Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
pomocy!
Wysłane przez: Baśka, (195.205.209.---)
Data: 29 lip 2010 - 15:25:18

choruje na łuszczyce i zawsze przynajmnoej troche pomagało mi solarium a w tym roku jak poszłam na solarke to wyskoczylo mi duzo drobnych czerwonych krosteczek na rekach ;/ smaruje to maściami (stedydy) i nie schodzi sad smiley
moze ktos z Was tez sie z tym spodkał ??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pomocy!
Wysłane przez: damian (77.252.190.---)
Data: 29 lip 2010 - 16:13:53

no do doszłaś do tego momentu co jasad smiley skóra przyzwyczaiła ci sie do sterydów co powoduje ze nie reaguje na nie, a mało tego od słońca bedziesz miałą pogorszenie łuszczycy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pomocy!
Wysłane przez: Baśka, (195.205.209.---)
Data: 29 lip 2010 - 16:16:10

załamka;/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pomocy!
Wysłane przez: masakr (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 31 lip 2010 - 11:24:45

ja pierdole co ty damian za glupoty piszesz to sie nawet kura czytac nie da jezeli steryd baska na ciebie nie dziala to idz do lekarza przypisze ci ciut mocniejszy i znowu zacznie dzialac normalnie tych zamoznawczych forumowych garmatologow to sie kurawa juz czytac nie da a solarke zamien sobie na lampy puva 311 sa darmowe i o niebo lepsze bo emituja promieniowanie swietlne o innej czestotliwosci niz solara. Tyle w tym temacie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pomocy!
Wysłane przez: troll is back (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 31 lip 2010 - 11:55:37

a jednak! kolejni analfabeci atakują,heheheeeee

masakr masz pisownie jak uposledzony ihahahaaaaaaa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pomocy!
Wysłane przez: Daniela (---.uznam.net.pl)
Data: 31 lip 2010 - 14:30:10

Baśka, być może masz uczulenie na promienie słoneczne i solarium. Też w tym roku tak mi się zrobiło, byłam załamana , ale wziełam leki przciwuczuleniowe i już jest dobrze. Chodzę na plaże i na solarium i ginie ł... A jak poszłam pierwszy raz na solarium to cały dekolt miałam wysypkę uczuleniową.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pomocy!
Wysłane przez: Pawello (---.nat.dominet.net.pl)
Data: 06 sie 2010 - 10:19:26

niech lepiej mi ktos napisz czym i jak i zeby to bylo szybkie i skuteczne oraz bezpowrotne bo wkurwia mnie juz to a te plamki sie robia coraz większe ... ile czlowiek musi zaplacic za swoje zdrowie ? no ile ktos zna cos pozadnego to niech pisze a niech jepiej nie wkurza ludzi

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pomocy!
Wysłane przez: Redds (---.idc.net.pl)
Data: 06 sie 2010 - 12:16:16

kochani Cygnolina Cygnolina i jeszcze raz Cygnolina winking smiley
używać puki wakacje tongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pomocy!
Wysłane przez: Kasia27 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 06 sie 2010 - 14:14:12

popieram, popieram i jeszcze raz popieram Reddswinking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pomocy!
Wysłane przez: on (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 06 sie 2010 - 16:52:40

ja uzywam cygnoliny 0,75 smaruje jedno miejsce tzn łokieć codziennie po godzinie ju prawie 2 miesiac - smaruje jedno bo jakos nie wierze ze moze pomóc i jest tak ze ten mój łokiec owszem pomogło ale stanęło tak jakby w jednym miejscu i juz bardziej sie nie chce cofnąć co moze byc tego powodem ? jak to u was wyglada ? moze stezenie trzeba zwiekszyc jak sadzicie ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pomocy!
Wysłane przez: wald13 (---.toya.net.pl)
Data: 08 sie 2010 - 03:28:10

WITAMsmiling smiley
czasem wydaje się że jest lepiej ale ...przynajmniej u mnie nic z tego.
Doraźnie, na chwilę pomaga mi relaxżel na bazie aloesu/od razu ulga, tylko szkoda że tak krótkodrinking smileyd klku tyg błoto z morza martwego......... niby lepiej się czuję ale pani ł ma się dalej dobrzesmiling smiley
Z tego co słyszałem to wyjazd nad Morze martwe przynosi dobre rezultaty woda bogata w minerały, właśnie błoto i słońce działające tam wyjątkowo dobrze dla skóry........... gdy tylko będę mogł zrobię sobie taką wycieczkę. na razie bez szans, nowo otwarta działalność, w szczególności gdy jestem sam nie pozwoli

POWODZENIA
wald

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pomocy!
Wysłane przez: Redds (---.idc.net.pl)
Data: 08 sie 2010 - 22:51:47

Moja mowa będzie krótka tongue sticking out smiley

do "on"

dwie opcje, albo będziesz trzymał dłużej niż 2 godziny :p zalecam np 3 odrazu
albo zwiększ stężenie na 1% tongue sticking out smiley mi nic nie pomaga jak 2% grinning smiley i stosuje ja już z dobre 4 miesiące z bardzo pozytywnymi efektami tongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.