Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Co dodawać do kapieli
Wysłane przez: Scott (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 05 wrz 2010 - 13:41:50

W czym się kąpąć,czego dodawać do kapieli aby złagodzić skutki ł,lub ja zaleczyć?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co dodawać do kapieli
Wysłane przez: Nova (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 06 wrz 2010 - 07:58:46

Dobrze jest kapac sie w slomie owsianej ale po takiej kapieli trzeba zaraz do lozka mozna tez gotowac liscie selera i dodawac do kapieli

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co dodawać do kapieli
Wysłane przez: nefelly (---.toya.net.pl)
Data: 06 wrz 2010 - 20:09:22

proponuje sól, najlepiej z morza martwego, ale ta jest dość droga, ale lekarz polecił mi zwykłą sól, ok 2-3 kg do wanny, polezeć ok 20 minut, potem spłukać umyć się i porządnie natłuścic, np witaminówką lub melkfetem, osobiście to polecam, gdy jest bardzo gruba łuska. można tez dodawać oilatum czy balneum do zwykłej kąpieli, ale i tak po każdej kąpieli natłuszczanie to podstawa. Po soli i natluszczaniu, grube luski schodzą po kilku dniach, ale uprzedzam, ze jeśli ma się zadrapane rany to cholernie boli, ale ja wytrzymałam, a po jakims czasie łuska pięknie schodzi.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co dodawać do kapieli
Wysłane przez: scott (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 07 wrz 2010 - 19:12:48

dziekuje za odpowiedzi,jeżeli chodzi o sól z morza martwego to można dostać ją w aptekach?Scott

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co dodawać do kapieli
Wysłane przez: nefelly (---.toya.net.pl)
Data: 07 wrz 2010 - 19:38:24

szczerze nie wiem, na pewno na allegro jest i zapewne duzo taniej niz w aptece

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co dodawać do kapieli
Wysłane przez: scott (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 07 wrz 2010 - 22:13:13

dziękuję za odpowiedzi/podpowiedzismiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co dodawać do kapieli
Wysłane przez: Alicja (80.50.130.---)
Data: 20 wrz 2010 - 13:06:50

Hej do kąpieli można dodać mąkę zimniaczaną-bardzo fajnie woda jest miękka.Wiem też że oliwka dla dzieci super działa.I nowość dziś też sobie to kupie emulsje dla niemowląt Oilatumsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co dodawać do kapieli
Wysłane przez: sikoreczka (---.dsl.teksavvy.com)
Data: 21 wrz 2010 - 01:38:01

Oliwę z oliwek (1-3 łyżek) po wyjściu z wanny możesz również posmarować zmienione chorobowo miejsca,ale w większości przypadków nie jest to konieczne. Nie kupuj drogich płynów,oliwa zrobi swoje !

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.