupu" i tam przyjść do nich, na
> zasadzie uśmiechu czy tylko pomocnego ramienia.
> Jeżeli myslisz, że jest to takie łatwe i proste
> w sensie stworzenie takiej grupy i "utrzymanie"
> jej, spróbuj zrobić coś takiego na swoim
> podwórku. I wtedy za 4 latka, możemy razem
> pośmiać się tu czy tam, z tej "roboty".
> Pozdrawiam i zycze powodzenia


No tak ale wtedy trza by się ujawnićsmiling smiley
nie można już jako anonimowy obrzucać wszystkiego co niezgodne z indywidualną wizją smiling smiley
wiec lepiej trolować na forum, wyśmiewać wszystko, byle anonimowo smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: UWAGA - TOKSYCZNI NA FORUM
Wysłane przez: Helena (---.146.rev.vline.pl)
Data: 19 lut 2015 - 21:01:20

Dobry wieczór. Witaj Barbaro
Nie możesz mieć do nikogo pretensji. Mimo, że wprowadziłaś nas w błąd zrobiliśmy wszystko, żeby "uroczystość" się udała, żeby przyjechali goście z Polski. "Częstochowa" była przez wiele dni i godzin w czołówkach i nagłówkach, na pierwszej stronie. Nie usłyszeliśmy nawet słowa podziękowania, a jeszcze nazywasz spazmami. Ty nigdy nie używasz, nie masz w słowniku prostego ?dziękuję?, prawda? Ty jesteś królową ula, a wszystkie osy niech pracują na Ciebie! Masz rację królowo, że w łuszczycy cholernie się nudzi i wszyscy z chęcią byśmy przyjechali na imprezę, gdybyś powiedziała prawdę.

Jeszcze się taki nie narodził, co by łuszczycy i Basi dogodził. Nie chcesz być popularna, nie chcesz być gwiazdą; nie chcesz być lekarzem, dermatologiem, dietetykiem; nie chcesz pomagać zagubionym chorym - to kim do cholery chcesz być rozkapryszona, egzaltowana panno (J.Madonno)?
Myślałam, że jesteś grzeczna, a Ty co wyprawiasz?
Nie pokazuj mi się na oczy!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: UWAGA - TOKSYCZNI NA FORUM
Wysłane przez: prok (---.free.aero2.net.pl)
Data: 19 lut 2015 - 23:45:55

No , no herbate dziesiec łyżeczek i chłopaki chodzcie---- Baśka ty to robisz imprezy że ho , ho ,--- marnujesz sie tu powinnaś byc burdel-mamą .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: UWAGA - TOKSYCZNI NA FORUM
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 20 lut 2015 - 07:34:54

Ktoś cię prosił Heleno o rozgłaszanie spotkania?????????????????
Czytaj uważnie co pisze nie będziesz wprowadzana w błąd.
Nie mam ochoty na twoje tytuły ani tu ani gdziekolwiek indziej.
Jest tu wielu takich, co będą ci za nie dziękować, ode mnie się nie spodziewaj takiego aktu kultury,bo mnie twoje tytuły obrażają a nie wynoszą pod niebiosa.
Organizuje te małe spotkanka nie od dziś,nie potrzebowałam rozgłosu.........takiego.............. i dalej go nie potrzebuje.
Spróbuj zorganizować sama,zaprosić pare osób żeby regularnie chcieli się z tobą spotykać co miesiąc,a potem krytykuj innych.
Prosiłam cię w tamtym temacie abyś dała mi spokój,chcesz koniecznie typować gwiazdy,daj ogłoszenie zgłoszą się tłumy choćby z tego forum.
Bardzo łatwo jest anonimowo spamować na forum jak ciebie i innych nikt nie zna,trochę głupiej było by pokazać się realnie,prawda.
Zrobiliście z forum cyrk
No ale to wszystko dla dobra i z troski o nowo przybyłych......super
Po takich wpisach i tematach widać ile jadu jest w łuszczykach
Uwaga
Łuszczycą się nie zarazisz
Jad jakim zionie łuszczyk ci się udzieli smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: UWAGA - TOKSYCZNI NA FORUM
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 20 lut 2015 - 07:49:42

http://damsko.pl/demot/0_0_0_321508194_middle.jpg

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: UWAGA - TOKSYCZNI NA FORUM
Wysłane przez: Basia (na trzeźwo) (---.noc.fibertech.net.pl)
Data: 20 lut 2015 - 09:48:25

Tak właśnie myślałem.

Problemy z wysławianiem, logiką, uprzejmością i innego tego typu bzdurkami, wynikają z faktu, że wyżej wymieniona nie wyszła jeszcze z epoki pisma obrazkowego smiling smiley

Czekam na odpowiedź. Gwiazda musi mieć ostatnie zdanie smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: UWAGA - TOKSYCZNI NA FORUM
Wysłane przez: Helena (---.146.rev.vline.pl)
Data: 20 lut 2015 - 14:12:20

Basiu to putinada.
Nic tutaj się nie zgadza. Prywatkę - małe, kameralne spotkanie kilku przyjaciół nie ogłasza się, nie organizuje na antenie. Nie wiedziałaś, że ogląda nas cała Polska? O jakim jadzie, krytyce mówisz? Sama się narażałam na wyzwiska. W tym pamiętnym dniu trzymałam dyżur przez całą dobę, żebyś Ty mogła pofruwać. Nie umiem tego robić, wychodziło niezdarnie. Spotykały mnie obelgi - typu "robicie kabaret". Ani ja, ani nikt inny nie usłyszał od Ciebie słowa "dziękuję". To nie za tytuł gwiazdy masz dziękować, bo jeszcze go nie zdobyłaś!

