Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
łuszczyca
Wysłane przez: Dariaa (---.customers.d1-online.com)
Data: 17 sie 2018 - 16:29:06

Hej wszytskim. Łuszczyca u mnie pojawiła się gdy miałam 17 lat, czyli dwa lata temu. Na początku wyglądała jak zwykły trądzik ,ale po jakimś czasie było coraz gorzej aż w końcu udałam, sie do lekarza gdzie dowiedziałam się że to właśnie Łuszczyca. Cholerna choroba. Nie nawidzę jej. Mój stan był tak poważny że w pewnym momencie przestałam chodzić,jeść, spać a nawet bałam spojrzeć się w lustro. A jak wiadomo Łuszczyca jest chorobą,która może nawet doprowadzić do Depresji lub Samobójstwa . Jest chorobą ciężką, wymagającą dużego poświęcenia,czasu...
Po kilku miesiącach dostałam się do szpitala gdzie zaleczyli mi postęp choroby ale mimo wszytsko bałam się pokazywać ludzią z moją skórą. W lato przy 40 stopniach potrafiłam chodzić w długich spodniach i w bluzach,co nie było z byt przyjemne.
Ale podczas pobytu w szpitalu poznałam wiele wspaniałych ludzi którzy chorowali na łuszczyce. To oni nauczyli mnie nie wstydzić się mojej skóry bo przecież to nie moja wina że akurat ja musiałam na nią zachorować. Po dwóch miesiacach od wyjścia ze szpiatala choroba znów się pokawiła. Trafiłam do kolejnego szpitala,którzy nie pomogli mi za dużo więc wziełam się za siebie i sama postanowiłam zwalczyć chorobę. i udało się. Co prawda trochę to trwało,ale opłacało się. Od 8 miesięcy mam spokój,ślady jeszcze są troszkę widoczne ale nie na tyle bym nie mogła ubrać krótkich spodenek czy sukienki. I mam nadzieję ze choroba szybko nie wróci...
Jeśli miał by ktoś ochotę popisać to zapraszam grinning smiley
Fajnie czasami porozmaiwać z kimś kto miezry się z takim samym problemem grinning smiley
[email protected] Można pisać grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.com.pl)
Data: 29 sie 2018 - 16:25:27

Dwa lata temu pojawiła ci się łuszczyca, a od 8 miesięcy masz z nią spokój???
I chcesz nam powiedzieć, że przez 16 miesięcy od momentu pojawienia się choroby przeżyłaś to wszystko co opisałaś i ją zwalczyłaś?
Jaja sobie robisz? Myślisz że uwierzy ci w to ktoś kto naprawdę choruje? Chcesz sprzedać książkę, czy wysłać wirusa w mailu do którego się odnosisz?
Pytam, bo dla mnie jesteś zwykłą ŚCIEMNIARĄ!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca
Wysłane przez: Barbalala (---.play-internet.pl)
Data: 17 wrz 2018 - 10:34:42

Jeżeli to prawda to zazdroszczę. Mój problem to 10 lat ciągłej walki. Na skórze miałam chyba wszystko. Wiadomo jedno nie zadziałało, drugie tak. Teraz testuję https://stopbol.pl/. Pierwsze wrażenie to wreszcie mnie nie swędzi i nie piecze skóra i jest jakby mniej sucha, więc jestem pełna nadziei.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca
Wysłane przez: krypto Rekalama (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 wrz 2018 - 18:41:45

^^^ krypto Rekalama ^^^

Opcje: OdpowiedzCytujAkcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.