Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Czas naświetleń lampą UVB 311
Wysłane przez: Adams (---.ip.netia.com.pl)
Data: 27 gru 2010 - 13:23:34

Witam!
Będę wdzięczny za podanie czasów naświetlań lampą UVB 311 nm. Naświetlać będę głowę, łokcie, kolana i trochę plecy - od ilu sekund rozpocząć i jak potem przedłużać ten czas.Proszę o informacje

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czas naświetleń lampą UVB 311
Wysłane przez: gregi (---.biznes.mm.pl)
Data: 28 gru 2010 - 12:00:44

Z lampy UVB 311 nm korzystałem w przychodni z 2- 3 razki efekt byl bardzo dobry promienie dzialaja na mnie najlepiej i na duzy odsetek biedronek tez trzeba jednak uwazac i zaczac od małych dawek zeby nie poparzyc skore a przyzwyczaic do promieniowania zaczyna sie od 30 sekund 3 razki w tygodniu - zalezy tez od zmian po paru dniach zwiekszyc do 40s i tak dalej doszedłem chyba w przychodni do 1min 40 sek chyba . A propo z jakiej lampy UVB 311 bedziesz korzystał z przychodni chyba nie jak pytasz masz moze tzn domowa ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czas naświetleń lampą UVB 311
Wysłane przez: Adams (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 gru 2010 - 13:16:18

Będę korzystał z lampy zakupionej w sklepie internetowym -oryginalna dermalight 80 - właśnie czekam na dostawę - dzięki na informacje - mam nadzieję, że i mnie pomoże, bo jakoś cała reszta smarowideł, maści, płynów i innych cudownych wynalazków nie działa na mnie absolutnie. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czas naświetleń lampą UVB 311
Wysłane przez: gregi (---.biznes.mm.pl)
Data: 28 gru 2010 - 14:28:04

daj linka do tego sklepu , tak zeby sie otworzył jaka cena ile swietlówek . Ciekawe czy domowym sposobem dałoby rade zrobic lampe z duza oprawa taka mala kabinke jak w przychodni pewno da rade ale oczywiscie koszt spory ale temat do przemyslenia jakby znalezc w okolicy kilku chetnych swietlówki mozna kupic w hurtowni na allegro oprawe taka wieksza np na 8 swietlówek pewno tez naswietlało by sie za jednym razem całe ciało a to duzy plus

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czas naświetleń lampą UVB 311
Wysłane przez: Adams (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 gru 2010 - 15:11:08

Moja lampa to mała lampa z grzebieniem, u mnie ł... zadomowiła się głównie na głowie, łokciach ( 2 plamki) i kolanach (też 2 plamki) .Lampę kupuję w sklepie ultraviolsklep.pl - kosztuje tam 920 zł - to sporo ale cóż jakby miało pomóc to kasy nie szkoda. zresztą na wszelkie mazidła i inne medykamenty wydajemy też sporo kasy. Ryzyk -fizyk albo pomoże a jak nie to trudno trzeba będzie szukać innych rozwiązań - może laser - tylko nie wiem ile takie leczenie kosztuje i jak jest skuteczne

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.