Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
Jaki zawód!
Wysłane przez: Sabi (212.244.155.---)
Data: 20 maj 2006 - 23:12:35

Witam ! Ostanio dosyć poważnie zaczełąm sie zatanawiać nad obraniem nowego kierunku a mianowicie chce robic studium kosmetyczne, nie jestem pewna czy mając łuszczycę mogę wykonywać ten zawód ? Studiuję obecnie marketing ale to nie jest to co chce w życiu robić. Chciałabym poznać waszą opinię na ten temat, do końca maja muszę złożyć podanie i się wacham co powinnam zrobić: czy zrezygnować z marzeń?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki zawód!
Wysłane przez: sylwiaa (---.chello.pl)
Data: 21 maj 2006 - 09:26:01

Dlaczego miałabys rezygnować przecież Łuszczyca nie jest zarazliwa więc nie widze powodów do zamartwiań sie grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki zawód!
Wysłane przez: Ewa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 maj 2006 - 10:28:47

niegdy nie rezygnuj z marzeń , jesli chcesz byc kosmetologiem to zrob to , a moze to wlasnie Ty znajdziesz "zloty środek" na łuszczyce??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki zawód!
Wysłane przez: beti (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 maj 2006 - 11:03:21

Nie możesz rezygnować z marzeń. Moim marzeniem i pasją była księgowość. Wykształciłam sie w tym kierunku i pracuję co daje mi to naprawdę dużo przyjmeności i zadowolenia. Marzenia warto realizować.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki zawód!
Wysłane przez: agacinka (---.chello.pl)
Data: 21 maj 2006 - 13:30:59

ja nie moglabym pracowac jako kosmetyczka bo wszystko mi podraznia skore...tylko szare mydlo nie :/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki zawód!
Wysłane przez: Edyta (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 22 maj 2006 - 13:41:05

No nie wiem jak TwojA ŁUSZCZYCA zareaguje na te wszystkie mazidełka, maseczki itp. Ja nie mogę nawet dzieciom umyc głowy bo ręce mnie pieką w tym miejscu gdzie ją mam. Ale próbuj.
Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki zawód!
Wysłane przez: agacinka (---.chello.pl)
Data: 22 maj 2006 - 14:33:03

kurcze zlozylam dopiero podanie do budowlanki i boje sie bo jutro mam badania lkerskie bo potrzebuje zaswiatczenia i musze dolaczyc do podania nie wiem jak on mnie bedzie badal i czy mam mu mowic o ł??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki zawód!
Wysłane przez: Dominik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 maj 2006 - 19:06:32

Spokojnie agacinka.
Ja tez przechodzilem takie badania i nic nie bylo mowy o przeciwskazaniach do kontynuowania nauki w szkole o profilu budowlanym, bo takowych przeciez nie ma. W zasadzie to jedynym miejscem gdzie by cie nie chciano to służby mundurowe. Ale z tego akurat powodu to chyba nie ma co rozpaczac winking smiley
Tak wiec, jak mawia ojciec Dyrektor:"....alleluja i do przodu..." grinning smiley
Głowa do góry.
Powodzenia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki zawód!
Wysłane przez: agacinka (---.chello.pl)
Data: 22 maj 2006 - 19:16:33

latwo mowic glowa do gory wysypalo mi cale lydki i lewa reke ja chyba z domu nie wyjde brzydze sie siebie nie moge sie na siebie patrzec juz nie mam sily...jak patrze na te masci czy ziola to mi sie niedobrze juz robi a jak sobie pomysle ze tak ma byc cale zycie to w ogole od rana placze w szkole plakalam i chyba nigdy juz nie przestane...sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki zawód!
Wysłane przez: Darlena (---.os2.kappa.pl)
Data: 23 maj 2006 - 00:07:36

hej nie rezygnuj z marzen !!!!!! to podastawa ja studiuje farmacje i jest ok chcialam i mam to co robie czasem mnei dopdaa deprecha ale jest oki zyje i to sie liczy!!!pzdr i 3maj sie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki zawód!
Wysłane przez: Sabi (212.244.155.---)
Data: 23 maj 2006 - 12:11:01

Dzieki za wypowiedzi chyba spróbuję grinning smiley Pozdrawiam bardzo gorąco smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki zawód!
Wysłane przez: Piotr (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 23 maj 2006 - 16:04:16

agatka przytulił bym cie bo kochana jestes smiling smiley nie przejmuj sie ta łuszczyca ... ja mam taki sposob zawsze pierwszy mowie ze mam łuszczyce i jeszcze nikt zle nie zareagował po drobnym wytłumaczeniu wszyscy mnie pocieszaja ze dolina by była jak bym miał downa albo cos innego a nie jakas chuda łuszczyce smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki zawód!
Wysłane przez: agacinka (---.chello.pl)
Data: 23 maj 2006 - 16:08:23

smutno mi nadal ze jestem chora ale nie wierze w to co sie stalo cala noc nie spalam bo sie balam a jedna lekarz wydal mi zaswiadczenie do szkoly strasznie sie ciesze z tego powodu ale od wczoraj nie wiem czemu mi nie przechodzi...zobaczymy moze niedlugo hyor mi sie poprawi a puki co to sie odlaczam i zajme sie tym co lubie ide przesadzac i pielegnowac kwiatki buziaczki wszystkim =*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki zawód!
Wysłane przez: Dominik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 maj 2006 - 17:37:02

...a nie mówiłem... grinning smiley
Pozdrawiam i dobrego nastroju życze.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki zawód!
Wysłane przez: agacinka (---.chello.pl)
Data: 23 maj 2006 - 17:45:34

Dominik dziekuje dzieki Tobie mialam jeszcze nadzieje ze bedzie wszystko dobrze lekarz byl uprzejmy i wyrozumialy porozmawialam z nim sobie szczrze starszy pan kolo 70 ale swietny profesjonalista potzrebowalam takiej rozmowy...buziaczki=* Dominik jeszcze raz wielkie dzieki jestes wielkismiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki zawód!
Wysłane przez: Dominik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 maj 2006 - 22:12:12

Nie przesadzaj z ta wdziecznościa bo jeszcze w narcyzm wpadne winking smiley
A tak generalnie to za pare lat znowu czeka cie podobny dylemat, czyli wybór uczelni, i podobne zreszta badania. winking smiley
Poszło tutaj to i pojdzie dalej.
Trzymam kciuki.
Hej.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki zawód!
Wysłane przez: agacinka (---.chello.pl)
Data: 24 maj 2006 - 13:18:45

hehe bez kitu niedlugo wpadniesz w samouwielienie a co do uczelni nawet o tym nie mysle mam chyba jeszcze czas...a z reszta ja chce robic wszystko od lekarza po kucharza...i na co tu sie zdecydowac interesuje mnie doslownie wszystko ale bede miala dylemat buziolkismiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki zawód!
Wysłane przez: Krysia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 27 maj 2006 - 20:32:33

nie rerzygnuj z marzeń w zadnym razie!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki zawód!
Wysłane przez: Małgosia (80.51.218.---)
Data: 27 maj 2006 - 23:00:58

Czy z taką chorobą można pracować w gastronomii

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki zawód!
Wysłane przez: Krysia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 30 maj 2006 - 03:54:38

jeśli nie jest widoczna ł to zero problemu ale jak tylko to sie pokaże w widocznym miejscu to możesz miec problem ze sanepidem mimo zaświadczenia lekarskiego.powodzenia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.