Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
SREBRO!!!
Wysłane przez: Gosia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 wrz 2006 - 08:30:49

Mam pytanie, byłabym wdzięczna jakby ktoś mi na nie odpowiedział. Czy osoba chora na łuszczycę może nosić srebro? Np. łańcuszek? Z góry dziękuję za odpowiedzieć. Jest mi to bardzo potrzebne!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SREBRO!!!
Wysłane przez: olek (---.gdynia.mm.pl)
Data: 24 wrz 2006 - 00:09:08

Pewnie ze mozesz,a dlaczego nie.Jedynie wampiry musza sie srebra ustrzegac smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SREBRO!!!
Wysłane przez: Paulinka (---.bosbank.pl)
Data: 25 wrz 2006 - 09:38:54

szczerze pisząc to w moim przypadku od kiedy wyskoczyła mi łuszczyca to srebro które nosiłam czarniało...nie rozmawialam na ten temat z żadnym lekarzem i nie jestem pewna w 100% czy to ma ze sobą jakiś związek ale srebra juz nie noszę bo to brzydko wygląda....pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SREBRO!!!
Wysłane przez: maadzixon (---.as15444.net)
Data: 25 wrz 2006 - 10:16:08

ja mam 3 piersionki srebrne, łancuszek na szyi podczas wakacji równiez na kostce, kolczyki srebrne w uszach i nic sie nie dzieje :-) a i jeszcze mam kolczyk ale tytanowy w pepku :-) a moim zdaniem ze jak cos teoria ze srebrno czernieje przez choroby to zabobon:-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SREBRO!!!
Wysłane przez: Paulinka (---.bosbank.pl)
Data: 25 wrz 2006 - 10:23:50

ale chyba coś w tym musi być, że to srebro czernieje...:-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SREBRO!!!
Wysłane przez: Elza (---.ghnet.pl)
Data: 25 wrz 2006 - 10:55:14

Może chodzi o inną chorobę o której jeszcze nie wiesz. U mnie srebro zaczęło ciemnieć a niedługo po tym okazało się, że mam dużą anemię z niedoboru żelaza.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SREBRO!!!
Wysłane przez: maadzixon (---.as15444.net)
Data: 25 wrz 2006 - 11:15:03

oczywiscie, nie zyjemy w sredniowiczui.... czernienie srebra powoduje idywidulany odczynniko potu (najczesciej zwiazki sierki i chloru) owszem moze sie tak dziac ze pod wpyływem jakies choroby zmienia sie odczynniko potu i wówczas srebro czarnieje (ale to nie jest regula)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SREBRO!!!
Wysłane przez: alcia-z (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 wrz 2006 - 16:28:13

w moim przypadku srebro czarniało gdy smarowałam się jakimiś maściami, ale w tym momencie nie przypominam sobie od jakiej, ale na pewno od robionej

do tej pory nie mogę niektórych rzeczy doczyścić

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SREBRO!!!
Wysłane przez: Stefek Burczymuch (---.skynet.net.pl)
Data: 26 wrz 2006 - 16:39:56

Domyslam sie ze chodzilo o masc na bazie siarki ( jest powszechnie stosowana w leczeniu naszej choroby ). Niestety siarka powoduje ciemnienie srebra.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SREBRO!!!
Wysłane przez: alcia-z (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 wrz 2006 - 16:48:36

to pewnie tak było, masz rację
więc to pewnie nie choroba jest przyczyną a włąsnie składniki preparatów które stosujemy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: SREBRO!!!
Wysłane przez: alcia-z (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 wrz 2006 - 16:51:26

ale ja od dzisiaj zaczynam brać witaminy: wiesiołek, rutinoscorbin, capivit a+e i kwas foliowy według przepisu sylwi i krzyśka, od tego żadne srebro nie zczarnieje a mam juz dość smarowania z miernymi efektami

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.