Basiu w dalszym ciągu czekamy na dwa magiczne słowa: "dziękuję" i "przepraszam". Ja mówię po cichu ale Ty musisz to wykrzyczeć głośno! DUŻYMI LITERAMI !!

Ja wiem, że to trudne, musisz się przełamać. Musisz w końcu wyrzucić to z siebie. (Najlepiej poćwiczyć przed lustrem - sylaba, po sylabie). Niech to będzie publiczna spowiedź, katharsis. Poczujesz się lepiej, poczujesz ulgę, staniesz się innym człowiekiem. Oczyścisz organizm, serce i duszę; odzyskasz wewnętrzny spokój, uczciwy sen, zacznie goić się skóra.

Czekamy Barbaro. Nie wystawiaj naszej cierpliwości na próbę. Odetchniemy wszyscy, to będzie już inna Polska.
Helena

P.S. Tylko królowe i gwiazdy nigdy za nic nie przepraszają. Drugiego Putina też tutaj nie chcemy.
Bardzo ładnie rysujesz - masz wiele talentów. Szkoda, że jesteś niegrzeczna, nieuprzejma, niemiła.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: UWAGA - TOKSYCZNI NA FORUM
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 20 lut 2015 - 16:04:08

Helena Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Basiu to putinada.
> Nic tutaj się nie zgadza. Prywatkę - małe,
> kameralne spotkanie kilku przyjaciół nie
> ogłasza się, nie organizuje na antenie.



Heleno ............... nie masz pojęcia o spotkaniach,dlatego piszesz coś takiego co piszesz
Regionalne spotkania, kameralne ogłasza się na forach dla tych co jeszcze o nich nie słyszeli,wszak nikt nie afiszuje się łuszczycą na ulicy,żeby do takich osób dotrzeć nawet z własnego miasta,wykorzystuje się różne źródła do informacji.
Tych kilku przyjaciół spotyka się bo tego chce,bo to lubi,bo poznało się właśnie przez taką formę informacji,bo choruje tak jak ja i ma z kim pogadać bez krępacji.
Rozumiesz??????????????????
a jeśli nie nie zabieraj głosu w takich tematach i nie rób zamieszania.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: UWAGA - TOKSYCZNI NA FORUM
Wysłane przez: Helena (---.146.rev.vline.pl)
Data: 20 lut 2015 - 19:21:08

Basiu ja wszystko doskonale rozumiem, dlatego wspieraliśmy temat przez długie dni i godziny, trzymaliśmy na pierwszej stronie w nagłówku. Pamiętnego dnia byłam przez całą dobę w dyżurce, robiłam co mogłam, nieźle oberwałam. A Ty zarzucasz mi teraz brak pojęcia, jad i krytykę. Jesteś bardzo niesprawiedliwa i niewdzięczna.

Nie odniosłaś się do najważniejszych kwestii. Nie padły magiczne słowa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: UWAGA - TOKSYCZNI NA FORUM
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 20 lut 2015 - 19:37:28

Helena Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Basiu ja wszystko doskonale rozumiem, dlatego
> wspieraliśmy temat przez długie dni i godziny,
> trzymaliśmy na pierwszej stronie w nagłówku.
> Pamiętnego dnia byłam przez całą dobę w
> dyżurce, robiłam co mogłam, nieźle oberwałam.
> A Ty zarzucasz mi teraz brak pojęcia, jad i
> krytykę. Jesteś bardzo niesprawiedliwa i
> niewdzięczna.
>
> Nie odniosłaś się do najważniejszych kwestii.
> Nie padły magiczne słowa.



I nie padną Heleno,nikogo nie obraziłam,napisałam tylko to co myślę, na taką formę reklamy.
Wprowadziłaś w wątku zamieszanie zrobiłaś to celowo?????????
żeby temat był na wierzchu???
niepotrzebnie i nie w taki sposób jak to zrobiłaś.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: UWAGA - TOKSYCZNI NA FORUM
Wysłane przez: Basia (na trzeźwo) (---.internetia.net.pl)
Data: 20 lut 2015 - 19:38:38

Królowa jest tylko jedna.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: UWAGA - TOKSYCZNI NA FORUM
Wysłane przez: Helena (---.146.rev.vline.pl)
Data: 22 lut 2015 - 13:51:57

Basiu nie możemy dłużej czekać w napięciu i niepewności. Może będzie łatwiej powiedzieć:
"Wybaczam i proszę o wybaczenie".
Twoje słowa wpiszą się (zwieńczą) dzisiejszą modlitwę o pokój na Jasnej Górze. Oczyści się atmosfera.
W poniedziałek dzieci pójdą do szkół, a my wrócimy do pracy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: UWAGA - TOKSYCZNI NA FORUM
Wysłane przez: N jak niedowartościowana (185.13.106.---)
Data: 23 lut 2015 - 03:56:58

Basia, to chyba jakaś rencistka, bo wyraźnie widać, że ten jej cały forumowy folklor jest spowodowany frustracją związaną z nudą.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: UWAGA - TOKSYCZNI NA FORUM
Wysłane przez: j (---.gtnet.net.pl)
Data: 23 lut 2015 - 07:23:09

Pszczółka tu pracuje, a miód zbiera czarownik- ZEJ.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: UWAGA - TOKSYCZNI NA FORUM
Wysłane przez: prok (---.free.aero2.net.pl)
Data: 23 lut 2015 - 10:14:53

Z E J = O S Z U S T--------- D A N G E R !!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234
Bieżąca strona: 4 z 4



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.