Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Dermatolog w Krakowie
Wysłane przez: belise (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 27 gru 2005 - 11:51:35

Witam wszystkich!

Na forum jestem po raz pierwszy, zwracam sie od Was z pytaniem o dobrego dermatologa w Krakowie, który warty jest polecenia i wydanych pieniędzysmiling smiley
Generalnie, od kilku tygodni walczę z łupieżem ale coraz bardziej wydaj mi się iż może to być niestety początek łuszczycy, tym bardziej iż od jakiegoś tygdnia zauważyłam na szyi mała szorstką plamkę.
Zaczynam się bardzo niepokoić wieć chćę czym prędzej pójść do lekarza ale nie bardzo wiem gdzie dobrego szukać. Pomóżcie !!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dermatolog w Krakowie
Wysłane przez: Iwna (---.crowley.pl)
Data: 27 gru 2005 - 18:15:51

Hej Belise!
Dobrze trafilas bo ja tez jestem osoba chora na luszczyce z Krakowa. Kiedy zaczelam chorowac (10 lat temu) rodzice wzieli mnie do swietnego dermatologa. Tu podaje jego obecne namiary:

Drexler Witold Dermatolog
30-049 Kraków, ul. Chopina 34 /3
tel. 012 633 47 07

Dr Drexler jest cudowny. Swietnie leczy i nigdy nie owija w bawelne. Jedyna jego wada jest to ze jest drogi, z tego co sie orientuje to wizyta kosztuje okolo 70zl.
Ja odziedziczylam luszczyce po tacie. Tata ma bardzo zaawansowana chorobe. Jest caly obsypany ogromnymi platami luski, ma ja praktycznie wszedzie. U mnie choroba wyglada znacznie lagodniej. Najbardziej rozwinieta luszczyce mam na glowie, na ciele tylko w miejscach ktore czesto gole - glownie pachy i pachwiny. Jak zaczynalam chorowac wygladalam duzo gorzej. Mialam cala glowe w luszczycy i plamy zaczynaly mi sie tez robic na nogach i ramionach, potem na brzuchu. Dr Drexler zapisal mi jakies masci z apteki do ciala i masci wlasnego przepisu na glowe a oprocz tego serie 20 szczepionek (nie mam pojecia co to bylo). Moi rodzice wydali na to strasznie duzo kasy ale na parwde bylo warto. Dzis bez problemu moge pokazac sie w stroju kapielowym i nikt nawet nie powiedzialby ze mam luszczyce. Od 10 lat nie bylam u zadnego dermatologa. Niestety luszczyca na glowie sie wraca ale podejrzewam ze tylko dlatego ze po prostu jej nie lecze, natomiast jesli chodzi o pachy i pachwiny to wystarczy ze raz posmaruje je mascia mojego taty i na miesiac mam spokoj smiling smiley
Bardzo polecam dr Drexlera. Jak chcesz dowiedziec sie o nim czegos wiecej to poszukaj na necie bo na pewno cos bedzie i zglos sie do niego jak najpredzej. Cokolwiek by to nie bylo na pewno Ci pomoze.
Pozdrawiam serdecznie i glowa do gory winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dermatolog w Krakowie
Wysłane przez: Bąbelek :) (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 gru 2005 - 18:29:33

Witam! Mógł by ktoś podać namiary do sprawdzonego lekarza dermatologa-alergologa w Elblągu? Z góry dziękuję!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dermatolog w Krakowie
Wysłane przez: belise (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 27 gru 2005 - 20:24:15

Dzieki wielkie za info! A slyszalas o dr. Markiewicz? Slyszlam ze podobno tez niezla...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dermatolog w Krakowie
Wysłane przez: Lolek (---.chello.pl)
Data: 27 gru 2005 - 22:07:24

A w Warszawie jest ktoś godny uwagi ??? (bo osobiście już mam dosyć szukania i sprawdzania ich na własnej skórze) winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dermatolog w Krakowie
Wysłane przez: Marek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 gru 2005 - 15:28:57

Witaj!
Nie wiem czy chodzi o kobiete czy mezczyzne ale znam dr.Markiewicza,przyjmuje na Stolarskiej obok ambasady/wejscie w brame/.
Przerabialem temat i nie polecam.....Szkoda kasy.Odradzam tez dr.Ratke na Gertrudy.......Jezeli chcesz wiecej przykladow to kliknij na skrzynke...
Pozdroofka........Wytrwalosci
Marek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dermatolog w Krakowie
Wysłane przez: heniek (62.29.136.---)
Data: 20 sty 2006 - 07:10:33

ja też słyszałem o tym doktorku podobno światowa sława
chyba się do niego wybiorę mam pytanko czy jest ktoś komu pomógł na łuszcycę

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dermatolog w Krakowie
Wysłane przez: ania (62.29.136.---)
Data: 20 sty 2006 - 07:13:17

Iwna mam pytanie
jak długo trwała twoja kuracja proszę odezwij się

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dermatolog w Lublinie lub skuteczne metody pozbycia sie tego swinstwa
Wysłane przez: Marty (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 20 sty 2006 - 11:00:12

witam wszystkich jestem tu pierwszy raz niewiem moze dlatego ze wstydze sie tej choroby dwa lata temu bylam w senatorium niestety nic mi nie pomoglo teraz mam jeszcze wiecej odczuwam ze z dnia na dzien mam tych krost wiecej i wiecej niewiem co moze i pomoc

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dermatolog w Lublinie lub skuteczne metody pozbycia sie tego swinstwa
Wysłane przez: Marty (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 20 sty 2006 - 11:07:55

witam wszystkich jestem tu pierwszy raz niewiem moze dlatego ze wstydze sie tej choroby dwa lata temu bylam w senatorium niestety nic mi nie pomoglo teraz mam jeszcze wiecej odczuwam ze z dnia na dzien mam tych krost wiecej i wiecej niewiem co moze i pomoc


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dermatolog w Krakowie
Wysłane przez: Agnieszka (---)
Data: 01 kwi 2020 - 05:51:19

Ja polecam https://prima-med.info/poradnie/dermatolog/ tam przyjmuje młooda lekarka, która naprawdę zna się na rzeczy i widać że zależy jej na jej pacjentach smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.